10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Pecka cena
Hape Muzikální fontána Velryba Hape Muzikální fontána Velryba
Hape Muzikální fontána Velryba

Nevíte, jak zpestřit dětem koupání? Muzikální fontána Velryba od Hape s barevnými velrybami vám s tím jistě pomůže. Pomocí přísavky hračku snadno nalepíte na dno vany. Fontána má automatický režim s 5 melodiemi a režim vlastního hraní, kdy každá velryba slouží jako klávesa klavíru.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Zatloukačka s xylofonem Hape Muzikální fontána Velryba
Hape Zatloukačka s xylofonem

Zatloukačka s xylofonem v poutavém barevném provedení nadchne každého malého muzikanta! Na klávesy lze hrát i samostatně. Balení obsahuje zatloukačku se třemi koulemi, paličku, klávesy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Vláček s nákladem Hape Muzikální fontána Velryba
Hape Vláček s nákladem

Když se tento vlak rozjede dolů po trati, ozubený náklad se vesele otáčí dokola pro dynamický zážitek ze hry! Dva ozubené náklady lze vyjmout pro hraní při nakládání a vykládání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Mašinka s vrtulí Hape Mašinka na baterie
Hape Mašinka s vrtulí

Je to letadlo nebo vlak? Tento zábavný motor u mašišnky s vrtulí kombinuje prvky obou typů dopravních prostředků pro nový zážitek ze hry. Mašinka poháněná dvěma bateriemi typu AAA (nejsou součástí balení) zároveň roztočí vrtuli. Buď připraven na spoustu zábavy!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Mašinka na baterie Hape Mašinka na baterie
Hape Mašinka na baterie

Tato malá mašinka jezdí dopředu i dozadu a při jízdě svítí! Ke změně směru stačí pouhý stisk tlačítka. Pohon zajišťuje 2AAA baterie (nejsou součástí balení).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Mašinka s vagonky Hape Mašinka na baterie
Hape Mašinka s vagonky

S modrou mašinkou si tento baterií poháněný vláček vesele jede po kolejích. Pozorujte, jak náklad v jednom vagónku poskakuje nahoru a dolu, zatímco se čerpadla v druhém vagónku otáčejí. Náklad v nákladních vagónech se pohybuje při pohybu vlaku. Mašinka se pohybuje vpřed a vzad.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Raketová základna Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými
Hape Raketová základna

Podívej se na tento magický trik, balónek létá ve vzduchu! Jak se to stalo? Odpověď odhalíš s Raketovou základnou HAPE. Po stisknutí spínače na základně se vytvoří vzduchový vír, který vytlačí balónek až nahoru trubice. Vyzkoušej, co se stane, když přidáš další část raketové trubice nebo když raketovou trubici zakryješ víčkem. Raketová základna je vhodná pro děti od 2 let.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hape Kuličková dráha Cliffhanger Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými
Hape Kuličková dráha Cliffhanger

Díky třem žlábkům na bočních kostkách je jízda na kuličkové dráze Cliffhanger velmi dynamická. Nejen, že tyto prvky skvěle vypadají, ale také prodlužují jízdu kuličky na dráze.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými
Hape Tahačka šnek s vkládacími geometrickými

Tento multifunkční šnek je ideálním pomocníkem k rozvoji schopností vašeho dítěte. Hračka lze využívat jako tahačka a nebo jako vkládačka tvarů. Dítě tak může zlepšit svou chuzi a zároveň se naučit rozpoznávat 3 tvary (trojúhelník, čtverec a kolečko).

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Kuličková dráha Race Hape Lokomotiva Intercity na baterie, růžová
Hape Kuličková dráha Race

Rozvíjejte dětskou fantazii pomocí této barevné kuličkové dráhy, která se řadí mezi sady pro začátečníky. Rozložte kuličky na vrchol a sledujte, jak procházejí různými cestami až do cíle!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Dětské puzzle - Sluneční soustava LED Hape Lokomotiva Intercity na baterie, růžová
Hape Dětské puzzle - Sluneční soustava LED

Dětské puzzle Sluneční soustava LED je pro všechny malé badatele. Zaujme kvalitním provedením a výraznými barvami. Puzzle je osvědčenou zábavou nejen pro dlouhé zimní večery. Procvičte si jemnou motoriku, koncentraci a představivost.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Hape Lokomotiva Intercity na baterie, růžová Hape Lokomotiva Intercity na baterie, růžová
Hape Lokomotiva Intercity na baterie, růžová

Tato meziměstská lokomotiva na baterie vezme děti na první cestu vlakem. Spínač na horní straně ovládá lokomotivu vpřed a vzad. Ideální pro povzbuzení představivosti a hraní rolí, stejně jako pro rozvoj jemné motoriky a koncentrace.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Dětské puzzle - Mapa světa 2 v 1 Hape Baby Einstein hračka dřevěná labyrint Color Mixer
Hape Dětské puzzle - Mapa světa 2 v 1

Naučné puzzle a společenská hra v jednom! Ukažte dětem celý svět zábavnou formou a nechte je, ať si poskládají jednotlivé světadíly pomocí zábavného dětského puzzle. Jednotlivé dílky do sebe perfektně zapadají.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Akce
Hape Baby Einstein hračka dřevěná labyrint Color Mixer Hape Baby Einstein hračka dřevěná labyrint Color Mixer
Hape Baby Einstein hračka dřevěná labyrint Color Mixer

Veselý didaktický trojúhelník – to je nekonečné množství aktivit pro vaše děti! Trojúhelník má pět stran, na kterých naleznete různé druhy zábavy – bludiště, barvy, zrcátko nebo zvířátka.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Hape Meziměstská lokomotiva na baterie, bílá Hape Baby Einstein hračka dřevěná labyrint Color Mixer
Hape Meziměstská lokomotiva na baterie, bílá

S tímto vlakem napájeným bateriemi je velmi snadné si hrát! Po vložení baterií a stisknutím tlačítka se pohybuje lokomotiva vpřed nebo vzad. Tento všestranný vláček se stane oblíbeným dopravním prostředkem ve městě z dřevěných železnic.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Xylofon pro kuličkovou dráhu Hape Velké kuličkové prostrkávadlo
Hape Xylofon pro kuličkovou dráhu

Rozšiřující sada pro kuličkodráhy značky Hape. Bloky kostek se xylofonem vytvoří malou dráhu, která se rozezní, když po ní kulička sjíždí dolů. Sada obsahuje celkem 13 dílů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Hudební skříňka Hape Velké kuličkové prostrkávadlo
Hape Hudební skříňka

Hýbající se hudební box nadchne všechny malé muzikanty! Hračka povzbudí malé děti, aby prozkoumaly a prožily hudbu zábavným způsobem. Díky různým pohybům vydává hračka zvuky a děti tak motivuje k dalším akcím.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Velké kuličkové prostrkávadlo Hape Velké kuličkové prostrkávadlo
Hape Velké kuličkové prostrkávadlo

Ideální zábava pro malé průzkumníky. S touto hrou máte 2 různé strany zábavy. Barevné dřevěné kuličky překonávají překážky v po době plošin a otvorů. Povede se vám prostrčit kuličku na opačnou stranu?

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Novinka
Hape Hrací sada - Malý lékař Hape Hrací sada - Malý lékař
Hape Hrací sada - Malý lékař

Hrajte si na opravdového doktora a pečujte o vaše blízké s touto sadou. Nezáleží na tom, zda máte horečku, kašel nebo řeznou ránu – lékař je tu pro všechno! Tato zábavná lékařská sada obsahuje vše, co malí lékaři potřebují k péči.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hape Kuličková dráha Cyklón Hape Hrací sada - Malý lékař
Hape Kuličková dráha Cyklón

Kuličková dráha Cyclone je největší souprava Quadrilla. Má dvě spirálovité nálevky, 12 zakřivených kolejnic a 10 urychlovačů, které zvyšují sílu a rychlost kuličky. Záleží jen na fantazii stavitele, kam umístí nálevky a jak povede kolejnice.

můžete mít 30.11

Od MALL
Hape Baby knížka Farma Hape Hrací sada - Malý lékař
Hape Baby knížka Farma

Nikdy není moc brzy začít se čtením a prohlížením knížek! Proveďte své děťátko farmou a světem zvířat pomocí této knížky o přírodě. Kniha je vyrobena z měkkého dřeva a je bezpečné ji okusovat.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Vědecká laboratoř - 8 experimentů se světlem Hape Vědecká laboratoř - 8 experimentů se světlem
Hape Vědecká laboratoř - 8 experimentů se světlem

Prozkoumejte svět optické vědy a světla pomocí této sady HAPE Vědecká laboratoř osm experimentů. Ideální pro mladé vědce a vynálezce. Zahrnuje instruktážní nástroje a všechny části, které potřebujete k vytvoření osmi optických experimentů.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape Dětské elektrické piano se zvířátky Hape Vědecká laboratoř - 8 experimentů se světlem
Hape Dětské elektrické piano se zvířátky

Zábavné, barevné, zvířecí piano doprovází dítě při objevování hudby snadným a intuitivním způsobem. V hudebním režimu lze přehrávat 8 not a zvuky nástrojů lze slyšet přesunutím stránek se zvířaty. V režimu zpívání může dítě zpívat s hlasem piana a napodobovat zvuky zvířat. V režimu orchestru se po stisknutí tlačítek přehraje automatická melodie a stránky zvířat budou hrát zábavné znělky.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Hape magnetický labyrint DŽUNGLE Hape Vědecká laboratoř - 8 experimentů se světlem

můžete mít 30.11 - 01.12

Společnost Hape je jedna z největších mezi světovými výrobci hraček vyrobených z udržitelných materiálů. Na výrobu dřevěných hraček používá převážně bambusové dřevo. Hape hračky jsou kreativně navrženy tak, aby byly šetrné k životnímu prostředí. Všechny výrobky splňují, a často i překračují, nejpřísnější mezinárodní standardy pro kvalitu a bezpečnost. Vyznačují se inovativním designem a precizním zpracováním.