Fun2 Give Beer pong (pivní ping-pong)
319 Kč

Hledáte nějakou hru pro zpestření vaší párty? Tak to bude pivní ping – pong, jako stvořený pro vás. Tato alkoholická hra obsahuje vše, co potřebujete pro správnou zábavu na párty či letním grilování. Trefíte se do soupeřova kelímku? Každý kelímek, který zasáhnete, musí jeho vlastník vypít až do dna.

Fun2 Give Basketball set (basketbal)
299 Kč

Skvělá hračka, navržená tak, aby se dala přenášet z místa na místo a zavěsit ve výšce, kterou si zvolíte. Skvělá volnočasová aktivita během celého roku jak ven tak na doma. Praktické balení je skvělé na cesty.  Věk: 3+

Fun2 Give Nafukovací lehátko Milkshake
299 Kč

Nafukovací lehátko, které je vyrobené v retro verzi a to ve tvaru milkshake. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, pro starší ale potřebný dohled rodičů. 150× 85 cm.

Fun2 Give Baloon modeling kit (nafukovací balónky)
189 Kč

Taky vás vždy zajímalo, jak se vytvářejí různá zvířátka, meče a jiné tvary z obyčejných balónků ve tvaru válce? Vypadá to téměř nemožně, ale opravdu z této zábavné hračky lze vytvořit nejrůznější tvary pro zábavu dětí všech věkových kategorií.

Fun2 Give Desktop bowling (stolní bowling)
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Je legrační, že ve většině případů ty nejmenší věci udělají největší radost. Hračky retro vám nabízejí mini stolní bowling pro velkou zábavu dospělých i malých dětí. Výborná malá hra pro předškolní děti, které se tímto způsobem učí přesnosti a koordinaci rukou.

Fun2 Give Floating ball (vznášející se míč)
179 Kč

Vzpomínáte si na velmi zábavnou hračku s levitujícím míčkem, u které mnozí z nás strávili nespočet času? Vznášející se míč je ideální hračka pro malé objevitele a kouzelníky. Stačí míček umístit na červenou část hračky a fouknout tak silně a plynule, aby se balónek vznesl.

Fun2 Give Kostky
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zahrajte si jednu z nejstarších zábavných her a unikněte od každodenního chaotického života. Nebo naučte kostky děti, které si tímto způsobem mohou zlepšit své matematické postřehy a schopnosti. Kostky budou skvělou rodinnou hrou nebo dárkem pro vašeho blízkého.

Fun2 Give Magic tricks (kouzla)
239 Kč

Tato kouzelnická retro sada umožní dětem ohromit publikum tajemnými, magickými triky. Děti mají rády triky a tajemství, které díky této sadě mohou zažít. Umožněte dítěti, aby bylo středem pozornosti a jen ono znalo tajemství záhadných kouzel. Pokyny k jednotlivým kouzlům najdete v balení.

Fun2 Give Mini football
189 Kč

Co dělat s aktivními neuklidnitelnými dětmi, které se nemohou honit za kutálejícím se míčem, za blátivého počasí? Co byste řekli na to, že byste svým dětem nebo i sobě, mohli pořídit kutálející se míč na hraní například do dětského pokoje? Ne, není to nemožné a bláznivé.

Fun2 Give Mini toilet Golf playset (záchodový mini golf)
269 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jste vášnivý golfista/ka a nejraději byste hráli golf při každé volné příležitosti? A co byste řekli na to, že i při návštěvě toalety si můžete vychutnávat svůj oblíbený sport? Hrackyretro.cz vám mohou nabídnout originální a zábavnou hru pro všechny, kteří mají rádi golf.

Fun2 Give Nafukovací lehátko Fresh soda
299 Kč

Nafukovací lehátko, které je vyrobené v retro verzi a to ve tvaru fresh sody. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let, pro starší ale potřebný dohled rodičů. 145 × 90 cm.

Fun2 Give Tabletop basket ball
299 Kč

Ideální hračka pro deštivý den? Mini stolní basketbal. Dopřejte svým dětem nebo i dospělým tuto oblíbenou sportovní hru kdykoliv a v každém interiéru. Velmi jednoduchá hra, přitom těžká na ovládání. Vložte míč do mířítka, namiřte a snažte se trefit přímo do koše.