GA.MA Střihací strojek Gama Absolute Style Profesionál
2 226 Kč

Střihací strojek Gama Absolute Style je strojek na stříhání vlasů, který může fungovat jak při připojení k síti, tak i offline, s profesionálním magnetickým motorem a lithiovou baterií s krátkou dobou nabíjení. Doba prvního nabití je 12 hodin, doba trvání následujícího nabíjeni – 2 hodiny.

GA.MA Kulma na vlasy Gama G-Evo IHT Tourmaline DGT
1 330 Kč

Pokud máte dlouhé vlasy a chcete přidat pohyb s velkými, měkkými vlnami, je to ideální kulma pro vás. Průměr 33 mm je perfektní na vlasy určité délky, zatímco na středně dlouhých vlasech bude především zvyšovat objem. G-Evo 33 je kulma příští generace od firmy Gama.

GA.MA Fén na vlasy Gama IQ Perfect Hair Dryer
7 190 Kč

Pro získání velkoobchodní ceny se zaregistrujte zde Novinka pro kadeřníky – nákup fénu bez rizika Pokud nebudete s fénem spokojení, u nás máte možnost nepoškozený fén vrátit do 14 dnů od nákupu. Fén na vlasy Gama IQ je díky perfektnímu mixu jeho vlastností nejinteligentnější fén na současném trhu.

GA.MA Střihací strojek Gama PRO 7.6 Profesionál
1 043 Kč

Střihací strojek PRO 7.6 je vybaven vysoce výkonným motorem a pracuje s přímým připojením k síti. Vysoce ostré nože z nerezavějící oceli zajišťují dlouhou dobu vysokou kvalitu řezu a spolehlivost.

GA.MA Balíček CP9 3D + BRUSH 3D
1 487 Kč

Balíček CP9 3D + BRUSH3D je ideální prot y, kteří milují dokonale rovné vlasy. Už máte žehličku, ale chcete další hřeben a vaše přítelkyně / kolegyně / matka / sestra potřebuje novou žehličku? V takovém případě byla tato sada vytvořena právě pro vás!

GA.MA Balíček fén Diamond Ion + kartáč na vlasy Innova Mini
1 185 Kč

Balíček DIAMOND ION+INNOVA MINIse skládá z profesionálního vysoušeče vlasů, který jemně vysušuje vlasy a inovativního hřebene, který je vhodný pro použití v domácnosti. Balíček je ideální pro ty, kteří mají rádi vysokou kvalitu péče bez poškození zdraví vlasů.

GA.MA Balíček GM560.25 + Trimmer GNT512
985 Kč

Balíček GM560.25 + TRIMMER GNT512 - Sada pro opravdové muže, kteří dávají přednost rychlé a vysoce kvalitní péči o jejich vzhled. Profesionální zastřihovač a stříhací stroj vykonávají své funkce na vysoké úrovni bez poškození pokožky hlavy a obličeje, nezpůsobují podráždění.

GA.MA Balíček Styler Frise + kartáč na vlasy Innova Twist
1 477 Kč

Balíček STYLER FRISE+INNOVA TWIST- sada je ideální pro ty, kteří mají rádi experimenty s vlasy, dělají různé nové účesy a styling vlasů. Profesionální žehlička pomůže ve vytvoření Gofre účesu bez poškození vlasů a nový unikátní přistroj TWIST zaplete vám perfektní copy  během několika minut.

GA.MA Fén na vlasy Gama Classic A11AR
1 320 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky  Nejnovější vysoušeč vlasů GA.MA Classic A11.CLASSIC.AR má velkolepý, ergonomický design. Italští designéři, vývojáři a výrobci přemýšleli přes každý detail návrhu tohoto modelu vysoušeče vlasů.

GA.MA Fén na vlasy Gama Classic A11FU
1 320 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Nejnovější vysoušeč vlasů GA.MA Classic A11.CLASSIC.FU má nádherný, ergonomický design. Italští designéři, vývojáři a výrobci přemýšleli přes každý detail návrhu tohoto modelu vysoušeče vlasů.

GA.MA Fén na vlasy Gama Classic A11NR
1 320 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky (kadernici.vvitrina.cz) Nejnovější vysoušeč vlasů GA.MA Classic A11.CLASSIC.NR má velkolepý, ergonomický design. Italští designéři, vývojáři a výrobci přemýšleli přes každý detail návrhu tohoto modelu vysoušeče vlasů.

GA.MA Fén na vlasy Gama N Power Ion Black
1 630 Kč

S Power Ion se můžete rozloučit s kudrlinkou a statikou Díky neustálému uvolňování negativních iontů během používání můžete vlasy osušit a zároveň nechat měkké, vláčné a plné lesku!

GA.MA Fén na vlasy Gama Pluma II 5500 BNFL
1 740 Kč

Při každodenní práci je důležité, aby profesionální stylista rychle vysušil vlasy a řádně je připravil na finální styling. Pluma vysoušeč vlasů – nejlepší nástroj pro tento úkol.

GA.MA Fén na vlasy Gama Pluma II 5500 GLFL
1 740 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Při každodenní práci je důležité, aby profesionální stylista rychle vysušil vlasy a řádně je připravil na finální styling. Pluma vysoušeč vlasů – nejlepší nástroj pro tento úkol.

GA.MA Fén na vlasy Gama Pluma II 5500 TRFL
1 740 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Při každodenní práci je důležité, aby profesionální stylista rychle vysušil vlasy a řádně je připravil na finální styling. Pluma vysoušeč vlasů – nejlepší nástroj pro tento úkol.

GA.MA Fén na vlasy Gama Pluma II 5500 VLFL
1 740 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Při každodenní práci je důležité, aby profesionální stylista rychle vysušil vlasy a řádně je připravil na finální styling. Pluma vysoušeč vlasů – nejlepší nástroj pro tento úkol.

GA.MA Fén na vlasy Gama Pluma II 5500 VRFL
2 684 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Při každodenní práci je důležité, aby profesionální stylista rychle vysušil vlasy a řádně je připravil na finální styling. Pluma vysoušeč vlasů – nejlepší nástroj pro tento úkol.

GA.MA Fén na vlasy Gama Wall Turbo Spa Hair Dryer
1 030 Kč

Spa Dryer Turbo je špičkový nástěnný vysoušeč vlasů, který vám zajistí garantované profesionální výsledky. Je ideální pro hotely, tělocvičny a wellness centra, která chtějí klientům nabídnout vynikající úroveň pro dosažení dokonalého rychlého a snadného designu.

GA.MA Kartáč na vlasy Gama Deep Care 4D Therapy
800 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Laboratorní testy hřeben Deep Care Brush 4D Therapy ukázaly, že technologie kombinace ozonu Ion má omlazující účinky na vlasy. Kombinace ionizace, technologie Ozone 3 s aktivním kyslíkem stimuluje a očišťuje pokožku hlavy, takže vlasy jsou lesklé, hedvábné a objemné…

GA.MA Kartáč na vlasy Gama Hot Brush Innova Digital Duo
1 930 Kč

Innova Duo je vyhřívaný kartáč na vlasy s dvojitou hlavou a vyhřívanými štětinami pro narovnání, hřeben a rozcuchání vlasů. To, co ho odlišuje od ostatních rovnacích kartáčů, je jeho dvojitá hlava.

GA.MA Kartáč na vlasy Gama Hot Styling Innova Extreme
1 320 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky S hřebenem na rovnání Innova Extreme se můžete rychle a jednoduše vyrovnat, vyčesávat vlasy a tvarovat je. Teplota ohřevu je nastavitelná od 150 ° C do 230 ° C a ovládá se displejem LCD.

GA.MA Kartáč na vlasy Gama Innova Mini
909 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky GA.MA Inova Mini GB0104   Pomocí vosku GA.MA GB0104 Innova Mini můžete snadno a rychle narovnat, vyčesat vlasy a dát jim tvar. Tepelně odolné štětiny s teplotou 220 ° C zajišťují stálou a rovnoměrnou distribuci tepla vlasy.

GA.MA Krepovačka vlasů Gama Microfrisé
1 555 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky krepovačka vlasů Gama Microfrisé Profesionální curling, zvlnění, které patří k lineup GA.MA Salon Exclusive, návrat do klasiky 80. a 90. let: malých zlomených vln. Díky speciálním vyhřívacím plechům s velmi jemnou strukturou můžete zvýraznit efekt jemné vlny.

GA.MA Kulma Ga.Ma Starlight Curling Iron IHT Diam.33
1 330 Kč

Starlight 33 je širokoprůměrová kulma na vlasy (33 mm), kterou můžete použít k vytvoření velkých objemových vln. Máte-li dlouhé vlasy s tendencí být malý byt, a chcete dát více objemu, pak je to ideální kulma pro vás.

GA.MA Kulma Ga.Ma Styling Iron 4Uses High Performance
1 630 Kč

Ga.Ma Ceramica je perfektní kulma i žehlička na vlasy, pokud chcete vytvořit nový vzhled každý den. Má 4 široké výměnné topné prvky (hladké, 2-vlnové, 3-vlnové, 5-vlnové), s nimiž můžete kdykoliv změnit svůj účes. Keramicky potažené topné prvky jsou bezpečné a šetrné k vlasům.

GA.MA Kulma na vlasy Ga.Ma Starlight IHT Diam.19
1 189 Kč

S kulmou Starlight 19 můžete vytvořit úzké, definované kadeře, zejména pokud si na železo točíte malé části vlasů. S redukovaným průměrem prutu (19 mm) je vhodný pro vlasy všech délek, zejména pokud máte krátké vlasy, které jste nemohli zvlnit s železem o větším průměru.

GA.MA Kulma na vlasy Gama F21 25mm
938 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky GA.MA F21.25TO Kulma na vlasy Průměr: 25 mm Povrchová úprava: turmalín Ergonomický design Tepelně izolovaná špička Otočná šňůra – 3 metry

GA.MA Kulma na vlasy Gama G-Evo IHT Tourmaline DGT
1 189 Kč

Pomocí této profesionální kulmy na vlasy vytvořte těsné vlny a dobře definované kadeře! G-Evo 19 má válcovou tyč o průměru 19 mm, díky které je ideální pro vlasy jakékoliv délky – krátké, střední nebo dlouhé.

GA.MA Loknovací kulma na vlasy Gama Iron Wondercurl
2 340 Kč

Loknovací kulma na vlasy Gama Iron Wondercurl vám pomůže rychle a snadno zvlnit vlasy. Vláknový pramen se stáčí automaticky do speciální štěrbiny, ve které se rychle dostane požadovaný tvar při vystavení teplu. Turmalínový povlak vnitřní trubice chrání vlasy před vystavením vysokým teplotám.

GA.MA Přípravek na ochranu vlasů Protect Ion Gama
159 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Protect Ion je jedním z nejlepších zvyků, které můžete vytvořit v domácnosti. Po několika použitích uvidíte výsledky a vaše vlasy budou opět plné přirozeného lesku. Jeho jemná, čerstvá vůně pochází z 14 různých přírodních složek.

GA.MA Střihací strojek Ga.Ma Clipper 6in1 Alloy EU
630 Kč

Střihací strojek 6 IN 1 je perfektní kombinací všestrannosti a přesnosti. Jedná se o jednoduchý a lehký výrobek, který vám umožní rychle se postarat o styling obličeje tím, že dokončí vousy, kotlety a zbaví se nežádoucích vlasů.

GA.MA Stříhací strojek Ga.Ma Clipper GC542 Cord/Cordless
930 Kč

Zastřihovač vlasů GC542 je vybaven 24 nastaveními délky řezu. Je vybaven nerezovou čepelí a jedním posuvným vodicím hřebenem, který umožňuje diverzifikaci délky řezu od 1 do 24 mm. Pro nastavení délky řezu použijte podložku uprostřed stroje, která umožňuje nastavení 1 mm najednou.

GA.MA Stříhací strojek Ga.Ma Trimmer GT527 EU
630 Kč

Tento stříhací strojek vám umožní získat různé délky vousů pro lepší a přesnější vzhled nebo pro ty, kteří chtějí dokončit delší a módní detaily vousů. Vložení vodícího hřebenu se pohybuje od 2 do 12 mm; bez ní získáte výšku 0,4 mm, což je ideální zejména pro definování a dokončování.

GA.MA Střihací strojek Gama GC 910 Profesionál
2 140 Kč

Střihací strojek GC910 vybaven dobíjecí lithiovou baterii, takže může pracovat v samostatném režimu po dobu 60 minut, a přímým připojením k síti. První nabíjení trvá 12 hodin. Doba trvání následujícího poplatku je 2 hodiny. Stroj je vybaven vysoce ostrou čepelí z nerezové oceli pro přesné řezání.

GA.MA Střihací strojek na vlasy Gama PRO 9 Profesionál
1 560 Kč

Střihací strojek PRO 9 jsou strojky na stříhání vlasů s vysoce výkonným magnetickým motorem pro použití s napájením ze sítě. Extra ostré nože z nerezové oceli zaručují vysokou kvalitu řezání a vynikající trvanlivost střihu.