10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
FunActiv dětské 2v1 brusle Orin duo FunActiv dětské 2v1 brusle Orin girl duo
FunActiv dětské 2v1 brusle Orin duo

Dětské brusle *Orion duo** značky FunActiv mají konstrukční systém, který umožňuje záměnu zimních bruslí za podvozek s kolečky – tzn. umožňuje jednoduchou přestavbu na in-line brusle. Měkká rychleschnoucí výstelka zajišťuje pohodlnost dětské nohy. Předností je jednoduchá nastavitelnost velikosti o 3 čísla snadným stisknutím tlačítka v boční části skeletu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
FunActiv dětské 2v1 brusle Orin girl duo FunActiv dětské 2v1 brusle Orin girl duo
FunActiv dětské 2v1 brusle Orin girl duo

Dětské brusle *Orion girl duo** značky FunActiv mají konstrukční systém, který umožňuje záměnu zimních bruslí za podvozek s kolečky – tzn. umožňuje jednoduchou přestavbu na in-line brusle. Měkká rychleschnoucí výstelka zajišťuje pohodlnost dětské nohy. Předností je jednoduchá nastavitelnost velikosti o 3 čísla snadným stisknutím tlačítka v boční části skeletu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
FunActiv Fun Aktiv PEER 3 FunActiv dětské 2v1 brusle Orin girl duo
FunActiv Fun Aktiv PEER 3

Pánské kolečkové brusle PEER 3 od značky Fun Aktiv. Systém zapínání na tkaničky, přezku, pásek na suchý zip. Velikost koleček 80 mm. Ložiska ABEC 7. Tvrdost koleček 82 A. Hliníkový rám ze 2 dílů. Určeno pro rekreační fitness a kondiční bruslení.

můžete mít 11.12.

Od MALL
FunActiv CAVALIER 100 freestyle koloběžka FunActiv CAVALIER 100 freestyle koloběžka
FunActiv CAVALIER 100 freestyle koloběžka

FunActiv Cavalier 100 je koloběžka určená k freestylové jízdě pro začátečníky. Disponuje kvalitními kolečky 100×24 mm, Hi-rebound s tvrdostí 85 A, ložisky ABEC 7 a závitovým hlavovým složením. Objímka se 3 šrouby. Brzda z pružinové oceli. Deska ze slitiny hliníku, řídítka a vidlice z oceli.

Momentálně nedostupné

Česká značka Fun Activ dodává na trh sportovní vybavení pro rekreační využití. V nabídce najdete kolečkové a zimní brusle, koloběžky a skateboardy s nejlepším poměrem cena/výkon.