Gepa Bio bílá čokoláda Matcha 80 g
75 Kč

Jemná bílá čokoláda s příchutí Matcha čajem. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda s čajem Earl Grey 80 g
75 Kč

FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Med z divokých květů tekutý 250 g
96 Kč

Potravinový med – mírně kořeněný, tekutý med z divokých květů Fair Trade ve sklenici 250 g. Vyrábí se podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Fairtrade marmeláda lahodné mango 340g
131 Kč

Exotická marmeláda z tropického manga. Za fair trade podmínek ji vyrábí v africkém Svazijském království organizace Swazi Kitchen. Původ: Svazijsko, fair trade družstvo Swazi Kitchen FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Bio mléčná čokoláda s kardamonem 100 g
75 Kč

Čokoláda pro ty, kdo se nebojí vyzkoušet exotické chuti. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) s aromatickým kardamonem představuje nevšední kombinaci. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Mléko pochází od krav z ekologických chovů v alpské oblasti Berchtesgaden.

Gepa Bio čokoláda hořká 85% kakaa 100 g
62 Kč

Lahodná hořká čokoláda s 85% kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv. Poctivé kakaové máslo a třtinový cukr představují skutečný požitek pro milovníky vydatné čokolády. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky zemědělců, zajišťuje vzdělání dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio a Fairtrade čokokousky 70% s pomerančovým olejem 100 x 3 g
316 Kč

Malé kousky skvělé čokolády pro chvilky pohody. Ideální ke kávě, pro domácnosti, kanceláře i gastro provozy. Vysoce kvalitní kakaové boby a pravé kakaové máslo z ekologického zemědělství zaručují jedinečný chuťový zážitek, který je umocněný lahodným pomerančovým olejem.

Gepa Bio bílá čokoláda a krémová čokoláda Mocca 80g
75 Kč

Pro milovníky sladké vůně jahod… FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda s instantní kávou 100g
75 Kč

Jemnost kvalitní bílé čokolády a kousky prvotřídní instantní kávy Benita se snoubí v jedinečný chuťový zážitek. Jak by ne, když suroviny pro toto spojení jsou pěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím a spravedlivým obchodem.

Gepa Bio bílá čokoláda s jahodami a mléčnou čokoládou 80g
75 Kč

Pro milovníky sladké vůně jahod… FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů v rozvojových zemích, v případě této čokolády pěstitelů v Paraguay, Dominikánské rep., a Peru.

Gepa Bio bílá čokoláda s vanilkou a mákem 45 g
25 Kč

Čokoládová tyčinka z aromatické bíle čokoláda, Vás zaujme neobvyklou kombinací máku a vanilky. Suroviny pěstovaný podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade, který zlepšuje životní podmínky dětí a rodin pěstitelů v rozvojových zemích.

Gepa Bio bonbóny citrón s tymiánem 100 g
55 Kč

Osvěžující citronové dropsy s jemnou příchutí tymiánu. Barveno přírodní kurkumou. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Bio čokoláda bílá mango a kokos 40 g
35 Kč

Jemná jogurtová čokoláda s mangem a kokosem. Tato kombinace vytváří jemnou sladkou chuť. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio čokoláda hořká 70% kakaa 40 g
35 Kč

Čístá  hořká čokoláda (40g) s pravým kakaem pro milovníky hořké čokolády. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio čokoláda mléčná karamel - sůl 40 g
35 Kč

Jemná mléčná čokoláda s karamelem a solí je netradiční kombinace chutí, která vás zaujme hned při prvním soustu. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio hořká čokoláda 70% 100 g
62 Kč

Lahodná hořká čokoláda se 70% kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv. Poctivé kakaové máslo a třtinový cukr představují skutečný požitek pro milovníky vydatné čokolády. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky zemědělců, zajišťuje vzdělání dětem a chrání životní prostředí…

Gepa Bio hořká čokoláda 70% s pomerančovým olejem 100 g
62 Kč

Objevte lahodnou chuť tmavé čokolády s vysokým podílem kakaa speciální fair značky Amaribe Exklusiv! Vysoce kvalitní kakaové boby a pravé kakaové máslo z ekologického zemědělství zaručují jedinečný chuťový zážitek, který je umocněný lahodným pomerančovým olejem.

Gepa Bio hořká čokoláda 95% Sao Tomé Grand Noir 80 g
86 Kč

Excelentní Bio hořká čokoláda s čistým kakaem 95% z družstva v Sao Tomé. Lahodný chuťový zážitek spojený s dobrým pocitem z pomoci pěstitelům v rozvojovém světě. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio hořká čokoláda s kávou Praliné Espresso 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z hořké čokolády s jemným mléčným krémem s kávou Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev: FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám l…

Gepa Bio hořká čokoláda s kousky kakaa 100 g
75 Kč

Požitek pro vyznavače hořkých chutí a kakaa představuje tato čokoládová specialita. Lahodnou chuť hořké čokolády s vysokým obsahem kakaa (70%) umocňují kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle zásad ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio hořká čokoláda s mátovým krémem 100 g
64 Kč

Hořká čokoláda s osvěžujícím mátovým krémem potěší milovníky nevšedních spojení. Obsahuje výhradně čisté kakaové máslo bez cizích tuků a emulgátorů, bez příměsi sojového lecitinu. Všechny přísady pocházejí z uznaných ekologických farem a nejsou geneticky modifikované.

Gepa Bio hořká čokoláda s pomerančem a kousky mandlí 100 g
75 Kč

Kvalitní čokoláda se pojí s kousky mandlí a pomerančem do lahodné chuti. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky chudých farmářů. „Spravedlivý obchod je pro nás velmi důležitý.

Gepa Bio hořká čokoláda se zázvorem 45 g
25 Kč

Tyčinka z hořké čokolády s vysokým podílem kakaa (70%) a kousky pražených kakaových bobů. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j.

Gepa Bio jogurtová čokoláda s jahodami 40 g
35 Kč

Jemná jogurtová čokoláda s jahodami. Výborná kombinace jogurtu a jahod vytváří jemnou sladkou chuť, která vás jistě zaujme. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio kávová zrna v čokoládě 100 g
112 Kč

Vybraná kávová zrna z vysokohorských oblastí Latinské Ameriky obalená v mixu lahodné čokolády – hořké, mléčné a bílé. Obsahuje kofein – není vhodné pro děti. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio květový med Canela se skořicí
107 Kč

Krémový květový med z divoké přírody z Mexika, originálně doplněný lahodnou směsí koření. Pěstuje se podle zásad ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio med - luxusní medové trio
160 Kč

Dárkové balení tří druhů medu v malých dozách po 125g. Všechny medy se vyrábí podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade v Latinské Americe.

Gepa Bio mléčná čokoláda 38% espresso karamel 100 g
75 Kč

Čokoládová specialita pro ty, kdo dávají přednost zajímavým kombinacím chutí. Kvalitní mléčná čokoláda (38%) se v tomto případě skvělé pojí s kousky karamely a pražených kávových zrnek. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio mléčná čokoláda mandle a med 45 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s mandlovo-medovým kousky. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE výrazně zlepšuje životní podmínky rodin drobných pěstitelů v rozvojových zemích, zajišťuje vzdělání jejich dětem a chrání životní prostředí.

Gepa Bio mléčná čokoláda pro děti 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s jemným mléčným krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

Gepa Bio mléčná čokoláda s celými mandlemi 100 g
65 Kč

Kvalitní mléčná čokoláda (38% kakaa) s celými mandlemi – klasické spojení, které nezklame. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci a přímo zlepšuje životní podmínky těchto chudých farmářů.

Gepa Bio mléčná čokoláda s kokosovým krémem 37,5 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s jemným kokosovým krémem. Suroviny jsou pěstované podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.Suroviny na výrobu této tyčinky pocházejí od různých Fair Trade družstev.

Gepa Bio mléčná čokoláda s lískovými oříšky 100 g
65 Kč

Jemná mléčná čokoláda s celými lískovými oříšky. Lahodný chuťový zážitek spojený s dobrým pocitem z pomoci pěstitelům v rozvojovém světě. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio mléčná čokoláda s quinoou 45 g
31 Kč

Tyčinka z mléčné čokolády s křupinkami z quinuy. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. FAIR TRADE vylučuje dětskou a nucenou práci, umožňuje chudým zemědělcům a jejich rodinám lepší životní podmínky, m.j. vzdělání, kvalitnější bydlení a lékařskou péči.

Gepa Bio nugátový krém Cocoba 400 g
130 Kč

Dopřejte si vydatnou snídani či svačinku s oříškovo nugátovým krémem. Férová cena, kterou za něj zaplatíte, pomáhá zlepšovat životní úroveň pěstitelů v Dominikánské republice a Paraguay, jejich dětem dává šanci chodit do školy. Původ: COOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio paraořechy v hořké čokoládě 100 g
86 Kč

Celé paraořechy v lahodné hořké čokoládě s vysokým podílem kakaa. Potěší každý mlsný jazyk! Elegantní balení z nich dělá také skvělý dárek. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Bolívie (fair trade organizace C.A.I.

Gepa Bio quinoa červená 500 g
215 Kč

Quinua je tradiční plodina pěstovaná ve vysokohorských oblastech And. Je to výborná, přirozeně bezlepková příloha vhodná k zeleninovým i masovým jídlům. Zpracovává se stejně jako rýže či proso. Výtečná je i v polévkách, povařená s mlékem nebo při přípravě koláčů a různých sladkostí.

Gepa Bio sezamová tyčinka Barrita 20 g
14 Kč

Křupavá tyčinka ze sezamových semínek a třtinového cukru. FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin. Podporuje jejich rovnoprávnost v obchodování, umožňuje mimo jiné vzdělání, lepší bydlení a lékařskou péči.

Gepa Bio sušenky citrónové s mascobado cukrem 125 g
65 Kč

Citronové sušenky z rýžové mouky s třtinovým cukrem Vás postaví před těžké dilema. Rozdělit se o sladké srdce nebo si ho vychutnat o samotě? Ať už se rozhodnete jakkoli, podpoříte svým nákupem drobné pěstitele, kteří pěstují suroviny v souladu s podmínkami ekologického zemědělství a fair trade.

Gepa Bio sušenky čokoládové s pomerančem 125 g
65 Kč

Sušenky s moukou z quinuy, kousky čokolády a pomerančem, skvělá volba pro Vaši snídani i odpolední posezení u čaje. Suroviny jsou pěstovány podle pravidel ekologického zemědělství a fair trade. Původ: Alter Trade Corporation, FilipínyCandela, PeruSerendipalm, GhanaANAPQUI, BolivienCOOPROAGRO, Dom.

Gepa Bio sušenky Crossita s lískovými oříšky 40 g
34 Kč

Původ: CECAQ-11, São Tomé und PríncipeSerendipalm Co. Ltd, GhanaCOOPROAGRO, Dominikanische RepublikManduvirá, Paraguay  FAIR TRADE vylučuje dětskou práci, zlepšuje životní podmínky těchto znevýhodněných rolníků a jejich rodin.