10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

GUMOVÝ CHODNÍK

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Gumový chodník Pojivo letní PUR-PAN LET 20 Gumový chodník Dekorativní granulát 1,5-3mm 25kg pytel
Gumový chodník Pojivo letní PUR-PAN LET 20

Univerzální polyuretanové pojivo, sloužící pro vytváření bezpečných povrchů v kombinaci s GUMOVÝM GRANULÁTEM. Vhodné do interiéru i exteriéru.

můžete mít 2.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Gumový chodník Dekorativní granulát 1,5-3mm 25kg pytel Gumový chodník Dekorativní granulát 1,5-3mm 25kg pytel
Gumový chodník Dekorativní granulát 1,5-3mm 25kg pytel

Gumový granulát – bezpečný gumový povrch určený pro renovaci betonových a asfaltových pochozích ploch např. okolo bazénu, terasa, posezení, chodník okolo domu, vstup do domu, podlaha v interiéru, okolo skluzavek. Při větších tloušťkách dokážete dosáhnout měkčí podlahy. V elegantních odstínech.

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Gumový chodník Primer PUR-PAN Z 02 Gumový chodník Dekorativní granulát 1,5-3mm 25kg pytel
Gumový chodník Primer PUR-PAN Z 02

Jednosložkový polyuretanový primer pro přípravu podkladu k nanesení PU bezpečných povrchů. Slouží k upravení betonů, dřeva i asfaltu. Použití zejména doporučujeme při aplikaci na nesoudržné betony. Vhodné pro exterirér i inteirér.

můžete mít 2.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Gumový chodník Gumový mulč dekorativní EPDM 2-30mm 15kg - vhodné pro exteriér i interiér Gumový chodník Gumový mulč dekorativní EPDM 2-30mm 15kg - vhodné pro exteriér i interiér
Gumový chodník Gumový mulč dekorativní EPDM 2-30mm 15kg - vhodné pro exteriér i interiér

Tento gumový EPDM Mulč je odolný, barevně stálý a bezpečný gumový povrch vyrobený z recyklovaných pneumatik. EPDM Mulč je 100% barven, což znamená, že si zachovává svou barvu a je šetrný k životnímu prostředí a zdraví. Na výběr z 8 elegantních barev. Vhodné pro aplikaci do interiéru i exteriéru.

můžete mít 13.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Gumový chodník Uv stabilní pojivo PUR-PAN UV 25 5KG Gumový chodník Gumový mulč dekorativní EPDM 2-30mm 15kg - vhodné pro exteriér i interiér
Gumový chodník Uv stabilní pojivo PUR-PAN UV 25 5KG

Toto pojivo PUR-PAN UV 25 je vhodné pro vytváření bezpečných gumových povrchů v kombinaci s dekorativním granulátem. Toto pojivo disponuje UV stabilitou = gumový povrch nevybledne slunečním zářením. Vhodné do exteriéru i interiéru.

můžete mít 2.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Gumový chodník Podkladový granulát SBR - 2-6mm, 25kg pytel Gumový chodník Gumový mulč dekorativní EPDM 2-30mm 15kg - vhodné pro exteriér i interiér
Gumový chodník Podkladový granulát SBR - 2-6mm, 25kg pytel

Gumový granulát podkladový slouží jako vrstva pod dekorativní GUMOVÝ GRANULÁT nebo GUMOVÝ MULČ verze např. při pokládce na štěrk. Lze tento granulát použít i na betonové plochy pro dosažení měkčí vrstvy například pro dopadové plochy. Vhodné pro aplikaci do exteriéru i interiéru.

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro

Gumový chodník je značka, která v sobě skýtá širokou nabídku odstínů gumového granulátu a gumového mulče. V naší nabídce je sortiment pro výrobu bezpečného gumového povrchu na betonové a asfaltové povrchy. V nabídce máme také pojiva, penetrace a další příslušenství.