Gepa Mletá káva Fairtrade - Bio Schonkaffee 250g 100% arabica
180 Kč

S plným obsahem kofeinu, ale jemná a šetrná pro zažívání. To je hlavní výhoda speciální šetřící kávy Schonkaffee, 100% arabiky ze zemí Latinské Ameriky. Specifikum výroba této bio kávy spočívá v napaření surových kávových bobů pod zvýšeným tlakem a teplotě.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Kagera 100 g
175 Kč

Silák mezi instatními kávami, volba pro milovníky vydatné, silné kávy. Směs arabiky a robusty z Tanzánie, která se v místě původu nejen pěstuje, ale i zpracovává. Káva Kagera se v Tanzánii pěstuje, ale také zpracovává. KCU ji praží a balí ve vlastním závodě TANICA v městečku Bukoba.

Gepa Zrnková káva Fairtrade - Bio Café Crema 250g
127 Kč

Bio Café Crema je praženo tradičním dlouhotrvajícím postupem, díky kterému je silné a může být dávkovány úsporně. Bio Café Crema dosahuje na stupnici chuti od 1 (jemná) do 5 (silná káva) hodnotu 3.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Benita Premium bez kofeinu 100 g
215 Kč

Prémiová instantní káva nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnější milovníky kávy. 100% arabika pěstovaná podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, sušená mrazem. Nabídne Vám šálek skvělé kávy s výrazným aroma.

Gepa Instantní káva Fairtrade Bio Benita 100% Arabica 100 g
197 Kč

Instantní káva nejvyšší kvality, která uspokojí i nejnáročnější milovníky kávy. 100% arabika pěstovaná podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, sušená mrazem. Nabídne Vám šálek skvělé kávy s výrazným aroma.

Gepa Mletá káva Fairtrade - Cargado 250g espresso
155 Kč

Výrazně aromatické espresso s výjimečnou cremou, pražené po vzoru nejlepších italských značek. Jedinečná směs s lehoučkou tečkou robusty se pěstuje podle pravidel fair trade.