Green Toys Trajekt s auty
634 Kč

Novinka

S tímto trajektem se můžeš vydat na dobrodružnou plavbu ve vaně i v bazénu. Přes vysutou rampu naloď všechna autíčka a můžeš vyrazit. Tato americká značka ekologických hraček Green toys je populární nejen v Americe, ale se svými výrobky sklízí neuvěřitelné úspěchy po celém světě.

Green Toys Sada nádobí 27 ks
809 Kč 699 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato sada nádobí nesmí chybět v žádné kuchyňce malé hospodyňky! Můžeš pozvat kamarádky na výborný čaj nebo kakao a udělat si super odpolední dýchánek. Materiál je bezpečný pro děti a neobsahuje PVC, Bisfenol ani ftaláty.

Green Toys Farma s domečkem, autíčkem a zvířátky
1 104 Kč

Novinka

Tato farma s domečkem a příslušenstvím je pro všechny malé hospodáře. Užij si spoustu zábavy s touto veselou farmou. Nastartuj traktor a vyraz na pole! Skliď zeleninu a vrať se domů, protože tě čekají povinnosti! Postarej se o zvířátka, postav jim vlastní ohrádku a nakrm je.

Green Toys Parkovací garáž
1 029 Kč

Novinka

Tato plně vybavená garáž je připravena k hraní z jakéhokoli úhlu a je vybavena průjezdnou servisní stanicí na jednom konci a rampou na druhém. Nechybí ani výtah a heliport.

Green Toys Záchranný člun a vrtulník
829 Kč

Novinka

Ztratili jste se na moři a potřebujete pomoct? Naštěstí je na blízku záchranný člun s helikoptérou, a ti vás bezpečně dostanou na pobřeží. Tato americká značka ekologických hraček Green Toys je populární nejen v Americe, ale se svými výrobky sklízí neuvěřitelné úspěchy po celém světě.

Green Toys Výroba jídla
609 Kč

Novinka

Vymodelujte si jídlo se značkou Green Toys, která vyrábí své hračky z recyklovaných plastů a šetří tím naši krásnou planetu. Bude to velká zábava!

Green Toys Modelování dortíků
609 Kč

Novinka

Vymodelujte si dortíky se značkou Green Toys, která vyrábí své hračky z recyklovaných plastů a šetří tím naši krásnou planetu. Bude to velká zábava! Modelína je vyrobena z organické mouky a potravinářského barviva.

Green Toys Čajový set 17 ks
494 Kč

Novinka

Tato krásná barevná sada na čaj nesmí chybět ve tvé kuchyni! Udělej si s maminkou výborný šálek čaje nebo kakaa a k tomu si dejte třeba něco na mls.