Gallinée Pleťová maska a peeling Prebiotic (Face Mask & Scrub) (Objem 100 ml)

Gallinée Pleťová maska a peeling Prebiotic (Face Mask & Scrub)

752 Kč

Jemný exfoliační peeling a maska v jednom obnoví zdravý a přirozený lesk matné, unavené nebo namáhané pleti. Navrátí rovnováhu i pleti mastné a problematické, pomůže rychleji skoncovat s akné. Poskytne jí okamžitou vzpruhu, stimuluje mikrocirkulaci a hloubkově zbaví pleť nečistot. .

Partner: Vivantis
Gallinée Pleťové tonikum Prebiotic (Face Vinegar) (Objem 50 ml)
1x

Gallinée Pleťové tonikum Prebiotic (Face Vinegar)

263 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pleťové tonikum vhodné pro citlivou pokožku a pro mastnou pleť. Čistí a tonizuje pokožku, aniž by ji zbytečně dráždil. Je klíčovým prvkem mezi tím, co z pleti při čištění odstraníte a následně doplníte při další péči.

Partner: Vivantis
Gallinée Sérum na vlasy a vlasovou pokožku Prebiotic (Scalp and Hair Serum) 100 ml

Gallinée Sérum na vlasy a vlasovou pokožku Prebiotic (Scalp and Hair Serum) 100 ml

752 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Lehké sérum bez oleje obohacené o fermentovanou rýžovou vodu a unikátní komplex probiotik pro podporu správně fungujícího mikrobiómu, zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a vyživuje vlasy, dodává jim pružnost a přirozený lesk.  Pomáhá předcházet svědění pokožky a tvorbě lupů. .

Partner: Vivantis
Gallinée Tuhé "nemýdlo" Prebiotic (Cleansing Bar) 100 g

Gallinée Tuhé "nemýdlo" Prebiotic (Cleansing Bar) 100 g

315 Kč

Vypadá jako mýdlo, funguje jako mýdlo, ale není to mýdlo. Má složení neobsahující mýdlo a proto je úžasně jemný. Tento tuhý cleanser čistí a zklidňuje pokožku od paty až po špičky. Je vhodný i na čištění obličeje, ideální na mytí rukou a celého těla.

Partner: Vivantis

Gallinée je první kosmetická značka na světě určená pro péči o mikrobiom vaší pleti. Pokožka každého z nás je tvořena z více než 1000 druhů dobrých bakterií, ze kterých se vytváří ochranná vrstva kůže nazývaná mikrobiom. Vnější faktory jako znečištěné životní prostředí nebo agresivní chemikálie mohou způsobit poškození nebo narušení mikrobiomu. Pokožka se tak stává přecitlivělou a suchou. Pravděpodobně tyto faktory způsobují, že 80% lidí tvrdí, že má citlivou pokožku. Značku Gallinée založila Dr. Marie Drago v roce 2017. Když bylo Marii 20 let, diagnostikovali jí zánětlivé onemocnění. Rozhodla se absolvovat prebiotickou a probiotickou dietu, její výsledky jí změnily život. Velmi rychle si uvědomila, že tento vědecký princip a blahodárné účinky probiotik a prebiotik se dají výborně použít i pro kosmetiku. Její poznatky a zjištění ji inspirovaly a založila Gallinée, značku tělové, pleťové a vlasové kosmetiky, která využívá dobré bakterie a tak se stará o mikrobiom pokožky celého těla.