Gamma Pauzovací papír 48 g / m2, 42 cm, 10 m, bílý
253 Kč

Kalka-nejjemnější průsvitný papír pro konstrukci vzorků nebo přeneste je na tkáň. Používá se pro zdobení a kreslení výkresů některé druhy vyšívání. Pro ty, kteří se zabývají quiltingem a pechworkem, Kalka je nepostradatelným materiálem pro posílení.

Gamma Akvarely gamma, 21 barev, se štětcem, v plastovém obalu
202 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Počet barev: 21 Europodves: Ano Typ balení: plast Štětec: Ano Tvrdost: polotuhá (suchá) Čárový kód na položku: Ano Materiál: akvarel, plast Ochranná Známka: Gamma Země výrobce: Rusko Hmotnost: 150 g.

Gamma Atlasová stužka, 25 mm x 33 ± 2 m, lila barva, č. 080
180 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Saténová stuha je hladká a příjemná na dotek. Použijte jej pro dokončení výrobky, dekorace dárků, svatební dekorace, stejně jako techniky scrapbooking a kanzashi. Při výrobě gama pásek se používá pouze moderní zařízení a vysoce kvalitní.

Gamma Atlasová stužka, 6 mm x 33 ± 2 m, bílá barva, č. 001
87 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Délka, m: 33 Barva: Bílá Látka: Satén Šířka, mm: 6 Předmět: jednobarevná Kresba: žádná Materiál: polyester Typ: textilní Značka: Gamma Země původu: Čína Hmotnost: 22g Velikost: 8,5 × 8,5 × 0,6 cm.

Gamma Atlasová stužka, bílá č.1, rozměry 25 mm x 33 ± 1 m, 2 kusy
189 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Saténová páska je hladká a příjemná na dotek. Použijte jej pro dokončení výrobky, šperky dárky, svatební dekorace, stejně jako v technikách scrapbooking a kansashi. Pouze moderní zařízení se používá při výrobě gama pásek a vysoce kvalitní.

Gamma Štětec - koza, kulatý č. 3,-50%
81 Kč 40 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Druh štětce: školní Tvar štětce: kulatý Sada: Ne Europoslanec: ne Materiál vlákna kartáče: koza Velikost rukojeti štětce: krátká Číslo: 3 Čárový kód na jednotce zboží: Ano Materiál: dřevo, kov, přírodní vlasy Značka: Gama Země výrobce:.