Hape Vědcův ponk Deluxe

Hape Vědcův ponk Deluxe

Hodnocení: 4,7
3 278 Kč 2 199 Kč

Tak toto je pracovní ponk pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec si bude připadat jako v opravdové dílně! Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.

Hape Šněrovací poník

Hape Šněrovací poník

Hodnocení: 5
275 Kč 239 Kč

Šněrovací poník zabaví děti na dlouhé hodiny a pomůže s rozvojem jejich jemné motoriky. Šněrovací hříva a ocas umožňují dětem změnit barvu poníka a docílit tak jiného vzhledu. Pomocí této hračky se děti mohou naučit znát barvy, počítat a další dovednosti.

Hape Vědcův kufřík

Hape Vědcův kufřík

Hodnocení: 5
1 093 Kč 669 Kč

Vědcův kufřík pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec bude nadšený. Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.

Hape Vědcův ponk střední
1 912 Kč 1 589 Kč

Toto je pracovní ponk pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec si bude připadat jako v opravdové dílně! Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.

Hape Vláčkodráha velká "Horský důl"
4 866 Kč 3 379 Kč

Jeďte vlakem z vrcholu hory do tmavého tunelu! Tato multifunkční dřevěná hrací sada poskytuje maximální zážitek. Obsahuje vodopád, překážkový most, jeřáb, dopravní pás a servisní stanici.

Hape Zatloukačka s xylofonem
825 Kč 699 Kč

Zatloukačka s xylofonem v poutavém barevném provedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy lze hrát i samostatně. Balení obsahuje zatloukačku se třemi koulemi, paličku, klávesy.

Hape Kuličková dráha Hrad
2 115 Kč 1 469 Kč

Únik z věže hradu s touto čtyřpodlažní kuličkovou dráhou, se dvěma průhlednými schodišti, bude opravdu velmi napínavý! Když kuličky projíždějí dráhou, zacinkají tři zavěšené zvony. Kuličková dráha zabaví celou rodinu a přinese mnoho společných zážitků.

Hape Ukulele modré

Hape Ukulele modré

Hodnocení: 5
820 Kč 569 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Modré ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavena čtyřmi melodicky nastavitelnými strunami. Zmenšené tělo této kytary je ideální do dětských ručiček.

Hape Doktor

Hape Doktor

Hodnocení: 4,4
541 Kč 479 Kč

Udržujte své přátele šťastné a zdravé díky této dobře vybavené lékárničce. Navíc touto hrou ulehčíte dítěti jeho návštěvu u skutečného lékaře. Krásné dřevěné provedení a design, které si zamiluje každý mladý lékař.

Hape Houpací koník
1 850 Kč 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Houpací koník v krásném klasickém designu v kvalitním dřevěním provedení je dokonale vyvážený a dětem zaručí skvělý požitek z jízdy. Hračka rozvíjí motorické dovednosti, zvyšuje koordinaci, rovnováhu a fyzickou sílu.

Hape Dětské puzzle - Sluneční soustava LED
683 Kč 489 Kč

Dětské puzzle Sluneční soustava LED je pro všechny malé badatele. Zaujme kvalitním provedením a výraznými barvami. Puzzle je osvědčenou zábavou nejen pro dlouhé zimní večery. Procvičte si jemnou motoriku, koncentraci a představivost.

Hape Navlékací korále z geometrických tvarů
487 Kč 419 Kč

Tato hračka se postará o zábavu dětí na dlouhé hodiny. Záleží jen na malém staviteli, pro co se rozhodne – může postavit věž, vlak housenku nebo cokoli jiného. Jednotlivé dílky jsou vybaveny otvory, tdíky čemu je lze navlékat na šňůrku, nebo si s nimi mohou děti hrát jako s jinou stavebnicí.

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
2 499 Kč 2 019 Kč

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.

Hape Můj malý kávovar

Hape Můj malý kávovar

Hodnocení: 4,8
661 Kč 539 Kč

Na chvilku se posaďte, abyste si odpočinuli s šálkem kávy! Díky této hračce mohou chvíle pohody u kávy zažívat i děti. Kávovar má bohaté příslušenství – šálek, mléko, cukr, kávovou podložku a lžíci. Siestu si může užívat každý bez vyjímky!

Hape Vláčkodráha Grand City
2 643 Kč 2 089 Kč

Vláčkodráha Grand City představuje velké dvouúrovňové vlakové nádraží s výtahem. Přes jízdenky je možné rozsvítit projekci pěti měst. Dále je možné mikrofonem nahrát vzkaz pro cestující či rozsvítit světlo v horním patře.

Hape Motorická kostka s bludištěm
3 515 Kč 3 449 Kč

Motorická kostka s bludištěm zabaví děti na několik let. Bludiště, vkládání tvarů a další aktivity mění tuto kostku na centrum aktivit.

Hape Tahačka žába
274 Kč 269 Kč

Novinka

Učit se chodit je zábavnější, když máte kamaráda, který jde všude s vámi! Děti si procházky s žabákem zamilují. Žabák otevírá a zavírá ústa podle toho, jak rychle ho dítě vede. Hračka rozvíjí dětskou fantazii, motoriku a koordinaci pohybu. Design je vhodný pro holky i kluky.

Hape Skládací narozeninový dort
541 Kč 379 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Je čas na oslavu narozenín! A nebo máte jen tak chuť na něco sladkého? Připravte si výborný čokoládový dort s jahodama. Sfoukněte svíčky a hra může začít! Dort o průměru 19,4 cm je vynikajícím pomocníkem na učení barev, jednoduché počty a další základy, které se nejlépe učí formou hry.

Hape Dešťové korálky - červené
303 Kč 269 Kč

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.

Hape Malý stavitel set Master
1 100 Kč 749 Kč

Tato stavebnice obsahuje 62 dílků, a proto je ideálním pomocníkem pro rozvíjení dětské fantazie. Naleznete v ní vše potřebné, a to od šroubků, matiček, šroubováků a dalších pomůcek. V každém dítěti se skrývá konstruktér, s touto stavebnicí ho můžete rozvinout v plné míře.

Hape Kuchyňka s grilem

Hape Kuchyňka s grilem

Hodnocení: 4,7
999 Kč 699 Kč

Zahrajte si na kuchaře s touto realistickou kuchyňkou a grilovací sadou 2v1, ve které najdete celkem 6 ks příslušenství. Knoflíky jsou otočné a hodiny nastavitelné. Hračka rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou.

Hape Mini dráha pro autíčka
608 Kč 429 Kč

Sledujte, jak se vaše závodní autíčka předjíždějí! Tato závodní dráha bude oblíbenou součástí herny vašich dětí. Které ze závodních aut je nejrychlejší? Závoďte a zaznamenejte výsledky! Hračka rozvíjí fyzické dovednosti dětí.

Hape Vláčkodráha Busy City
2 115 Kč 1 439 Kč

Na trati se stále něco děje! Tato kompletní sada městské železnice obsahuje osobní a nákladní vlak, stanici, automatické brány, most, signalizační zařízení, figurky a mnoho dalšího!

Hape Dynamické domino

Hape Dynamické domino

Hodnocení: 5
963 Kč 659 Kč

Vytvořte si pestrou cestu ze 100 ks dřevěného domina. Jako doplněk je zde zvoneček, kolejnice a další drobnosti. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Hape Čajová souprava pro dva
676 Kč 469 Kč

Právě je čas na čaj o páté! S tímto čajovým servisem pro dva budou čajové dýchánky radost! Na čaj můžete pozvat panenky nebo plyšová zvířátka a vyprávět si různé zážitky.

Hape Vláčkodráha s hracím boxem
1 639 Kč 1 299 Kč

Novinka

Tato skvělá sada vám umožní vytvořit si vlastní město! Vybalte vše z úložného boxu a poté i včetně víka vytvořte fantastické městečko s vláčkodráhou, kde se může cestovat vlakem a převážet náklad. A po skončení vše snadno a rychle uklidit do boxu.

Hape Dešťové korálky - modré
303 Kč 239 Kč

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.

Hape Dětský bubnovací set
546 Kč 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Malí hudebníci budou nadšeni! Třeste, klepejte. Každá píseň bude znít úplně jinak. Vyrobeno s ohledem na malé dětské ručičky. Hračka podporuje dětskou fantazii, smysl pro rytmus, podporuje zručnost a koordinaci rukou a očí.

Hape Velké kuličkové prostrkávadlo
963 Kč 859 Kč

Ideální zábava pro malé průzkumníky. S touto hrou máte 2 různé strany zábavy. Barevné dřevěné kuličky překonávají překážky v po době plošin a otvorů. Povede se vám prostrčit kuličku na opačnou stranu?

Hape Puzzle Abeceda

Hape Puzzle Abeceda

Hodnocení: 5
476 Kč 429 Kč

ABECEDA! Učení abecedy je skvělá zábava! Můžete se tak formou hry naučit písmenka od A až do Z? Tato pestrá hračka poskytuje dětem úvod do malých písmen, aby udělaly své první kroky ke čtení a psaní.

Hape Zahradní zelenina

Hape Zahradní zelenina

Hodnocení: 5
546 Kč 399 Kč

Sada s čerstvou zeleninou nadchne kluky i holčičky! Díky ukrytému suchému zipu je možné zeleninu pomocí přiloženého nože krájet a mít tak mnohem realističtější prožitek ze hry. Zeleninu lze krájet opakovaně.

Hape Kuličková dráha Cliffhanger
1 850 Kč 1 289 Kč

Díky třem žlábkům na bočních kostkách je jízda na kuličkové dráze Cliffhanger velmi dynamická. Nejen, že tyto prvky skvěle vypadají, ale také prodlužují jízdu kuličky na dráze.

Hape Baby knížka Divočina
239 Kč

Nikdy není moc brzy začít se čtením a prohlížením knížek! Proveďte své děťátko světem zvířat v divočině pomocí této knížky o přírodě. Kniha je vyrobena z měkkého dřeva a je bezpečné ji okusovat.

Hape sada Světelný a zvukový tunel
679 Kč

Novinka

Rozšiřte svoji železniční trať přidáním této sady s horským tunelem. Světelný a zvukový tunel je skvělým doplňkem k dřevěným vláčkodrahám Hape Railway! Světla a zvuky jsou aktivovány infračervenými paprsky nebo po stisknutí tlačítka.

Hape Mašinka s vrtulí

Hape Mašinka s vrtulí

Hodnocení: 5
676 Kč 599 Kč

Je to letadlo nebo vlak? Tento zábavný motor u mašišnky s vrtulí kombinuje prvky obou typů dopravních prostředků pro nový zážitek ze hry. Mašinka poháněná dvěma bateriemi typu AAA (nejsou součástí balení) zároveň roztočí vrtuli. Buď připraven na spoustu zábavy!

Hape Stolovací set

Hape Stolovací set

Hodnocení: 5
793 Kč 549 Kč

S hrncem , pánví, talíři a doplňky stolovacího setu má vaše dítě vše, co potřebuje k vaření chutného jídla pro přátele nebo rodinu! Je čas rozvíjet fantazii k přípravě kvalitních pokrmů a stolování je toho nedílnou součástí.

Hape Kosmetický kufřík

Hape Kosmetický kufřík

Hodnocení: 4,5
541 Kč 499 Kč

Ve stylovém kufříku se ukrývá růžová kosmetická sada pro malé parádnice obsahující 11 ks příslušenství – gumičky do vlasů, zrcátko, hřeben a další. Hra na zkrášlovací salon může začít!

Hape Můj malý toastovač
608 Kč 529 Kč

Snídaňový čas nikdy nebyl tak zábavný! S novým toastovačem budou děti velmi rády připravovat a servírovat snídani svým rodičům. Je čas na kouzlo rodinného rána.

Hape Dvouvařič s příslušenstvím
683 Kč 629 Kč

Novinka

Připravte chutné jídlo pro vaši rodinu a přátele. Tento zábavný dvouvařič má 2 otočné knoflíky, které po otočení cvaknou. K vaření využijte nádobí, které je součástí sady, hrnec s pokličkou, pánvičku, lžičku a špachtli. Jakmile bude vaření dokončeno, uložte hrnec a pánev do úložného prostoru pod varnou deskou.

Hape Dětský mikrofon

Hape Dětský mikrofon

Hodnocení: 3,9
264 Kč 239 Kč

Myslíte si, že jste slavný zpěvák/zpěvačka? Díky vysoce kvalitnímu bezdrátovému mikrofonu mohou všichni zpívat jako popová hvězda! Probuďte v sobě superstar a překonejte svůj strach z vystoupení.

Hape Krájecí set Maso

Hape Krájecí set Maso

Hodnocení: 3
549 Kč

Ryba, maso, slanina a představivost. Co víc potřebujete? Představivost a fantazie podporují hraní her a kreativitu a sociální dovednosti. Základy komunikace a spolupráce; podporuje důvěru, přátelství a rozvoj jazyka. Hra s touto tématikou vývoj těchto dovedností podporuje.

Hape Tučňák se zvuky

Hape Tučňák se zvuky

Hodnocení: 3,5
397 Kč 349 Kč

Tento veselý tučňák vydává zvuky na základě toho, jak se naklání a hýbe se. Figurka je krásně malovaná, takže si ji zamiluje každé dítě. Vhodné pro rozvoj jemné motoriky a mechanických dovedností.

Hape Ukulele červené

Hape Ukulele červené

Hodnocení: 5
820 Kč 699 Kč

Červené ukulele, to je sen každého malého muzikanta! Hračka je vybavena čtyřmi melodicky nastavitelnými strunami. Zmenšené tělo této kytary je ideální do dětských ručiček.

Hape Hudební skříňka

Hape Hudební skříňka

Hodnocení: 4,6
476 Kč 329 Kč

Hýbající se hudební box nadchne všechny malé muzikanty! Hračka povzbudí malé děti, aby prozkoumaly a prožily hudbu zábavným způsobem. Díky různým pohybům vydává hračka zvuky a děti tak motivuje k dalším akcím.

Hape Piano červené

Hape Piano červené

Hodnocení: 4,1
1 622 Kč 1 129 Kč

Dětské červené piano s 18-ti klávesami je velice robustní a poskytuje tak mnoho zábavy malým hudebním nadšencům. Vyrobeno z kvalitního a odolného dřevěného materiálu.

Hape Mašinka na baterie

Hape Mašinka na baterie

Hodnocení: 5
358 Kč 309 Kč

Tato malá mašinka jezdí dopředu i dozadu a při jízdě svítí! Ke změně směru stačí pouhý stisk tlačítka. Pohon zajišťuje 2AAA baterie (nejsou součástí balení).

Hape Montážní box s nářadím
487 Kč 399 Kč

Sada nářadí – malí stavitelé a opraváři v ní naleznou vše potřebné! Šrouby, matičky, kladivo a spousta dalšího. Vše je uloženo v praktické bedýnce.

Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými
811 Kč 659 Kč

Tento multifunkční šnek je ideálním pomocníkem k rozvoji schopností vašeho dítěte. Hračka lze využívat jako tahačka a nebo jako vkládačka tvarů. Dítě tak může zlepšit svou chuzi a zároveň se naučit rozpoznávat 3 tvary (trojúhelník, čtverec a kolečko).

Společnost Hape je jedna z největších mezi světovými výrobci hraček vyrobených z udržitelných materiálů. Na výrobu dřevěných hraček používá převážně bambusové dřevo. Hape hračky jsou kreativně navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky splňují, a často i překračují, nejpřísnější mezinárodní standardy pro kvalitu a bezpečnost. Vyznačují se inovativním designem a precizním zpracováním.

Společnost Hape je jedna z největších mezi světovými výrobci hraček vyrobených z udržitelných materiálů. Na výrobu dřevěných hraček používá převážně bambusové dřevo. Hape hračky jsou kreativně navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky splňují, a často i překračují, nejpřísnější mezinárodní standardy pro kvalitu a bezpečnost. Vyznačují se inovativním designem a precizním zpracováním.