-23%
Fun Toys Fun Toys Gvibe 3 pink vibrátor

Fun Toys Fun Toys Gvibe 3 pink vibrátor

2 490 Kč
1 899 Kč
Doprava zdarma

Gvibe³, třetí generace, působivě chytrá hračka, skvělé potěšení pro ženy i muže! Gvibe³ má nyní o 100% vyšší výkon, protože se může pochlubit 3 výkonnými motory – 2 ve špičkách a 1 v těle vibrátoru.

Fun Toys Gvibe Gplug Large - Navy

Fun Toys Gvibe Gplug Large - Navy

999 Kč

Gplug je inovativní dobíjecí anální kolík s tichým, přesto výkonným motorem. Elegantní design nabízí 6 neuvěřitelných vibračních režimů, které jsou ovládány intuitivními ovládacími prvky. Kolík je 100% vodotěsný, což umožňuje hrátky ve sprše nebo ve vaně.

Partner: SexDolls
Fun Toys Vibrátor Gjack - Neonově růžová

Fun Toys Vibrátor Gjack - Neonově růžová

2 359 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Senzační vibrátor s luxusním vzhledem je vyroben z state-of-the-art Bioskin materiálu „nejrealističtější vibrátor, jaký byl kdy vyroben“. GJack je dobíjecí (magnetický nabíjecí kabel je součástí) v moderním, elegantním balení. 6 vibračních funkcí s volitelnou intenzitou vibrací.

Partner: SexDolls

Londýnská firma, která jako první přišla s G-vibe – vibrátorem s dvěma špičkami. Značka využívá nejmodernější technologie a elegantní estetiku k vytvoření špičkových produktů pro potěšení, které skutečně vypadají a působí jedinečně. Kromě populárních vibrátorů G-Vibe se dvěma špičkami má značka mnoho dalších produktů, které budou zákazníci milující design zbožňovat, včetně Gplug, Gjack², Gballs², Geisha Balls Magnetic, Gpop a další! Všechny verze jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jako je vysoce kvalitní silikon, obsahují chytré prvky jako jsou dobíjecí baterie přes USB. Jsou dodávány v moderním balení ozdobeným uměleckými díly.