GA.MA CERAMIX Waves, Profesionální vlnkovač vlasů
1 644 Kč
Doprava zdarma

Profesionální & nbsp; vlnkovač & nbsp; GA.MA & nbsp; Ceramic & nbsp; Waves je součástí série Waves Line. & Nbsp; Vlnkovačky této série vám pomohou vytvořit neuvěřitelné účesy různé složitosti a nápadů. Díky speciálním formám topných desek můžete vytvořit objemné účesy i více vlnité.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC900 Ceramic
2 200 Kč
Doprava zdarma

Stříhací strojek, který díky bezdrátovému provozu lze pohodlně používat i doma. Jakmile je nabitý, můžete si zcela pohodlně vytvořit svůj oblíbený střih: střih se středním vrstvením, krátké vrstvy a krátké asymetrické řezy; to jsou jen některé z výsledků, kterých lze dosáhnout rychle a jednoduše.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC930 Advance
2 330 Kč
Doprava zdarma

Gama GC930 ADVANCE je aku stříhací strojek na vlasy s LCD displayem ukazujícím zbývající délku bezdrátového chodu (údaje jsou v procentech). Ultra ostrá ocelovo keramická hlava s nastavením 5 výšek střihu (0,8, 1,1 1,4, 1,7 a 2 mm).

GA.MA Střihací strojek Gama Absolute Style Profesionál
2 227 Kč

Střihací strojek Gama Absolute Style je strojek na stříhání vlasů, který může fungovat jak při připojení k síti, tak i offline, s profesionálním magnetickým motorem a lithiovou baterií s krátkou dobou nabíjení. Doba prvního nabití je 12 hodin, doba trvání následujícího nabíjeni – 2 hodiny.

GA.MA Střihací strojek na vlasy Gama PRO 9 Profesionál
1 560 Kč

Střihací strojek PRO 9 jsou strojky na stříhání vlasů s vysoce výkonným magnetickým motorem pro použití s napájením ze sítě. Extra ostré nože z nerezové oceli zaručují vysokou kvalitu řezání a vynikající trvanlivost střihu.

GA.MA Fén na vlasy Gama GBS Absolute Blow
1 450 Kč

Profesionální fén Gama Absolute Blow je určený především pro holičství. Jeho výkon 2 000 W spolu s 6 kombinacemi, 2 rychlostmi a 3 teplotami umožňuje výběr vhodného nastavení vzduchu a teploty podle typu požadovaného sušení.

GA.MA Fén na vlasy Diamond Ceramic 2300 W, černý
680 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ga.ma Diamond Ceramic je elegantní a kompaktní fén na vlasy se sotisfikovaným designem. Jeho hlavním rysem je jeho anti-frizz efekt, vytvářený díky vnitřním komponentům pokrytým keramikou.

GA.MA Střihací strojek Ga.Ma Clipper 6in1 Alloy EU
630 Kč

Střihací strojek 6 IN 1 je perfektní kombinací všestrannosti a přesnosti. Jedná se o jednoduchý a lehký výrobek, který vám umožní rychle se postarat o styling obličeje tím, že dokončí vousy, kotlety a zbaví se nežádoucích vlasů.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC910 Clipper
2 050 Kč
Doprava zdarma

Stříhací strojek na vlasy Gama GC910 s vysoce výkonným motorem, lithiovou baterii, která umožňuje rychlé dobíjení a ultra ostrou čepeli z nerezové oceli.

GA.MA Fén na vlasy Gama IQ Perfect Hair Dryer
7 190 Kč

Pro získání velkoobchodní ceny se zaregistrujte zde Novinka pro kadeřníky – nákup fénu bez rizika Pokud nebudete s fénem spokojení, u nás máte možnost nepoškozený fén vrátit do 14 dnů od nákupu, i když nakupujete na IČ.

GA.MA Žehlička na vlasy Gama Styler CP1 Tourmaline Mini
630 Kč

Mini turmalín je žehlička na vlasy se zmenšenými rozměry a velmi úzkými destičkami(1,5 cm). Je to ideální styler, pokud potřebujete provést drobné úpravy, nebo pokud jej potřebujete použít pouze na určitých částech vlasů, jako je například lem.

GA.MA Stříhací strojek TRIMMER Gama Absolute Zero
1 264 Kč

Profesionální magnetický stíhací strojek Gama Absolute Zero pro technický a precizní střih vlasů • Profesionální magnetický motor • Ostří BALDING z nerezové oceli, ideální pro oholené a přesné účesy • Řezná délka bez přídavného hřebenu 0,0 mm • 2 nástavce: 1,5–4,5 mm • 2,50 m dlouhý profesionální …

GA.MA 4D Therapy OZON IONIC, Kartáč na vlasy s ionizací
776 Kč

Češe, tvaruje, eliminuje statiku a obnovuje zdravou pokožku hlavy. Kartáč GA.MA 4D Therapy Ozone-Ion Deep Care vám pomůže nejen jemně česat vlasy, díky zaobleným zubům, ale také ke zlepšení jejich stavu, jakož i k lepšímu tvarování.

GA.MA Fén IQ Perfect Hair Dryer PH6060
7 190 Kč

IQ je nejlehčí fén na světě. Váží pouze 294 g a je navržen tak, aby nezatěžoval paže a zápěstí v důsledku dlouhodobého používání na profesionální úrovni. Dodává se s technologií Oxy Active, která působí silně antibakteriálně.

GA.MA Krepovačka vlasů Gama Microfrisé
1 555 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky krepovačka vlasů Gama Microfrisé Profesionální curling, zvlnění, které patří k lineup GA.MA Salon Exclusive, návrat do klasiky 80. a 90. let: malých zlomených vln. Díky speciálním vyhřívacím plechům s velmi jemnou strukturou můžete zvýraznit efekt jemné vlny.

GA.MA Kulma Ga.Ma Styling Iron 4Uses High Performance
1 630 Kč

Ga.Ma Ceramica je perfektní kulma i žehlička na vlasy, pokud chcete vytvořit nový vzhled každý den. Má 4 široké výměnné topné prvky (hladké, 2-vlnové, 3-vlnové, 5-vlnové), s nimiž můžete kdykoliv změnit svůj účes. Keramicky potažené topné prvky jsou bezpečné a šetrné k vlasům.

GA.MA CERAMIX Frise, Profesionální Vaflovač vlasů
1 644 Kč
Doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Profesionální Vaflovač & nbsp; GA.MA & nbsp; Ceramic Frise je součástí série Waves Line. & Nbsp; krepovačka této série vám pomohou vytvořit neuvěřitelné účesy různé složitosti a nápadů. Díky speciálním formám topných desek můžete vytvořit objemné účesy i více vlnité.

GA.MA Fén na vlasy G-Evo 4500 Halogen Ion 2300 W, červený
2 160 Kč
Doprava zdarma

Fén na vlasy s halogenovou technologii, která využívá kombinace působení teplého vzduchu a halogenové zářivky, vytváří teplý vzduch, který je šetrný k vlasům, posiluje vlasové kořínky, zlepšuje mikrocirkulaci pokožky, její okysličení a následně i obnovu buněk.

GA.MA Holící strojek Ga.Ma GSH Sport
990 Kč

Elektrický holicí strojek s řezacím systémem Double Track, který optimalizuje dobu holení. Tři rotační hlavy jsou tvořeny 2 kruhovými lopatkami, které zajišťují oholení 0,1 mm, což urychluje proces zakrytím větší plochy na obličej a krk.

GA.MA Stříhací strojek na vlasy GC920 Due Litio
2 060 Kč
Doprava zdarma

Stříhací strojek na vlasy s nerez ocelovou hlavou a ultra ostrým břitem. Velmi výkonný motor. Dobíjecí baterie (NiMH) s délkou bezdrátového chodu až 120 min.

GA.MA Fén na vlasy Gama Classic A11AR
1 320 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky  Nejnovější vysoušeč vlasů GA.MA Classic A11.CLASSIC.AR má velkolepý, ergonomický design. Italští designéři, vývojáři a výrobci přemýšleli přes každý detail návrhu tohoto modelu vysoušeče vlasů.

GA.MA Fén na vlasy Gama Pluma II 5500 TRFL
1 740 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Při každodenní práci je důležité, aby profesionální stylista rychle vysušil vlasy a řádně je připravil na finální styling. Pluma vysoušeč vlasů – nejlepší nástroj pro tento úkol.

GA.MA Gama Multistyler Turbo Ion
1 290 Kč

• Výkon 1200 W • Ultralehký stejnosměrný motor • Technologie Ion Plus • 3 rychlosti / teploty: studený, horký a velmi horký vzduch • Tlačítko pro rychlou a snadnou výměnu příslušenství • Obsahuje tři horkovzdušné kartáče 21, 30 – a průměr 33 mm, kulma o průměru 19 mm, vyhlazovací kartáč a sušicí t…

GA.MA Kartáč na vlasy Gama Hot Styling Innova Extreme
1 320 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky S hřebenem na rovnání Innova Extreme se můžete rychle a jednoduše vyrovnat, vyčesávat vlasy a tvarovat je. Teplota ohřevu je nastavitelná od 150 ° C do 230 ° C a ovládá se displejem LCD.

GA.MA Kulma Ga.Ma Starlight Curling Iron IHT Diam.33
1 330 Kč

Starlight 33 je širokoprůměrová kulma na vlasy (33 mm), kterou můžete použít k vytvoření velkých objemových vln. Máte-li dlouhé vlasy s tendencí být malý byt, a chcete dát více objemu, pak je to ideální kulma pro vás.

GA.MA Kulma na vlasy Ga.Ma Starlight IHT Diam.19
1 189 Kč

S kulmou Starlight 19 můžete vytvořit úzké, definované kadeře, zejména pokud si na železo točíte malé části vlasů. S redukovaným průměrem prutu (19 mm) je vhodný pro vlasy všech délek, zejména pokud máte krátké vlasy, které jste nemohli zvlnit s železem o větším průměru.

GA.MA Střihací strojek Gama GC 910 Profesionál
2 140 Kč

Střihací strojek GC910 vybaven dobíjecí lithiovou baterii, takže může pracovat v samostatném režimu po dobu 60 minut, a přímým připojením k síti. První nabíjení trvá 12 hodin. Doba trvání následujícího poplatku je 2 hodiny. Stroj je vybaven vysoce ostrou čepelí z nerezové oceli pro přesné řezání.

GA.MA Stříhací strojek Gama GC930 Profesionál
2 510 Kč

Profesionální bezdrátových stříhací strojek Gama GC930 Advance s lithiovou baterií vydrží na jedno nabití pracovat až 240 minut a má funkci rychlého nabíjení. Se 4 hřebeny můžete nastavit střihací délka od 0,8mm (mikro regulátor 0,8–2 mm) do 12 mm.

GA.MA Vyrovnávač vlasů Gama Loky Box
5 990 Kč

Speciální nabídka pro kadeřníky Stacionární vyrovnávač vlasů Ga.Ma Loky Box SI0601 vám umožňuje dosáhnout ideálního výsledku jak v kosmetickém salónu, tak doma. Hlavní inovace je dostupnost funkční základny s vestavěným regulátorem teploty (krok 5 stupňů) a jasným displejem.

GA.MA Žehlička na vlasy Gama Styler Elegance Led
1 330 Kč

Elegance LED je ultralehká žehlička na vlasy s elektronickým nastavením přes LED displej. Tato žehlička přispívá díky širokým destičkám k rychlému dosažení dokonalého hladkého účesu pouze jedním tahem.

GA.MA Žehlička na vlasy Gama Urban Snake Flat Iron
1 330 Kč

Urban, žehlička na vlasy značky Gama s odvážným, módním designem, je ideální pro ty, kteří chtějí módní vzhled a chtějí se každý den bavit vytvářením nových stylů. Díky modelu Urban můžete díky zaoblenému designu a kabelu, který se otáčí o 360 °, snadno vytvářet rovné nebo vlnité styly.

GA.MA Balíček CP9 3D + BRUSH 3D
1 487 Kč

Balíček CP9 3D + BRUSH3D je ideální prot y, kteří milují dokonale rovné vlasy. Už máte žehličku, ale chcete další hřeben a vaše přítelkyně / kolegyně / matka / sestra potřebuje novou žehličku? V takovém případě byla tato sada vytvořena právě pro vás!

GA.MA Balíček fén Diamond Ion + kartáč na vlasy Innova Mini
1 185 Kč

Balíček DIAMOND ION+INNOVA MINIse skládá z profesionálního vysoušeče vlasů, který jemně vysušuje vlasy a inovativního hřebene, který je vhodný pro použití v domácnosti. Balíček je ideální pro ty, kteří mají rádi vysokou kvalitu péče bez poškození zdraví vlasů.

GA.MA Balíček GM560.25 + Trimmer GNT512
985 Kč

Balíček GM560.25 + TRIMMER GNT512 - Sada pro opravdové muže, kteří dávají přednost rychlé a vysoce kvalitní péči o jejich vzhled. Profesionální zastřihovač a stříhací stroj vykonávají své funkce na vysoké úrovni bez poškození pokožky hlavy a obličeje, nezpůsobují podráždění.

GA.MA Balíček Styler Frise + kartáč na vlasy Innova Twist
1 477 Kč

Balíček STYLER FRISE+INNOVA TWIST- sada je ideální pro ty, kteří mají rádi experimenty s vlasy, dělají různé nové účesy a styling vlasů. Profesionální žehlička pomůže ve vytvoření Gofre účesu bez poškození vlasů a nový unikátní přistroj TWIST zaplete vám perfektní copy  během několika minut.