HABA Textilní kniha pro nejmenší Záchranné vozy

HABA Textilní kniha pro nejmenší Záchranné vozy

210 Kč

První knížka pro nejmenší čtenáře. Hebká textilní knížka o milých autíčkách se dá zavěsit i do kočárku. Vzbuzuje přirozenou zvědavost a stimuluje tak dětské smysly. Kniha se dá díky suchému zipu upevnit na kočárek, postýlku či autosedačku. Na okraji knížky je kousátko.

HABA Magnetická kniha a skládačka Čtyři roční období

HABA Magnetická kniha a skládačka Čtyři roční období

520 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Na jaře sbíráme květy, v létě ležíme to u bazénu – a co děláme na podzim a v zimě? Možná si pouštíme draka a jdeme na bruslení? Tento praktický magnetický herní box zve děti, aby si navzájem spojovaly zábavné aktivity v různých ročních obdobích – doma nebo na cestách!

HABA Moje první hry pro děti Ovocný sad

HABA Moje první hry pro děti Ovocný sad

650 Kč

Zábavná hra pro nejmenší děti. Hra je velmi pěkně zpracována. Pravidla jsou přizpůsobeny malým dětem a herní materiál je přizpůsoben pro malé dětské ruce. Počet hráčů je 2 až 4 a doba jedné hry je cca 10 minut. Úkolem hráčů je posbírat ovoce ze stromů předtím, než dojde havran na konec cesty.

HABA Terra Kids Dětské pracovní rukavice

HABA Terra Kids Dětské pracovní rukavice

160 Kč

Tyto pracovní rukavice mají všestranné použití v domácnosti i na zahradě. Elastické manžety kolem zápěstí jsou jemné a příjemn k pokožce. Latexové jamky na dlaních jsou zase pro bezpečné držení. Rukavice jsou vyrobeny z prodyšného materiálu. Vhodné pro děti: od 4 let Velikost rukavice je 5,5

HABA Společenská hra pro děti Dračí dech

HABA Společenská hra pro děti Dračí dech

390 Kč

Dračí mláďata našli neobvyklý poklad: ledový sloup se šumivými kameny zamrzlými uvnitř. Každý jejich samozřejmě potřebuje. Spolu s otcem drakem hráči odstraní jeden ledový kroužek za druhým a roztaví ledový sloup. To způsobuje, že šumivé kameny padají.

HABA Rodinná společenská hra Poklad Karuba

HABA Rodinná společenská hra Poklad Karuba

770 Kč

Pestrá a zábavná hra pro 2 až 4 hráče od 8 do 99 let. Po dlouhé plavbě lodí se dobrodruzi dostali na ostrov Karuba a mohou vyrazit na lov skrytých pokladů. Jakmile dorazíte na ostrov, každý hráč povede vlastní expediční tým čtyř dobrodruhů. Musíte projít džunglí, najít cestu a chrámy jako první.

HABA Dřevěná kniha pro nejmenší Farma

HABA Dřevěná kniha pro nejmenší Farma

340 Kč

Tato kniha zavede těch nejmenších do oblasti hospodářských zvířat. Dřevěné stránky navlečené na šňůrce se snadno uchopí a dají se snadno převrátit. Vhodné pro děti: od 6 měsíců Rozměr produktu: 12 × 12 cm

HABA Moje první hra Ahoj nočník Haba od 2 let

HABA Moje první hra Ahoj nočník Haba od 2 let

650 Kč

Hráči pomáhají Pippi nebo Paulovi rychle se dostat k nočník. Kostky rozhodují, zda se nočník pohybuje blíže, nebo si děti musí vzít další nápoj. Ale pokud nebudeme rychlý, dojde k nehodě. Hráči spolupracují na tom, aby se staly skutečnými profesionály v cestě na nočník.

Barevné, kreativní, nápadité a zábavné - takové jsou hračky HABA, které milují děti po celém světě. Jejich poselství zní: "Děti jsou nejdůležitější bytosti na světě." Už několik generací se značka HABA pyšní svými kvalitními designovými hračkami. Inspiraci na originální design svých hraček čerpá značka HABA především z přírody. Výrobce HABA se zaměřuje na výrobu kvalitních hraček, vyrobených z ekologických materiálů a s nadčasovým designem. Hračky HABA nejsou jen obyčejné hračky. Jsou to rozumné a vnímavé hračky, které podporují zdravý rozvoj dítěte. Cílem tohoto tradičního výrobce hraček je vychovávat generaci samostatných, kreativních dětí, které si váží přírody a života kolem sebe.