Gabriella Salvete

Gabriella Salvete Tekuté oční linky Liquid Contour 4 ml (Odstín Black)

Gabriella Salvete Tekuté oční linky Liquid Contour 4 ml

129 Kč
110 Kč

Gabriella Salvete Liquid Contour tekuté oční linky zvýrazní Vaše oči konturou. Díky speciálnímu složení emulze je snadné nalíčit přesnou a úzkou linku na oční víčko, která zůstane beze změny po celý den.

Partner: Vivantis
-27%
Manikúra Tools Manicure Kit

Gabriella Salvete Manikúra Tools Manicure Kit

299 Kč
217 Kč

Manikúrový set Gabriella Salvete Tools Manicure Kit zajistí vašim nehtům dokonalý vzhled za všech okolností. V setu naleznete: pilník na nehty, nůžky na nehty, kleštičky, pinzetu, zatlačovač nehtové kůžičky. Elegantní pouzdro se 3D diamantovým vzorem.

Partner: Vivantis
Gabriella Salvete Kleštičky na nehty Nail Nipper

Gabriella Salvete Kleštičky na nehty Nail Nipper

149 Kč

Kleštičky na nehty. Perfektní pomocník pro manikúru i pedikúru. Mechanismus na principu páky dává kleštičkám efektivní sílu pro perfektní stříhání nehtů bez nežádoucího třepení.

Partner: Vivantis

Značka kosmetiky Gabriella Salvete byla založena s tvůrčí vizí dát ženám nové možnosti výběru v italském stylu. Vznikla v roce 1990 v České republice s duchem a krásou Itálie v názvu i obsahu. Gabriella Salvete přesunula sídlo společnosti do města Milán v Itálii a rozšiřuje svoji energii dál do mnoha dalších zemí. Je to jedinečná značka s italským stylem a kosmopolitním půvabem.