Gant

Gant Boty fialové vel. 39 EU Bevinda

Gant Boty fialové Bevinda

3 514 Kč

Design modelu Gant Bevinda 24537672G56 upoutá svou originalitou a na druhou stranu provázaností a jednoduchou kompozicí – designéři dbali na soulad s aktuálními trendy. Bota se navíc vyznačuje dobrou kvalitou.

-30%
Gant Polo triko Gant M

Gant Polo triko Gant

2 199 Kč
1 539 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Detail: vyrobeno ve spolupráci s Better CottonBarva: bílá Vzor: nenamatovatelné Střih: regular fit Materiál: 100 % bavlna

-30%
Gant Kraťasy Gant XL

Gant Kraťasy Gant

2 799 Kč
1 959 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Detail: vyrobeno ve spolupráci s Better CottonStřih: regular fit Barva: šedá Materiál: 87 % bavlna, 13 % polyester

-30%
Gant Kraťasy Gant M

Gant Kraťasy Gant

2 799 Kč
1 959 Kč
Doprava zdarma
Výprodej

Detail: vyrobeno ve spolupráci s Better CottonStřih: regular fit Barva: modrá Materiál: 87 % bavlna, 13 % polyester

-30%
Gant Polo triko Gant M

Gant Polo triko Gant

2 199 Kč
1 539 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Detail: vyrobeno ve spolupráci s Better CottonBarva: červená Vzor: nenamatovatelné Střih: regular fit Materiál: 100 % bavlna

Historie značky GANT se píše od roku 1949, ve kterém Bernard Gantmacher zahájil výrobu košil v americkém městě New Haven. Z jeho vášně pro kvalitu a design brzy vyrostla firma produkující neformální oblečení. Synové Marty a Elliot, kteří od otce zdědili oddanost ke zručnosti v oboru krejčovství a smysl pro detail, se také později zapojili do běhu společnosti. Bernard Gantmacher je i dnes zdrojem inspirace, z níž vycházejí klíčové hodnoty této značky – poctivost, vytříbenost, osobitost, pochopení a optimismus.

Když byla společnost GANT USA v roce 1999 odkoupena švédskou společností GANT AB, noví majitelé dostali příležitost proměnit značku GANT ve značku celosvětovou. V roce 2006 byl GANT kotován na Stockholmské burze, v březnu 2008 došlo k vyřazení emisí GANT z obchodování a firma byla odkoupena soukromou švýcarskou společností Maus Fréres.

V současnosti je značka zastoupena v 70 zemích a vlastní více než 330 obchodů.

V České republice působí GANT již od roku 1999. V současné době nabízí široký sortiment pánské, dámské i dětské módy nejen pro volný čas, licenční produkty jako pánské a dámské náramkové hodinky, sluneční brýle, pánskou kosmetickou řadu a čím dál tím víc úspěšnou kolekci doplňků pro stylové bydlení GANT Home.