Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené
599 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Červená je výrazem síly, aktivity, vášně a také barvou tohoto foto-alba z oblíbené řady Bella vista od firmy Goldbuch. Album má 60 stran (30listů) k vlepování, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Garden of colors s taštičkou
949 Kč

Foto-album a taška stejného designu Garden of colors od firmy Turnowsky. Tento potahový papír s bohatým zlacením z něj dělá perfektní a neobyčejný dárek. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum První krůčky modré
990 Kč

První krůčky je foto-album, které má na přední desce dva obdélníkové otvory. Modrý potah desek je předurčen pro chlapečky. Můžete si do nich vložit vlastní fotku a otisk nožičky vašeho děťátka. Desky mají kvalitní plátěný potah modré barvy.

Goldbuch Fotoalbum Happy Elephant růžové Goldbuch
858 Kč

Na deskách krásného fotoalba Goldbuch je růžový slon obklopený balónky naplněnými héliem od firmy Turnowsky. Tento jedinečný potah zdobený zlatou ražbou, dodává albu naprosto výjimečný styl a díky tomu, že se vyrábějí malé série, také originalitu.

Goldbuch FOTOPODLEPKY 2x500 KS
171 Kč

Obojstranne samo-lepiace papierové obdĺžniky pre vlepovanie fotografií do klasických albumov.Samolepiace obdĺžniky (13×17mm) sú na papierovom prúžku, ktorý si vytiahnete z škatuľky podľa potreby.Jedno balenie obsahuje 1.000 podlepiek; cenovo zvýhodnené oproti bežnému 500ks baleniu.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista šedé černé listy
689 Kč

Šedý potah alba v kombinaci s černými listy dělá z tohoto alba nejelegantnější album v naší nabídce. Pokud potřebujete opravdu luxusní designové fotoalbum, našli jste, co jste hledali. Desky jsou potaženy lněnou látkou a na přední straně alba je otvor pro vložení vaší fotky.

Goldbuch Fotoalbum klasické Whale serenity
858 Kč

Luxusní klasické fotoalbum s nádherným potahem desek Turnowsky. Veselá, bohatě zlacená, velryba pro fotky dětí a malých zelených velryb. Tyto potahy jsou exkluzivně k dostání pouze na těchto kvalitních albech Goldbuch. Vyrábí se malé série a už se nikdy neopakují.

Goldbuch Fotoalbum svatební Elegance
999 Kč

Srdíčko sem srdíčko tam…svatební foto-album od firmy Goldbuch. Na přední desce má vyražena krásná stříbrná srdíčka a fotka z vašeho svatebního dne se v něm budou skvěle vyjímat. Album je určeno k vlepování fotek a mezi jednotlivými listy je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna modré
784 Kč

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v modré variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum svatební Romeo
999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jemné a elegantní svatební foto-album k důstojnému uložení vašich svatebních fotografií. Desky jsou potaženy reliéfním květinovým vzorem a přední díl desek má kapsu, do které můžete vložit Vaši nejkrásnější svatební fotografii.

Goldbuch TERAZZO GREEN BB200 10x15
352 Kč

Elegantní zasouvací foto album na 200 fotografií 10×15 s místem na popis – psaní poznámek.Rozměr alba 22×22 cm, tloušťka cca 5 cm.Papírové strany s PP kapsami na fotografie, šitá vazba (book bound), tvrdé desky.Album působí velmi solidním vzhledem a kvalitním zpracováním.Na každé straně jsou dvě f…

Goldbuch Fotoalbum Zvířátka mláďátka modré
874 Kč

Klasické foto-album modré plné malých zvířátek. Tygřík, slůně, krokodýl, lvíče, zebra, medvídě, tukaňátko, pštrosátko ty všechny můžete hledat na modrém a zlaceném potahu tohoto alba.

Goldbuch Fotoalbum Čáp růžové Goldbuch
858 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Foto-album v růžové barvě s čápem co nese miminko, asi holku maminko, na potahu od firmy Turnowsky. Čáp je doplněn zlacením a ražbou, která dodává albům luxusní a neobyčejný vzhled. Fotoalbum obsahuje 60 stran (30listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Orbs zelené 300 foto
399 Kč

Fotoalbum Orbs v zelinkavé variantě s barevnými kolečky na deskách. Některá kolečka se navíc lesknou jako nový míč. Celková kapacita je 300 fotek v netradičním uspořádání dvou fotografií nad sebou. Vedle každé fotky je místo na poznámky, které určitě použijte.

Goldbuch Klasické fotoalbum Fortuna růžové
784 Kč

Foto album Fortuna s medvídkem pro fotky vašich dětí, miminek v růžové variantě. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista červené černé listy
689 Kč

Klasické foto-album Bella vista s červeným potahem desek a černými listy. Tato kombinace barev je přesně to co vaše fotky potřebují. Album je potaženo látkou z pravého lnu a na přední desce najdete okno 9,5×9,5cm pro vaše foto. Kvalita od tradičního výrobce Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista zelené černé listy
689 Kč

Líbí se vám pohádkový Shrek? Pak je tu klasické foto-album Bella vista v tom samém odstínu jako kůže toho zlobra. Zajímavostí je černá barva listů, na které vypadají fotky úplně jinak než na bílé.

Goldbuch Fotoalbum Pura zelené
459 Kč

Klasické moderní foto-album z designové řady Pura od firmy Goldbuch. Varianta v zeleném, laminované desky s elegantním vzorem pěkně doplní vaše fotografie. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotografií.

Goldbuch Svatební fotoalbum Romantika
1 199 Kč

Svatební fotoalbum Romantika od firmy Goldbuch. Luxusní zpracování foto-alba o rozměru 34×35 cm se 100 stranami /50 listů/, které jsou proloženy jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Na potahu desek je výrazný reliéf.

Goldbuch Fotoalbum Srdce svatební
1 199 Kč

Láska je křehká jako peříčko, jen pro tebe mám album srdíčko…Srdce je opravdu velké fotoalbum na fotky z vašeho svatebního dne. Potaženo příjemným bílým materiálem a na přední desce má vyražena stříbrná srdíčka. Album má 100 stran (50listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista tyrkysové
599 Kč

Tyrkys je zelenomodrý kámen a tato barva patří k nejoblíbenějším odstínům klasických foto-alb z řady Bella Vista od firmy Goldbuch. Uvnitř najdete 60 stran (30listů) pro nalepování fotek, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch TERAZZO WHITE BB200 10x15
352 Kč

Elegantní zasouvací foto album na 200 fotografií 10×15 s místem na popis – psaní poznámek.Rozměr alba 22×22 cm, tloušťka cca 5 cm.Papírové strany s PP kapsami na fotografie, šitá vazba (book bound), tvrdé desky.Album působí velmi solidním vzhledem a kvalitním zpracováním.Na každé straně jsou dvě f…

Goldbuch Fotorůžky 2x500ks
180 Kč

Samolepicí zepředu průhledné papírové růžky určené pro vlepování fotografií do klasických fotoalb. Fotorůžky jsou na proužku, který si vytahujete z krabičky podle potřeby. Jedno balení obsahuje 2×500 ks růžků. Při použití 4 ks na jednu fotografii nalepíte s tímto balením 250 fotografií.

Goldbuch Fotoalbum Lynx 300 foto 10x15 černé listy
349 Kč

Fotoalbum Lynx v elegantních tmavých odstínech a zlacením. Zcela unikátní je použití černého kartonu na listy kam zasunujete fotografie. Tmavá elegance v plné parádě. Tmavé desky a tmavé listy perfektně ladí. Celková kapacita je 300 fotek v netradičním uspořádání dvou fotografií nad sebou.

Goldbuch Fotoalbum svatební La Belle
999 Kč

Luxusní klasické fotoalbum se šitou vazbou o rozměru 29×31 cm. Deky se strukturou krajky jsou zdobené hedvábnou stuhou. Mezi bílými listy je hedvábný papír. Foto-album je uloženo v průhledném dárkovém boxu. Špičková kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch LE MIDI FOTOALBUM BB200 10x15 MOŘE
352 Kč

Luxusní a elegantní zasunovací album na 200 fotografií 10×15 a místem na popis – psaní poznámek.Rozměr alba 23,5 × 22,5 cm.Na povrchu je dovolenkový design (Goldbuch, Německo).

Goldbuch W ROMANTICO FOTOALBUM P60 30x31
665 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dočasně snížena cena o 23%! Luxusní a elegantní album na fotorožky se šitou vazbou – book bound. Na povrchu je bílý design s reliéfním dotiskem větviček. Vnitřek alba je bílé. Strany jsou odděleny pergamínovým papírem. Fotoalbum 30 * 31 cm má 60 stran (30 listů) o rozměru 28×29,5 cm.

Goldbuch Svatební fotoalbum Mr. & Mrs.
879 Kč

Svatební foto album v decentním velmi jemně mramorovaném s perleťovým nádechem. Na přední desce je otvor pro vaši fotografii a efektní nápis provedený stříbrnou ražbou. Album má 60 stran (30listů) k vlepování fotografií mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch Dětské fotoalbum Animals on wheel
859 Kč

Roztomilá zvířátka – hračky na kolečkách najdete na přední desce tohoto luxusní alba pro holky i pro kluky. Zaujme především nádherným potahem desek Turnowsky. Tyto potahy jsou exkluzivně k dostání pouze na foto albech Goldbuch. Vyrábí se malé série a už se nikdy neopakují.

Goldbuch Fotoalbum Romantico svatební
799 Kč

Klasické luxusní fotoalbum se šitou vazbou od firmy Goldbuch. Na deskách je plastický reliéf s květinovým vzorem. Rozměr fotoalba je 29×31 cm s bílými listy proloženými jemným papírem pro ochranu vašich fotografií. Album je uloženo v průhledné ochranné krabici.

Goldbuch Fotoalbum Blue ocean Turnowsky
799 Kč

Luxusní fotoalbum azurově modré barvy s plné plejtváků vyzdobených stříbrnou ražbou. Potah totiž tvoří parádní papír z designové dílny Turnowsky. Alb s tímto vzorem se vyrobí vždy omezené množství a vzory se již neopakují. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi nimiž je ochranný papír.

Goldbuch Fotoalbum Orbs bílé 300 foto
399 Kč

Fotoalbum Orbs v bílé variantě s barevnými kolečky na deskách. Některé se navíc lesknou jako nový míč. Celková kapacita je 300 fotek v netradičním uspořádání dvou fotografií nad sebou. Vedle každé fotky je místo na poznámky, které určitě použijte.

Goldbuch Fotoalbum Blooming tales Turnowsky
799 Kč

Fotoalbum Blooming tales pokryto mnoha a mnoha pozlacenými květinkami na komfortním papíru z designové dílny Turnowsky. Alb s tímto vzorem se vyrobí vždy omezené množství a vzory se již neopakují. Obsahuje 60 stran (30listů) mezi nimiž je ochranný papír.

Goldbuch Fotoalbum Semmelbunny Goldbuch
693 Kč

Klasické foto-album Semmelbunny s modrým králíkem a ptáčkem pro fotky vašich dětí v licenci Sigikid. Laminované desky alba obsahují 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Špičková kvalita foto-aba od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista žluté černé listy
689 Kč

Máte rádi žlutou barvu? Pak je tu album Bella vista od německého výrobce Goldbuch. Lněný žlutý potah desek kombibaci s černými listy dělá z tohoto alba to nejlepší volbu pro vaše fotografie.

Goldbuch Fotoalbum Čáp modré
689 Kč

Čáp je klasické foto-album s plátěným potahem desek a potiskem. Dětský motiv s čápem v modrých odstínech je jako stvořen pro pro fotky vašich miminek, kojenců, batolat. Album obsahuje 60 stran /30listů/ o rozměru 29×31 cm. Mezi listy je jemný papír pro lepší ochranu fotek.

Goldbuch W ELEGANCE FOTOALBUM P100 st. 30x31
999 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní svatební fotorožkové fotoalbum obsahující 100 bílých stran (50 listů) se šitou vazbou – book bound. Strany jsou odděleny pergamínovým papírem, jejich rozměr je 30×31cm. Na povrchu umělá kůže (PU) se stříbrnou ražbou srdíček.

Goldbuch BABY OWLS FOTOALBUM BB200 10x15
308 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Luxusní a elegantní zasunovací album na 200 fotografií 10×15 a místem na popis – psaní poznámek. Rozměr alba 23,5 × 22,5 cm. Na povrchu je moderní dětský design. Papírové strany s PP kapsami na fotografie, šitá vazba (book bound), tvrdé desky. Vyrobeno pro firmu Goldbuch, Německo.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista bordó
599 Kč

Foto-album v elegantní podzimní barvě zvané bordo, která je temným odstínem červené. Album obsahuje 60 stran (30listů) pro vlepování fotografií, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Je potaženo lněnou látkou a na přední desce je otvor 9,8×9,8cm pro vložení vlastní fotky.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista černé
599 Kč

Černá barva je nejtmavší odstín bílé a na klasickém foto-albu z řady Bella vista skvěle vyniká. Uvnitř alba je 60 stran (30listů) pro nalepování fotek, mezi kterými je jemný papír. Potaženo je kvalitní lněnou látkou a na přední desce má otvor 9,8×9,8cm pro vlastní foto. Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch Fotoalbum Bella Vista fialové
599 Kč

Fialové jako nejkrásnější fiala je klasické foto-album z oblíbené řady Bella vista od firmy Goldbuch. Album má 60 stran (30listů) pro nalepování fotek, mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu fotek. Je potaženo lněnou látkou a na přední desce je otvor 9,8×9,8cm pro vložení vlastní fotky.

Goldbuch Fotoalbum Grace 300 fotek kolečka
499 Kč

Kolečkované fotoalbum Grace v elegantních tmavých odstínech a zlacením od firmy Goldbuch. Kvalitní šitá vazba se systémem průhledných kapes na na papírových listech. Kapacita 300 fotek v netradiční uspořádání dvou fotografií nad sebou. Vedle každé fotky je místo na poznámky, které určitě použijte.

Goldbuch Fotoalbum Grace 300 fotek
499 Kč

Proužkované fotoalbum Grace v elegantních odstínech a zlacením od firmy Goldbuch. Kvalitní šitá vazba se systémem průhledných kapes na na papírových listech. Netradiční uspořádání dvou fotografií nad sebou. Vedle každé fotky je místo na poznámky, které určitě použijte.

Goldbuch Fotoalbum modré Goldbuch
485 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasické foto-abum Goldbuch modré na vlepování fotografií, které má klasický i design. Modrá varianta se stříbrným rámečkem. V albu naleznete 100 stran (50listů) mezi kterýi je jemný, takzvaný pavučinkový, papír. Kvalita od firmy Goldbuch.

Goldbuch BEAUTIFUL LIFE LAKE FOTOALBUM BB200 10x15 E
352 Kč

Luxusní a elegantní zasunovací album na 200 fotografií 10×15 a místem na popis – psaní poznámek.Rozměr alba 23,5 × 22,5 cm.Na povrchu je cestovatelský design (Goldbuch, Německo).

Goldbuch Klasické fotoalbum Living fialové
459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Klasické fotoalbum z oblíbené trendy série Living ve fialovém provedení. Desky mají potah s jemnou strukturou připomínající látku a vpředu je otvor velikosti 9,5×9,5cm pro vaši fotografii. Album obsahuje 100 stran (50 listů) mezi kterými je jemný papír pro lepší ochranu protilehlých fotek.

Goldbuch Fotoalbum Foliole zelené Goldbuch
459 Kč

Fotoalbum Foliole s jemným rostlinným vzorem v zeleném odstínu potěší každého, kdo ocení tradiční uchování fotografií. Má 100 stran (50 listů) prokládaných jemným papírem pro lepší ochranu fotografií. Kvalita od firmy Goldbuch. V příslušenství si můžete objednat i potřeby k lepení fotek.

Goldbuch Georg Brückner GmbH – Příběh z minulosti s velkou budoucností.

Goldbuch je jedním z předních evropských výrobců fotoalb, papíru a papírenských výrobků. Úspěšná kombinace tradice s moderním designem ve všech produktech vedla za více než sto let společnost Goldbuch Georg Brückner GmbH k tomu, aby se stala společností, kterou je dnes – rodinným podnikem již ve čtvrté generaci.

V posledních letech Goldbuch dokázal extrémně zlepšit své postavení na německém trhu s fotoalby a papírnictvím. Goldbuch navíc dokázal posílit svou pozici i v oblasti vývozu. Ke spokojeným zákazníkům Goldbuch patří kancelářské, obchodní, dodavatelské a maloobchodní prodejny i fotografické agentury. V současné době společnost zaměstnává zhruba šedesát pracovníků ve svých hlavních kancelářích a více než třicet zaměstnanců pracujících z domova. Historie s budoucností. Goldbuch vytváří vysoce kvalitní papíry a papírenské výrobky – od lidí k lidem. Koneckonců, tato široká a rozmanitá sbírka výrobků je zamýšlena k uchovávání nejcennějších okamžiků Vašeho života: od narození (dětské alba a dětské deníky) až po dětství a dospívání (svatební a prázdninová alba, domácí kancelářské potřeby) a v pozdějším životě (křtiny a alba vnoučat, kondolenční knihy).

Goldbuch Georg Brückner GmbH – Příběh z minulosti s velkou budoucností.

Goldbuch je jedním z předních evropských výrobců fotoalb, papíru a papírenských výrobků. Úspěšná kombinace tradice s moderním designem ve všech produktech vedla za více než sto let společnost Goldbuch Georg Brückner GmbH k tomu, aby se stala společností, kterou je dnes – rodinným podnikem již ve čtvrté generaci.

V posledních letech Goldbuch dokázal extrémně zlepšit své postavení na německém trhu s fotoalby a papírnictvím. Goldbuch navíc dokázal posílit svou pozici i v oblasti vývozu. Ke spokojeným zákazníkům Goldbuch patří kancelářské, obchodní, dodavatelské a maloobchodní prodejny i fotografické agentury. V současné době společnost zaměstnává zhruba šedesát pracovníků ve svých hlavních kancelářích a více než třicet zaměstnanců pracujících z domova. Historie s budoucností. Goldbuch vytváří vysoce kvalitní papíry a papírenské výrobky – od lidí k lidem. Koneckonců, tato široká a rozmanitá sbírka výrobků je zamýšlena k uchovávání nejcennějších okamžiků Vašeho života: od narození (dětské alba a dětské deníky) až po dětství a dospívání (svatební a prázdninová alba, domácí kancelářské potřeby) a v pozdějším životě (křtiny a alba vnoučat, kondolenční knihy).