GOLDWELL 500ml style sign perfect hold, lak na vlasy

GOLDWELL 500ml style sign perfect hold, lak na vlasy

632 Kč
Doprava zdarma

Stupeň fixace: silná fixace. Lak na vlay Goldwell Style Sign Perfect Hold Big Finish se pyšní ultra jemnou texturou, která je určená pro velmi silné zpevnění účesu Pomáhá vytvořit jakýkoliv styling, jenž bude flexibilní s dokonale přirozeným.

Partner: KRAFTIKA
GOLDWELL 250ml dualsenses silver, šampon

GOLDWELL 250ml dualsenses silver, šampon

417 Kč

Dle typu vlasů: šedivé vlasy. Šampon pro šedivé vlasy Goldwell Dualsenses Silver Shampoo Šampon Goldwell Dualsenses Silver Shampoo hloubkově vlasy hydratuje a vyživuje Obsahuje extrakt z levandule, který pomáhá neutralizovat nežádoucí žluté.

Partner: KRAFTIKA
GOLDWELL 250ml dualsenses color extra rich, šampon

GOLDWELL 250ml dualsenses color extra rich, šampon

459 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dle typu vlasů: barvené vlasy, hrubé vlasy. Kosmetika Goldwell Goldwell Dualsenses Color Extra Rich Shampoo Šampon pro snazší rozčesání vlasů pro odolné až nepoddajné barvené vlasy Dodává vyšší brilantnost barvy Poskytuje vyživující.

Partner: KRAFTIKA

Profesionalita je vším ostatním, jen ne rutinou. My pod ní chápeme kvalitu bez kompromisů. Filozofii, která je základem všech našich produktů. Goldwell se týká vlasů v každé oblasti pro docílení optimálních výsledků, nejvíce to ovšem platí v jediném: spokojenost zákazníka.

Jsme nadnárodní koncern a producent profesionální vlasové kosmetiky. Již více než 50 let pracujeme exkluzivně pro kadeřníky. Toto partnerství nám přináší mnoho: hodnoty, které mají budoucnost.

Od založení firmy v roce 1948 stavíme na myšlence partnerství od člověka k člověku. To je hlavní motiv, na základě kterého koncentrujeme celou naši sílu pro splnění vysokých nároků na naše produkty a inovativní technologie.

Goldwell, to je 1300 pracovníků z pěti kontinentů, kteří dennodenně pracují pro partnerství s kadeřníky po celém světě – a tím vytvářejí ve smyslu zákazníka něco zvláštního: duši profesionální vlasové kosmetiky.