Guerlain Idylle - EDT TESTER 100 ml
1x

Guerlain Idylle - EDT TESTER

969 Kč
915 Kč

Guerlain uvedl v roce 2009 na trh vůni Idylle ve verzi parfémové vody, která se ihned vyšplhala na vrchol žebříčku květinových vůní. Z této vůně vychází i toaletní voda Idylle, která byla na trh uvedena o rok později.

Partner: Vivantis
-35%
Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto - EDP 50 ml

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto - EDP

1 235 Kč
799 Kč

Black Perfecto By La Petite Robe Noire je orientálně-květinová vůně pro ženy, temnější verze originálu La Petite Robe Noire. Hlavu tvoří mandle, černý čaj a kyselé třešně. Srdce se skládá z růže a lékořice. V základu se rozvoní kůže, černé pižmo, pačuli a fazole tonka.

Partner: Vivantis
La Petite Robe Noire (2012) - EDP TESTER 100 ml

Guerlain La Petite Robe Noire (2012) - EDP TESTER

1 129 Kč

Na začátku roku 2012 se Guerlain rozhodl oživit debut a nabídnout parfémovou vodu La Petite Robe Noire. La Petite Robe Noire Eau De Parfum je upravená vůně, kterou stvořil parfumér Thierry Wasser. Inspirován elegantností a věčností malých černých, parfém vyzařuje pařížskou eleganci a půvab.

Partner: Vivantis
Mon Guerlain Florale - EDP 50 ml
1x

Guerlain Mon Guerlain Florale - EDP

1 449 Kč

Mon Guerlain Florale je květinová vůně pro ženy. Svěží hlavu tvoří citron, mandarinka a bergamot doplněný výraznou levandulí. V srdci se rozvoní jasmín, pivoňka, ylang-ylang, konvalinka, broskev, olej z květů hořkého pomeranče (neroli) a další květinové tóny.

Partner: Vivantis
Guerlain L’Homme Ideal - EDP 100 ml

Guerlain L’Homme Ideal - EDP

1 920 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parfémovaná voda Guerlain L'Homme Idéal – Ideální muž je mýtus.  Jeho parfém je realitou.  Guerlain identifikuje aspirace mužů a vytváří pro ně ideální koncentrát.  Ideální vůně? Chytrá, krásná, silná.  Tři přídavná jména, tři dohody pro tuto svěží dřevitou vůni, která uvolní váš potenciál.

Partner: Vivantis
Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante - EDT 75 ml

Guerlain Aqua Allegoria Ginger Piccante - EDT

1 199 Kč

Aqua Allegoria Ginger Piccante z kolekce Aqua Allegoria je aromaticky-kořeněná vůně pro muže i ženy. Hlavu tvoří svěží bergamot, citron a zázvor. V srdci ucítíte kombinaci růže a pepře. Na závěr se rozvoní bílé pižmo a cedrové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Partner: Vivantis
Guerlain Samsara - EDP 100 ml
1x

Guerlain Samsara - EDP

1 516 Kč

Samsara je květinově-orientální vůně od značky Guerlain. Znamená nekonečný cyklus narození a znovuzrození, opakovaný až do dokonalosti či dosažení nirvány. Hlava vůně je ve znamení ovoce, srdce je ryze květinové. Celkový dojem dotváří santalové dřevo, fazole Tonka, vanilka a jantar.

Partner: Vivantis