Gabriella Salvete

-19%
Gabriella Salvete Tekuté oční linky Liquid Contour 4 ml (Odstín Black)

Gabriella Salvete Tekuté oční linky Liquid Contour 4 ml

133 Kč
107 Kč

Gabriella Salvete Liquid Contour tekuté oční linky zvýrazní Vaše oči konturou. Díky speciálnímu složení emulze je snadné nalíčit přesnou a úzkou linku na oční víčko, která zůstane beze změny po celý den.

Partner: Vivantis
-19%
Gabriella Salvete Manikúra Tools Manicure Kit

Gabriella Salvete Manikúra Tools Manicure Kit

308 Kč
247 Kč

Manikúrový set Gabriella Salvete Tools Manicure Kit zajistí vašim nehtům dokonalý vzhled za všech okolností. V setu naleznete: pilník na nehty, nůžky na nehty, kleštičky, pinzetu, zatlačovač nehtové kůžičky. Elegantní pouzdro se 3D diamantovým vzorem.

Partner: Vivantis
-17%
Gabriella Salvete Matující pudr SPF 15 Matte Powder 8 g (Odstín 01)

Gabriella Salvete Matující pudr SPF 15 Matte Powder 8 g

154 Kč
127 Kč

Matující pudr je vyroben zcela novou technologií a dodá vaší pleti nejen pružnost a vitalitu, ale také hedvábnou jemnost. Výjimečná přilnavost pudru a odstín, který bude dokonale korespondovat s barvou vaší pleti, podtrhnou váš přirozený půvab.

Partner: Vivantis

Značka kosmetiky Gabriella Salvete byla založena s tvůrčí vizí dát ženám nové možnosti výběru v italském stylu. Vznikla v roce 1990 v České republice s duchem a krásou Itálie v názvu i obsahu. Gabriella Salvete přesunula sídlo společnosti do města Milán v Itálii a rozšiřuje svoji energii dál do mnoha dalších zemí. Je to jedinečná značka s italským stylem a kosmopolitním půvabem.