Gabriella Salvete

  • Štítek
    Akce
    ×
Gabriella Salvete Pilník na nehty Tools Nail File

Gabriella Salvete Pilník na nehty Tools Nail File

69 Kč
59 Kč
Akce

Díky pilníku na nehty Gabriella Salvete Tools Nail File rychle dosáhnete požadovaného tvaru nehtů. Proč používat pilník na nehty Gabriella Salvete? Spolehlivě upraví nehty do požadovaného tvaru, ideální na doma i do kabelky. .

Partner: Vivantis
-33%
Gabriella Salvete Lesk na rty Ultra Glossy Lipgloss 4 ml (Odstín 04)

Gabriella Salvete Lesk na rty Ultra Glossy Lipgloss 4 ml

149 Kč
99 Kč
Akce

Lesk pro plné a ultra zářivé rty zanechá vaše rty hedvábně jemné, opticky zvětšené a ultra lesklé. Jeho jemné složení díky lehkým esterům hydratuje rty a dodává jim hebkost a lesk po dlouhou dobu. Lesk se snadno aplikuje a dodá rtům hydratovaný pocit.

Partner: Vivantis
-23%
Gabriella Salvete Gelová řasenka na obočí (Eyebrow Gel Mascara) 6,5 ml (Odstín 02 Brunette)

Gabriella Salvete Gelová řasenka na obočí (Eyebrow Gel Mascara) 6,5 ml

129 Kč
99 Kč
Akce

Řasenka pro dokonalé vytvarovaní a fixaci Vašeho obočí. Obsažená mikrovlákna dodají obočí hustotu a perfektní vzhled. Obsažená mikrovlákna obočí zhustí a zajistí plný vzhled. Obočí tak vynikne a dodá líčení nový rozměr. Propylenglycol pro hydrataci a mokrý efekt.

Partner: Vivantis
-26%
Gabriella Salvete Rtěnka Colore Lipstick 2,5 g (Odstín 03)

Gabriella Salvete Rtěnka Colore Lipstick 2,5 g

149 Kč
109 Kč
Akce

Rtěnku Gabriella Salvete Colore Lipstick si díky její hedvábně jemné textuře a vysoké pigmentaci velmi brzy zamilujete. Navíc vyhlazuje rty a dodává jim třpyt.

Partner: Vivantis

Značka kosmetiky Gabriella Salvete byla založena s tvůrčí vizí dát ženám nové možnosti výběru v italském stylu. Vznikla v roce 1990 v České republice s duchem a krásou Itálie v názvu i obsahu. Gabriella Salvete přesunula sídlo společnosti do města Milán v Itálii a rozšiřuje svoji energii dál do mnoha dalších zemí. Je to jedinečná značka s italským stylem a kosmopolitním půvabem.