HansCraft Čistič bazénový houbový s rukojetí - 3 vrstvy

HansCraft Čistič bazénový houbový s rukojetí - 3 vrstvy

266 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Bazénový čistič - tento účinný pomocník pro čištění povrchů bazénů nebo vířivek má tři různě hrubé vrstvy, které lze měnit dle potřeby. Odstraní hrubé i jemné nečistoty a neměl by vám při čištění bazénu chybět. Věděli jste, že pravidelným čištěním se prodlužuje životnost vody v bazénu?

HansCraft Testovací proužky pro digitální čtečku AquaChek EKO

HansCraft Testovací proužky pro digitální čtečku AquaChek EKO

454 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Testery kvality vody Testovací proužky AquaChek – náhradní proužky pro testování v TrueTest Aquacheck digitální čtečce. V balení je 100 ks testovacích proužků. POZOR: Proužky pro TrueTest používejte výhradně pro použití v digitální čtečce! Pro ty, kteří pracují s digitální čtečkou Aquachek.

HansCraft Esenciální vonné oleje

HansCraft Esenciální vonné oleje

889 Kč
Doprava zdarma

ESENCIÁLNÍ VONNÝ OLEJ DO SAUN, INFRASAUN, AROMALAMP A ODPAŘOVAČŮ. LEVANDULE, MEDUŇKA, EUKALYPTUS, POMERANČ, SANTALOVÉ DŘEVO, SKOŘICE,, MANDARINKA, ORIENT, BOROVICE, ZELENÝ ČAJ

Partner: wspa.cz

S každým nově uvedeným modelem vířivé vany představujeme i nová zlepšení. Cílem HANSCRAFTu je nabídnout pohodlnou a flexibilní vířivku pro každou příležitost s použitím inovativního designu a prémiových materiálu. Naší snahou je užití pokročilých technologií k výrobě a distribuci pohodlných, mobilních a cenově dostupných vířivek ke zvýšení vašeho životního pohodlí a zlepšení zdraví pomocí wellness.

Společnost HANSCRAFT je oficiálním a výhradním distributorem vířivých van značky MSpa. Tyto vířivky se prodávají ve více než 35 zemích světa a jsou známy svou kvalitou a nadstandardním designem.