10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

GOUDEN CAROLUS

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
GOUDEN CAROLUS 18° Hopsinjoor GOUDEN CAROLUS 18° Hopsinjoor
GOUDEN CAROLUS 18° Hopsinjoor

Hopsinjoor je jedním z klenotů řady Gouden Carolus Het Anker. Díky dodání 5 různých chmelů posouvá původní chuť piva Gouden Carolus více do moderních stylů. Jeho chuť je plná jemných chmelových tónů s výraznějším ovocným, slaným nádechem.

můžete mít 3.10. - 4.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
GOUDEN CAROLUS 20° Tripel GOUDEN CAROLUS 18° Hopsinjoor
GOUDEN CAROLUS 20° Tripel

Takový belgický tripel byl poprvé uvařený v roce 1491 pro rytíře Zlatého rouna podle stejného receptu, jaký dnes používá pivovar Het Anker. Má zlatou barvu díky použití pale sladu a jeho vůně je díky specifickým kvasinkám ovocná a kořenitá a s atraktivním chmelovým profilem.

můžete mít 3.10. - 4.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
GOUDEN CAROLUS 17° Classic GOUDEN CAROLUS 18° Hopsinjoor
GOUDEN CAROLUS 17° Classic

Tmavé karamelové a aromatické slady vytvořily v kombinaci s tradičním svrchním kvašením jedinečné pivo, které spojuje teplo vína a čerstvost piva. Díky tomu je Classic vhodný ke kombinaci s kulinářskými specialitami.

můžete mít 3.10. - 4.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Pivovar a lihovar Het Anker se nachází v Mechelenu severně od Bruselu. Pivo se tam vaří už od 15. století, ale až od roku 1872 se píše moderní historie pivovaru. Aktuálně se o pivovar stará už 5. generace rodiny Van Breedam. Pivovar má výbornou mezinárodní reputaci a exportuje piva do více než 40 zemí po celém světě. Účastní se také pravidelně všech degustačních pivních soutěží a získává řadu ocenění. Produkuje piva v belgickém stylu pod značkami Gouden Carolus, Manenblusser a Meer.