Goki Logická hra Cihličky
539 Kč

Úkolem je složit segmenty – dílky v souladu s předlohami na kartičkách. Tento hlavolam by byl velmi jednoduchý, kdyby jeho každý segment byl samostatným elementem puzzle. Proto jsou mnohé segmenty (dílky) z několika elementů. NÁŠ TIP – Ti nejmladší začínající hráči mohou své první figury skládat podle barevné strany kartičky. Samozřejmě takto je složení figury mnohem snadnější a velmi brzy přejdou ke složitější variantě hlavolamu a to skládání podle jednobarevné předlohy.

Goki Logická hra Logik
699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Uhádni protihráčovu sestavu figurek. Hráč nastaví v zákrytu kombinaci z pěti barevných kolíčků a druhý hráč se je snaží během deseti pokusů uhádnout.

Goki Cestovní hra - Shut the box II
419 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Shut the box, neboli šance, je hra s kostkami a se štěstím pro dva hráče v cestovním provedení. Cílem hry je zaklapnout co nejvíce a nebo všechna čísla na hracím poli. Vyhrává ten hráč, kterému se podaří zaklapnout všechna čísla. Zůstanou-li některá otevřená, sčítá se jejich suma a vyhrává ten hráč, který dosáhl nejnižšího součtu čísel.

Goki Hračka do ruky - čtverec
229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Chrastítko ve tvaru čtverce má na sobě rolničku a velký kroužek, při pohybu příjemně chrastí. Chrastítka Heimess jsou ošetřena jemnými a zářivými barvami na vodní bázi. Vynikají nápaditým designem a jsou bezpečné pro miminka. Chrastítka Heimess podporují psychomotorický vývoj dětí, uchopovací reflexy a cílené uchopování.

Goki Kuličková dráha – zpívající pagoda
859 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná duhová pagoda fascinuje nejen děti. Ty nejmenší bude bavit opakovaný pohyb a zvuk, větší mohou vyzkoušet kuličky z různých materiálů, jejich rychlost a také jejich tón. Dospělí neprojdou kolem, aniž by si alespoň jednou kuličkou nehodili. Pagoda je kompletně vyrobena ze dřeva a dokonce ozdobí pokojíček, že rodičům nebude vadit neuklizená.

Goki Vkládačka - základní tvary
539 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hra při které už ty nejmenší děti procvičují jemnou motoriku a seznamují se základními tvary, jako jsou srdce, trojúhelník, hvězda, kruh nebo čtverec. Tato vkládačka je ideální pro děti již od jedno roku. Je vyrobena ze dřeva.

Goki Slepička - vývojové vrstvené puzzle
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Vývojové dřevěné puzzle ve čtyřech vrstvách ukáže dětem, jak se z bílého vajíčka pomalu vyklube malé žluté kuřátko, které si na jaře pochutnává na zelené travičce a nakonec vyroste ve velkou kropenatou slepičku. Slepička naklade nová vajíčka, zahřívá je a za nějaký čas se z nich opět vyklubou malá pípající žlutá kuřátka. Obrázky jsou roztomile dětské. Slepička a kuřátko jsou u dětí oblíbená domácí zvířátka, brzy je poznávají a učí se napodobovat jejich zvuky. Malé děti také zajímají vztahy rodičů a dětí, které slepička s kuřátkem symbolizují.

Goki Hmatová hra - poznej tvar v rámečku
399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Ke každému obrázku existuje negativní obrys v rámečku. Pouze podle hmatu musíte tyto dílky správně přiřadit. Tato hra nabízí více možností hraní, ale všechny mají jedno společné – jsou vynikající pro procvičování hmatu.

Goki Hmatová hra II – různé povrchy v bavlněném pytlíku
1 089 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tuto hmatovou hru lze také nazvat jako pexesem pro ruce. Všech 32 dřevěných válečků o průměru 4 cm se vloží do bavlněného sáčku a pořádně promíchá. Dítě se zavřenýma očima z pytlíku vytáhne jeden váleček a řádně si ohmatá povrch. Poté sáhne do sáčku znovu a snaží se hmatem najít druhý váleček se stejným povrchem. Pokud se mu podaří najít stejný pár, ponechá si ho a hraje dál. Rozvíjí hmatové smysly dětí. Své uplatnění nachází i u zrakově postižených.

Goki Zatloukačka s korkovou podložkou XXL včetně předloh
639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní korková podložka pro zatloukání tvarů dle různých předloh, které jsou součástí balení. Sadu 212 dřevěných dílků mohou děti využít k sestavování různorodých obrázků, a to ztloukáním pomocí kladívka a připínáčků. Sada je perfektní pro cvičení vizuálního vnímání a paměti.

Goki Strom - vývojové vrstvené puzzle
329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásné dřevěné puzzle ve čtyřech vrstvách ukáže dětem, jak z malého žaludu vyroste obrovský a statný dub. Když žalud vyklíčí, je ještě tak malý, že si pod ním odpočinou pouze malí broučci. Dokonce i jetel ho svým květem přesahuje. Zanedlouho přeroste ostatní rostliny a zvířátka a až bude mít statnou korunu, bude plodit spoustu žaludů. Povídejte dětem o přírodě a o jejich zákonitostech, o plodech stromů a která zvířátka se jimi živí. Obrázky jsou roztomile dětské.

Goki Dřevěné pexeso - les, 32 díly
429 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné pexeso se zajímavými motivy z lesa pro hru a trénování paměti. Úkolem je najít co nejvíce stejných párů. V sadě je 32 hracích destiček o rozměru 5 × 5 cm, které jsou vyrobeny ze dřeva z kvalitní a odolné překližky. Rohy u destiček jsou krásně zakulaceny a obrázky natištěny.

Goki Hudební nástroj - dešťová hůlka
589 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tento hudební nástroj vytváří zvuk padajícího deště, který je velice uklidňující. Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující kovové kuličky a slyší jejich uklidňující zvuk. Skvělé pro smyslový vývoj dítěte.

Goki Můj den - vrstvené puzzle ze dřeva
339 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné puzzle ve čtyřech vrstvách ukáže dětem, jak může vypadat běžný den. Jedna vrstva představuje vždy jednu činnost – koupání, vaření, hraní si a večer v rodinném kruhu. Obrázky jsou roztomile dětské.

Goki Skládačka – Kostka
350 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sada obsahuje 4 samostatné kostky a 26 předloh. Kostky jsou vyrobeny z masivního dřeva a předlohy z kvalitní a odolné překližky. Předtištěné dřevěné tabulky ukazují, které barvy a tvary na 4dílné kostce je třeba k sobě přiřadit, aby odpovídaly předloze. Věřte, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát.

Goki Oboustranné puzzle – Zeměkoule
339 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečné dřevěné oboustranné puzzle, se kterými se mohou děti zábavnou hrou učit a rozvíjet své dovednosti v zeměpise. Puzzle zeměkoule se skládají z 57 dílů, které se vkládají do dřevěné kulaté desky. Díky oboustrannému potisku je možné nejdříve seskládat jednu polokouli a pak druhou.

Goki Puzzle na desce - Evropa
429 Kč

Všechny děti jsou zvídavé a brzy se ptají, kde leží země, ve které žijí. Za pomoci puzzle Evropa se hravě naučí nejen poskládat Evropu jako obrázek, ale také brzy vyjmenují všechny státy a poznají je podle tvaru. Puzzle je vyrobeno z překližky a sousedící státy mají vždy odlišné barvy. Navíc je každý stát očíslován a z přiložené legendy poznáte nejen jeho jméno, ale také státní vlajku.

Goki Roztoč mě - hra s ozubenými kolečky, 8 dílů
359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Až po nasazení modrého kolečka s kličkou se ukáže, zda se celý strojek skutečně bude točit. A také, jakým směrem se vlastně bude otáčet? Kolečka jsou potištěna z obou stran a pro děti je tato hra nejen zábavná a pestrobarevně kouzelná, ale je i velkou zkušeností. Kde všude najdou děti taková ozubená kolečka ve svém okolí?

Goki Paměťová hra zvuky, 12 dílů
969 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pexeso se zvuky procvičuje nejen paměť, ale také sluch. Vždyť malí hráči musí najít pár kostek, který stejně zní. A to není vůbec jednoduché. Pexeso je vyrobeno ze dřeva.

Goki Smyslové pexeso
665 Kč 609 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Látkové pexeso na procvičování paměti a hmatu. 20 polstrovaných polštářků je skryto před zraky hráčů do sáčku. Cílem hry je vylovit ze sáčku dva stejně vyplněné polštářky pouze podle hmatu a citu. Zajímavá hra, u které zažijete spoustu zábavy.

Goki Dřevěné puzzle na desce – Ruce
319 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné puzzle ruce se základní deskou se skládají ze 14 dílků. Jsou vyrobeny ze dřeva z kvalitní a odolné překližky s potiskem na papíře. Který prstík je malíček, a který je paleček? Kolik prstů má jedna ručka? Děti se učí barvičky i počítání do deseti.

Goki Hmatová hra - různé povrchy
689 Kč

Tuto hmatovou hru lze také nazvat jako pexesem pro ruce. V deseti dřevěných válečcích o průměru 4 cm je deset různých druhů materiálů, stejně jako v dřevěné podložce. Dítě se zavřenýma očima musí hmatem jednotlivé materiály rozpoznat a přiřadit dřevěné válečky do odpovídajících otvorů. Tato hra, vhodná pro děti od 3 let, velice rozvíjí hmatové smysly dětí. Své uplatnění nachází i u zrakově postižených.

Goki Motýl - vývojové vrstvené puzzle
370 Kč 359 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Motýlci jsou krásní a děti rády za nimi pobíhají a zvídavě je pozorují. Ukažte dětem, jak se z malého vajíčka na lístečku vyklube příšerně nenasytná housenka. Až se zakuklí, uloží se k dlouhému spánku. A nakonec se z ní vyklube nádherný a pestrobarevný motýlek.

Goki Učíme se počítat – destičky, 36 dílů
589 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dětem je nejprve abstraktní svět čísel velmi vzdálený. Díky této atraktivně pestrobarevné hře se děti počítat naučí. Destičky jsou potištěny z obou stran a dodáváme je v kvalitní dřevěné krabici, která je určena pro uschování hry. Destičky jsou vhodné také ke stavění. Je jen na vás, jak je využijete.

Goki Dobrodružná didaktická hra – Farma, cirkus
935 Kč 899 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kdo jako první dokáže poskládat na svou hrací desku všechny správné dílky? Zábavná stolní hra, která podporuje logické myšlení, postřeh, rychlost a paměť.

Goki Dovednostní hra – Oslík
350 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Cílem hry je na oslíka naložit co nejvíce nákladu, který se sestává z barevných dřevěných dřívek. Každý hráč má jednu barvu. Poté se pravidelně střídají v pokládání dřívek na oslíkova záda. Hráč, kterému při pokládání svého dřívka spadnou nějaká jiná z již dříve umístěných, si musí všechna shozená dřívka vzít k sobě. Kdo se jako první zbaví všech svých dřívek, vyhrává.

Goki Paměťová hra hmotnost, 12 dílů
929 Kč

Pexeso s rozdílnou hmotností procvičuje nejen paměť, ale také hmat. Hráči musí klasicky najít pár kostek, který stejně váží. V případě porovnávání hmotnosti je to ovšem velice náročný úkol, který procvičí i dospělé!

Goki Stavební kostky a skládačka v jednom
509 Kč

Stavebnice, se kterou si můžete vytvořit od pokládací hry až samotnou 3D kostku… to už je tedy výzva! Je ideální k procvičení zručnosti a hlavně trpělivosti. Nutně k ní potřebujete ještě zárodek kreativity a představivosti, pak už to půjde samo!

Goki Vícevrstvé puzzle - Roční období
339 Kč

Dřevěné puzzle ve čtyřech vrstvách s motivem čtyř ročních období s dětsky roztomilými obrázky přibližuje dětem každé roční období s typickými znaky – jak vypadá zahrádka na jaře, v létě, na podzim a jak se promění v zimě? Na obrázcích najdete spoustu námětů pro vyprávění příběhů dětem. Vrstvené puzzle procvičuje jemnou motoriku, logické i prostorové myšlení a pěkné obrázky rozvíjí slovní zásobu dětí.

Goki Hračka s klipem - medvídek
329 Kč

Dřevěný závěs s motivem medvídka. Hračka podporuje posilování svalů na rukou, procvičování zraku i sluchu a rozvíjejí duševní i pohybové schopnosti dítěte. Závěsy Heimess vynikají nápaditým designem a jsou bezpečné pro miminka.

Goki Dřevěný hlavolam – Mozaika II
337 Kč 299 Kč

Dřevěná mozaika má rozličné geometrické tvary v různých barvách uložených do dřevěného rámu. S touto mozaikou je možné si vyhrát dvěmi způsoby – pokud ji chcete využít jako hlavolam, stačí z dřevěného rámu vysypat všechny kostky a seskládat je jako puzzle znovu do rámu. Druhou možností je pak kostky použít na stavění mimo základní desku dle vlastní fantazie.