10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
GUM Original White zubní nit bělící 30 m GUM Mezizubní kartáček Bi-Direction 0,9 mm 6 ks
GUM Original White zubní nit bělící 30 m

Bělicí zubní nit GUM Original White je potažena jemnou silikátovou a fluoridovou vrstvou pro ještě důkladnější vyčištění mezizubních míst, do kterých klasický zubní kartáček nemá šanci proniknout. Díky bělicí niti GUM Original White se zbavíte nevzhledných tmavých čárek mezi zuby a pod linií dásní…

můžete mít 29.9.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
GUM Guma, mezizubní kartáček 0,8 mm, 6 kusů GUM Mezizubní kartáček Bi-Direction 0,9 mm 6 ks
GUM Guma, mezizubní kartáček 0,8 mm, 6 kusů

Mezizubní kartáčky GUM TRAV-LER jsou ideálním doplňkem pro každodenní čištění zubů. Nová pružná protiskluzová rukojeť umožňuje lepší manipulaci. Zakřivení rukojeti umožňuje snadný přístup ke stoličkám pro lepší čištění. Jedlové štětiny odstraňují až o 25 % více plaku než běžné nylonové zubní nitě. A

můžete mít 2.10. - 4.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
GUM Mezizubní kartáček Bi-Direction 0,9 mm 6 ks GUM Mezizubní kartáček Bi-Direction 0,9 mm 6 ks
GUM Mezizubní kartáček Bi-Direction 0,9 mm 6 ks

Mezizubní kartáček s nylonovými vlákny pro snazší čištění mezizubních prostor. Má lehké prodloužené držátko a kvalitní drátek z manganové slitiny. Jednoduchým posunutím lze změnit směr o 90 stupňů a tím si efektivněji vyčistit zadní zuby.

můžete mít 26.9. - 27.9.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
GUM Sada mezizubních kartáčků, 6 kusů GUM Sada mezizubních kartáčků, 6 kusů
GUM Sada mezizubních kartáčků, 6 kusů

Mezizubní kartáčky GUM TRAV-LER jsou ideálním doplňkem pro každodenní čištění zubů. Nová pružná protiskluzová rukojeť umožňuje lepší manipulaci. Zakřivení rukojeti umožňuje snadný přístup ke stoličkám pro lepší čištění. Jedlové štětiny odstraňují až o 25 % více plaku než běžné nylonové zubní nitě.

Momentálně nedostupné

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Značka GUM je nejstarší komplexní sestavou produktů péče o dutinu ústní, která se více zaměřuje na příčiny než příznaky onemocnění parodontu, které postihuje asi 70% světové populace. S pochopením mechanismů a hlavních příčin onemocnění parodontu, vyvíjí nové produkty prostřednictvím spolupráce se zubními odborníky a využitím znalostí nejmodernějších výzkumů z celého světa.