HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI Y8P
128 Kč

Určeno pro: HUAWEI Y8P Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI Y6P
128 Kč

Určeno pro: HUAWEI Y6P Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro IPHONE XS MAX - černé
348 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: IPHONE XS MAX Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE SE 2020
128 Kč

Určeno pro: IPHONE SE 2020 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro Xiaomi Redmi 9T
128 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: Xiaomi Redmi 9T Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro SAMSUNG GALAXY A71 A715
128 Kč

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A71 A715 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro SAMSUNG GALAXY A40 A405 - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A40 A405 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro SAMSUNG GALAXY A51 A515 - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A51 A515 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro Samsung Galaxy S8 G950 - černé
348 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: Samsung Galaxy S8 G950 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI P SMART 2019
128 Kč

Určeno pro: HUAWEI P20 LITE 2019 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE 6 / 6S
128 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: IPHONE 6 / 6S Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro SAMSUNG GALAXY A51 A515
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A51 A515 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P30 PRO - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P30 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro XIAOMI REDMI NOTE 8T - černé
348 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: XIAOMI REDMI NOTE 8T Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI P40 LITE
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P40 LITE Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI P40 PRO
128 Kč

Určeno pro: HUAWEI P40 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI Y5 2019
128 Kč

Určeno pro: HUAWEI Y5 2019 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro HUAWEI Y6 2019
128 Kč

Určeno pro: HUAWEI Y6 2019 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE 11 PRO
128 Kč

Určeno pro: IPHONE 11 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE 11 PRO MAX
128 Kč

Určeno pro: IPHONE 11 PRO MAX Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE 6 Plus/ 6S Plus
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: IPHONE 6 Plus/ 6S Plus Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE X/ XS
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: IPHONE X/ XS Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE XR
128 Kč

Určeno pro: IPHONE XR Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro IPHONE XS MAX
128 Kč

Určeno pro: IPHONE XS MAX Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro SAMSUNG GALAXY A70 A705
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A70 A705 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro SAMSUNG GALAXY J5 (2017) J530
128 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY J5 (2017) J530 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro XIAOMI MI 9 PRO
128 Kč

Určeno pro: XIAOMI MI 9 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro XIAOMI REDMI NOTE 8
128 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: XIAOMI REDMI NOTE 8 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD 2,5D pro XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO
128 Kč

Určeno pro: XIAOMI REDMI NOTE 8 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Glass 2.5D – je tvrzené sklo, které chrání plochou část obrazovky telefonu před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI MATE 10 LITE - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI MATE 10 LITE Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P SMART 2019 - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P SMART 2019 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P20 PRO/ PLUS - černé
348 Kč

Určeno pro: HUAWEI P20 PRO/ PLUS Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P30 LITE - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P30 LITE Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P40 LITE - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P40 LITE Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P40 LITE E/ Y7P - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P40 LITE E/ Y7P Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI P40 PRO - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI P40 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro HUAWEI Y5 2019 - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: HUAWEI Y5 2019 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro IPHONE 11 PRO - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: IPHONE 11 PRO Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro IPHONE 11 PRO MAX - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: IPHONE 11 PRO MAX Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro SAMSUNG GALAXY A10S A107 - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A10S A107 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro SAMSUNG GALAXY A11 A115 - černé
348 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A11 A115 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro SAMSUNG GALAXY A20S A207 - černé
348 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A20S A207 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

HardGlass Tvrzené sklo HARD Full Glue 5D pro SAMSUNG GALAXY A21 A215 - černé
348 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Určeno pro: SAMSUNG GALAXY A21 A215 Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé sklo přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu. HARD Full Glue – je jedinečné tvrzené sklo lepené po celé ploše. Dokonale chrání obrazovku vašeho telefonu se zaoblenými hranami před rozbitím a poškrábáním.

Tvrzená skla pro mobilní telefony.

Tvrzená skla pro mobilní telefony.