Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Future Time Round Future Time Designové nástěnné hodiny Future Time FT9620BK Hands black 60cm
Future Time Round

Nástěnné hodiny od české značky Future Time disponují tichým chodem, a tak si je bez obav můžete pověsit i v ložnici. Číselník o průměru 40 cm je osázený vystouplými kovovými indexy, po kterých neúnavně krouží štíhlé ručičky.

můžete mít 23.4.

Od MALL
Future Time Dětské nástěnné hodiny FT5010 Future Time Designové nástěnné hodiny Future Time FT9650CM Hands champagne 60cm
Future Time Dětské nástěnné hodiny FT5010

Dětské nástěnné hodiny z kvalitních materiálů vynikají plynulým tichým chodem. Průměr hodin je 30 cm. Multibarevný čistý design skvěle zapadne nejen do dětských pokojů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Future Time Designové nalepovací hodiny FT9600BK Future Time Designové nástěnné hodiny Future Time FT9650CM Hands champagne 60cm
Future Time Designové nalepovací hodiny FT9600BK

Hodiny vyznačující se tichým chodem, kvalitním zpracováním a nadčasovým univerzálním designem. Future Time Designové nalepovací hodiny FT9600 60 cm se navíc pyšní quartzovými bateriovými strojky. Navrženy na rozměr 60 cm, jsou však využitelné až do 80 cm.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Future Time Designové nástěnné hodiny FT3010 Future Time Designové nástěnné hodiny Future Time FT9650CO Hands copper 60cm
Future Time Designové nástěnné hodiny FT3010

v> Designové nástěnné hodiny z kvalitních materiálů vynikají plynulým tichým chodem a ciferníkem zakrytým ochranným sklem. Průměr hodin je 30 cm. Materiál: chromovaný kov a sklo.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Future Time je mladá ambiciózní česká značka hodin, která přináší na trh s hodinami svěží a čistý designový vítr. Hodiny této značky se vyznačují především kvalitními materiály a zpracováním a quartzovými bateriovými strojky s plynulým chodem. Hodiny Future Time jsou díky svým nadčasovým univerzálním designům a kvalitním lakovaným obalům velmi oblíbené i jako trvalé funkční dárky pro nejrůznější příležitosti.