10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gallinée Pleťová maska a peeling Prebiotic (Face Mask & Scrub) Gallinée Sérum na vlasy a vlasovou pokožku Prebiotic (Scalp and Hair Serum) 100 ml
Gallinée Pleťová maska a peeling Prebiotic (Face Mask & Scrub)

Jemný exfoliační peeling a maska v jednom obnoví zdravý a přirozený lesk matné, unavené nebo namáhané pleti. Navrátí rovnováhu i pleti mastné a problematické, pomůže rychleji skoncovat s akné. Poskytne jí okamžitou vzpruhu, stimuluje mikrocirkulaci a hloubkově zbaví pleť nečistot. .

můžete mít 4.10. - 5.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Gallinée Sérum na vlasy a vlasovou pokožku Prebiotic (Scalp and Hair Serum) 100 ml Gallinée Sérum na vlasy a vlasovou pokožku Prebiotic (Scalp and Hair Serum) 100 ml
Gallinée Sérum na vlasy a vlasovou pokožku Prebiotic (Scalp and Hair Serum) 100 ml

Lehké sérum bez oleje obohacené o fermentovanou rýžovou vodu a unikátní komplex probiotik pro podporu správně fungujícího mikrobiómu, zklidňuje podrážděnou pokožku hlavy a vyživuje vlasy, dodává jim pružnost a přirozený lesk.  Pomáhá předcházet svědění pokožky a tvorbě lupů. .

můžete mít 4.10. - 5.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Gallinée je první kosmetická značka na světě určená pro péči o mikrobiom vaší pleti. Pokožka každého z nás je tvořena z více než 1000 druhů dobrých bakterií, ze kterých se vytváří ochranná vrstva kůže nazývaná mikrobiom. Vnější faktory jako znečištěné životní prostředí nebo agresivní chemikálie mohou způsobit poškození nebo narušení mikrobiomu. Pokožka se tak stává přecitlivělou a suchou. Pravděpodobně tyto faktory způsobují, že 80% lidí tvrdí, že má citlivou pokožku. Značku Gallinée založila Dr. Marie Drago v roce 2017. Když bylo Marii 20 let, diagnostikovali jí zánětlivé onemocnění. Rozhodla se absolvovat prebiotickou a probiotickou dietu, její výsledky jí změnily život. Velmi rychle si uvědomila, že tento vědecký princip a blahodárné účinky probiotik a prebiotik se dají výborně použít i pro kosmetiku. Její poznatky a zjištění ji inspirovaly a založila Gallinée, značku tělové, pleťové a vlasové kosmetiky, která využívá dobré bakterie a tak se stará o mikrobiom pokožky celého těla.