100ml body intensive care, krém na ruce

Garnier 100ml body intensive care, krém na ruce

224 Kč

Garnier Body Intensive Care Hand Cream je vyvinutý pro péči o velmi poškozenou a popraskanou pokožku rukou Díky bohatému složení intenzivně pokožku regeneruje a zjemňuje Proč o ruce pečovat s krémem Garnier Intensive Care? má velmi silný regenerační.

Partner: KRAFTIKA
Dětský ochranný sprej SPF 50+ Ambre Solaire Nemo 150 ml

Garnier Dětský ochranný sprej SPF 50+ Ambre Solaire Nemo 150 ml

381 Kč
340 Kč

Opalovací ochranný sprej pro děti s SPF 50+. Vyvinuto pro okamžitou ochranu dětské pokožky před paprsky UVB a UVA záření, předchází okamžitému i dlouhodobému poškození kůže. Ekologický obal je vyrobený z recyklovaného plastu a je dál recyklovatelný. Šetrné k mořskému eko-systému.

Partner: Vivantis
BB Cream (krém) 50 ml (Odstín Light)
2x

Garnier BB Cream (krém) 50 ml

205 Kč
199 Kč

Nejnovější tajemství krásy od Garnieru se jmenuje BB krém Miracle Skin Perfector! Multifunkční krém je perfektní každodenní péče, která vám zajistí bezchybnou pleť. Největší kosmetický hit poslední doby, BB krém, si v nedávných letech získal oblibu především v Asii.

Partner: Vivantis
Garnier 50g olia, 8,31 golden ashy blonde, barva na vlasy

Garnier 50g olia, 8,31 golden ashy blonde, barva na vlasy

254 Kč

Dle typu vlasů: barvené vlasy, blond vlasy, všechny typy vlasů. Barva: blond. Oživte své vlasy nebo změňte image s olejovými barvami Garnier Olia obsahující 60% přírodních rostlinných olejů, které dodávají intenzivní péči! Jaké vlastnosti mají.

Partner: KRAFTIKA

Garnier - PEČUJ O SEBE.

Prvotním cílem pro Garnier je vytvořit jednoduchou a široce rozšířenou kosmetiku, která je dostupná každému, kosmetiku vyzařující optimismem, se kterou se cítíte lépe a přitažlivěji každý den.

Tato nová vize přirozené krásy, která vyzařuje zdravím, si získala novou generaci spotřebitelů v Evropě i jinde – v severní a jižní Americe a nedávno i v Asii.

Kosmetika musí být účinná a Garnier věří, že potěšení, radost a pocit dobré pohody by k ní také měly patřit. Textury, vůně a jedinečná balení výrobků Garnier jsou vytvořené tak, aby potěšily všechny smysly. Výrobky se snadno používají a vnášejí krásu do každodenního života.

Garnier ve svých produktech vždy používal přírodní přísady. Jejich vědci jsou si velmi dobře vědomí rozmanitosti přírody a bohatství přísad, které může nabídnout. Díky nim mohou zlepšovat účinnost výrobků a zvyšovat potěšení, které přinášejí. Při zachování stejné účinnosti volí vědci z laboratoří Garnier přirodní přísady pro zdravější a krásnější vlasy a pleť.