Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ-39%
829 Kč 499 Kč

Akce

Oblíbená hra v novém provedení Monopoly Junior Elektronic Banking přináší dětem moderní bankovní zážitek. Peníze jsou zde nahrazeny jednotkou elektronického bankovnictví a bankovními kartami. Použijte platební karty pro nákup nemovitostí, placení nájemného a shromažďování peněz.

Hasbro Monopoly Fortnite Anglická verze-42%
779 Kč 449 Kč

Akce

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou videohrou Fortnite. Ve hře tak nejde jen o vlastnictví či pronájmy půdy a nemovitostí, jde především o přežití! Společenská hra Monopoly Fortnite spočívá v průzkumu prostředí, bitvách s oponenty a unikání před bouřkou zmenšující území.

Hasbro Jenga Fortnite-42%

Hasbro Jenga Fortnite

Hodnocení: 4,6
689 Kč 399 Kč

Akce

Jenga: Fortnite Edition je inspirována videohrou Fortnite a hráči v ní útočí se svojí postavou z Fortnite na věž a snaží se dostat na vrcholek jako první. Ale pozor…, pokud věž spadne během kola hráče, hráč vypadává ze hry. Zatočte a zjistěte jaký bude váš další krok, o kolik vrstev vystoupáte a jaký druh bloků postavíte na sebe. Je to boj o postup vzhůru, hráči posouvají své tyčky nahoru a tyčky svých protivníků dolů a zároveň se snaží, aby věž nespadla.

Hasbro Dětská hra Risk Junior-44%
629 Kč 349 Kč

Akce

Skvělý způsob, jak děti seznámit s legendární hrou Risk. Hra se snadno hraje a má zajímavé pirátské téma a výrazné, barevné obrázky. Děti pohybují svou figurkou v podobě velkého člunu po herní desce a hledají zakopaný poklad a zároveň bojují o vládu nad ostrovy a snaží se nasbírat co nejvíce kořisti, aby vyhrály.

Hasbro Monopoly nové CZ-24%

Hasbro Monopoly nové CZ

Hodnocení: 4,8
849 Kč 639 Kč

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

Hasbro Twister-20%

Hasbro Twister

Hodnocení: 4,5
689 Kč 549 Kč

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

Hasbro Risk CZ-24%

Hasbro Risk CZ

Hodnocení: 5
1 189 Kč 899 Kč

Oblíbená strategická dobývací hra Risk. Vyzkoušejte své schopnosti a vybudujte armádu a dobyjte celý svět. Cílem hry je dovést svoje jednotky k vítězství a získat kontrolu nad jednotlivými zeměmi a kontinenty. Můžete také uzavírat různá spojenectví, ale pozor na zradu.

Hasbro Monopoly Junior-24%

Hasbro Monopoly Junior

Hodnocení: 4,7
659 Kč 499 Kč

Monopoly Junior je speciální verze společenské deskové hry o obchodování s nemovitostmi. Teď můžete mít ještě víc peněz, než ste si kdy dokázali představit! Skvělá a svižná dětská desková hra.

Hasbro hra Hádej kdo? CZ-30%

Hasbro hra Hádej kdo? CZ

Hodnocení: 4,8
629 Kč 439 Kč

Jsi muž? Jsi žena? Máš dlouhé vlasy? Desková hra Hádej Kdo? CZ má rozšířené možnosti, ale základní princip zůstává stále stejný – cílem hry je uhádnout obrázek osoby protihráče dříve, než on uhádne ten váš. Ptejte se otázkami, na které lze odpovědět pouze ANO či NE!

Hasbro Baby Alive Roste před očima - blondýnka-22%
1 799 Kč 1 389 Kč

Tato dětská panenka se mění z novorozence na batole! Rozbalte svou panenku a uvítejte doma své zlatíčko! Starejte se o své dítě krmte ho lahvičkou a houpejte ho, odhalte jeho barvu očí a nahlédněte také pod čepičku, abyste viděli jeho barvu vlasů! Potom se dítě vykroutí ze své zavinovačky a posadí se. Nyní je připraveno si hrát a jíst své jídlo! Pokračujte v péči o své dítě a ono se promění ve velkou dívku, která sama stojí, její hezké vlasy mohou děti kartáčovat a česat!

Hasbro detektivní hra Cluedo
809 Kč 699 Kč

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

Hasbro Baby Alive Roste před očima - zrzka-21%
1 799 Kč 1 409 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato dětská panenka se mění z novorozence na batole! Rozbalte svou panenku a uvítejte doma své zlatíčko! Starejte se o své dítě krmte ho lahvičkou a houpejte ho, odhalte jeho barvu očí a nahlédněte také pod čepičku, abyste viděli jeho barvu vlasů! Potom se dítě vykroutí ze své zavinovačky a posadí se. Nyní je připraveno si hrát a jíst své jídlo! Pokračujte v péči o své dítě a ono se promění ve velkou dívku, která sama stojí, její hezké vlasy mohou děti kartáčovat a česat!

Hasbro Monopoly pro všechny, kdo neradi prohrávají-25%
829 Kč 619 Kč

Jděte do toho, buďte „CHUDÁK“, získávejte speciální mince a proměňte je tak, abyste získali VĚTŠÍ A LEPŠÍ výhody. Ztráta je jen začátek! Jde o klasickou verzi hry Monopoly, kde se vyplatí být „chudák“. Hra obsahuje nové mince útěchy, nové karty Šance a Pokladna. Vůbec prvé se ve hře objevuje i figurka Mr. Monopoly, díky níž hráč získá výhody ve hře.

Hasbro Trolls zpívající figurka Poppy s rockovým příslušentvím-20%
1 099 Kč 869 Kč

Poppy je připravena stát se hvězdou! Tato roztomilá panenka má dva odlišné vzhledy, dva různé nástroje a dvě různé písně. V rámci svého pop-musicového vzhledu má Poppy ukulele a svoji charakteristickou čelenku a zpívá akustickou verzi „Trolls Just Want to Have Fun“. Pak na ni navlékněte její rockový oblek, čelenku a elektrickou kytaru a ona zazpívá energickou rock-and-rollovou písničku!

Hasbro  Společenská hra Život - CZ/SK-22%
829 Kč 639 Kč

Ve společenské hře Game of Life si hráči vybírají svojí životní cestu od začátku až do konce. Kdo se stane šťastným a bohatým? Vydejte se na životní cestu plnou rozhodnutí, nečekaných překvapení, vysněných dovolených, ale pozor, utrácejte při tom peníze s rozumem, protože hráč s nejvyšším zůstatkem peněz na konci hry vyhrává!

Hasbro Monopoly Stranger Things-23%
919 Kč 699 Kč

Akce

Will Byers zmizel! Objev novou Monopoly edici k úspěšné seriálové řadě Stranger Things z Netflixu. Máš na výběr z figurek inspirovaných 80. lety nebo z paralelního světa (Upside down). Postupuj po herním plánu městečka Hawkins a nakupuj, prodávej a obchoduj s obchůdky a vozidly ze seriálu.

Hasbro Jenga-21%

Hasbro Jenga

Hodnocení: 4,9
549 Kč 429 Kč

Jenga je hra plná napětí a zručnosti rukou. Postavte všechny kvádry na sebe a vytvořte věž. Pak postupně jednu za druhou vytáhněte a umístěte ji nahoru, abyste věž ještě zvýšili. Jak ale dokážete odolat síle gravitace? Je vaše ruka dostatečně pevná, abyste celou věž neshodili?

Hasbro Pictureka CZ/SK 2019

Hasbro Pictureka CZ/SK 2019

Hodnocení: 4,8
349 Kč 309 Kč

Společenská hra Pictureka obsahuje 9 hracích desek plných obrázků, které si hráči co nejrychleji snaží snaží najít na základě svých karet jako první! Vyhrává hráč s největším počtem karet. Jedná se o CZ a SK verzi.

Hasbro spol. hra Operace-28%

Hasbro spol. hra Operace

Hodnocení: 4,1
819 Kč 589 Kč

Dětská hra pro šikovné ruce. Operujte pacienta Sama tak, abyste se nedotkli jeho vnitřních stěn a nerozsvítili jeho nos. Hra je doprovázena zvukovými efekty. Se Samem zažijete spoustu legrace.

Hasbro Cluedo verze Lháři-20%

Hasbro Cluedo verze Lháři

Hodnocení: 4,6
829 Kč 659 Kč

Stolní hra, která porušuje běžná pravidla! Čeho se můžete zbavit a koho můžete oklamat? Podobá se ikonické detektivní hře Cluedo, ale je do ní přidáno několik zvratů. Myslíš, že někdo lže? Stiskněte tlačítko lhář pro jeho odhalení! Odhalte lži svých protihráčů ve výslechové místnosti! Překonejte vyšetřovatele kombinací pravd a lží!

Hasbro Monopoly Cheaters edition-16%
829 Kč 689 Kč

Novinka! Monopoly, které ohýbají pravidla! Co ti projde? Zažijte kultovní momenty, ve kterých jsou pravidla „ohnutá", peníze „vypůjčené" a vtipné podnikání je vítáno.

Hasbro Monopoly Lol Suprise Anglická verze
829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou licencí panenek Lol Surprise. Tato hra zaujme nejen malé fanynky populárních panenek Lol Surprise. Jedná se o verzi v angličtině!

Hasbro Taboo

Hasbro Taboo

Hodnocení: 4,8
709 Kč

Dokážete popsat jeden z více než 1000 výrazů na hracích kartách i bez použití klíčových, zakázaných slov a ještě k tomu ve vymezeném časovém limitu? Vyzkoušejte svoje komunikační schopnosti při zábavné společenské hře Taboo.

Hasbro Hladoví hrošíci - odpalovače-20%
749 Kč 599 Kč

Nenasytní hrošíci mají pořád hlad, dokážeš nakrmit svého hrocha? Čí hroch bude nejvíc spokojený ten vyhrál! Hra je jednoduchá hráči musí odhadnou tu správnou dobu, kdy vystřelí, tak aby hrocha trefili do otevřené tlamy. Rychlá a zábavná hra se kterou si děti užijí spoustu zábavy.

Hasbro Monopoly Deal CZSK

Hasbro Monopoly Deal CZSK

Hodnocení: 4,5
229 Kč

Karetní hra Monopoly přichází v novém vydání a s ještě efektivnějšími pravidly, které vás rychle dostanou do hry. Zahraj si Karetní hru Monopoly a vyhraj za pouhých 15 minut!

Hasbro Trolls Tiny Dancers figurka megapack-32%
579 Kč 389 Kč

Akce

Pošlete je na scénu, ať se předvedou, jak tančí a natřásají se! Objevte díky této sadě doplňků další figurky Tiny Dancers a více způsobů, jak si s nimi hrát. Se 6 přibalenými figurkami Tiny Dancers, 2 náramky, jedním náhrdelníkem, 4 sponami do vlasů a 4 prsteny můžete různě kombinovat své oblíbené trolly a roztančit je tolika různými způsoby! Noste je ve vlasech, na prstech, okolo krku nebo na zápěstí a připravte se na tanec s figurkami Tiny Dancers.

Hasbro Monopoly Junior Prasátko Peppa
689 Kč

Speciální verze oblíbené dětské hry Monopoly junior, která se točí kolem roztomilých postav z oblíbeného seriálu Prasátko Pepa. Herní mechanismus, grafika, motivy a žetony jsou inspirovány prasátkem Peppa a jejími zvířecími kamarády. Děti si tak užijí spoustu zábavy s touto svižnou deskovou hrou.

Hasbro Paní Monopoly-61%

Hasbro Paní Monopoly

Hodnocení: 4,4
779 Kč 299 Kč

Výprodej

Speciální edice Monopoly oslavující slavné ženy, které se ve světe proslavily svými objevy a aktivitami. Princip hry zůstává stejný jako u klasické verze. Hra je pro 2 až 6 hráčů ve věku od 8 let.

Hasbro Twister naslepo-17%

Hasbro Twister naslepo

Hodnocení: 5
692 Kč 569 Kč

Akce

Zahrajte si oblíbenou hru nově se zavázanýma očima. Pořád se přesunujete na místa na podložce podle rotujícího disku, ale teď to děláte se zavázanýma očima a hrajete úplně podle hmatu a paměti. Když otevřete oči, může se stát, že se ocitnete v některých skutečně vtipných a nepříjemných pozicích.

Hasbro Společenská hra Connect 4 Shots-49%
689 Kč 349 Kč

Výprodej

Tref se a vyhraj! Spol hra Connect 4 Shots je rychlá hra, ve které musíte seřadit 4 míčky stejné barvy. Připrav se a házej! Dva hráči hází své míčky naráz a snaží se je odrazit od stolu do mřížky. Snažte se seřadit 4 míčky stejné barvy buď vodorovně, šikmo nebo svisle. Kdo první bude mít 4 míčky stejné barvy za sebou vyhrál!

Hasbro Karetní hra Bitevní lodě
189 Kč

Karetní verze oblíbené taktické hry Lodě. Princip hry je stejný, najdi a potop nepřátelskou flotilu! Každý hráč má flotilu složenou z 5 karet lodí. Tato karetní verze hry je ideální třeba na dovolenou nebo když cestujete.

Hasbro Karetní hra Hádej kdo
209 Kč

Karetní verze oblíbené dětské hry Hádej kdo? Princip je stejný jako u klasické hry, pokládáte otázky a snažíte se uhádnout tajnou postavu soupeře dříve, než on uhádne vaší. Tato karetní verze hry je ideální třeba na dovolenou nebo když cestujete.

Hasbro Karetní hra Pit CZ/SK-42%
365 Kč 209 Kč

Výprodej

Cílem oblíbené karetní hry Pit je posbírat set devíti odpovídajících karet s komoditami. Hráč, kteří posbírá set jako první a zazvoní na zvoneček, vyhrává kolo. Ten, kdo jako první vyhraje tři kola, se stává absolutním vítězem hry.

Hasbro Karetní hra Cluedo-25%

Hasbro Karetní hra Cluedo

Hodnocení: 4,6
159 Kč 119 Kč

Akce

Uplatněte své detektivní schopnosti, vyřešte záhadu a vzneste obvinění! Vaším úkolem je vypátrat, kdo, kde a jak spáchal zločin. K tomu všemu vám stačí jen pár karet. Originální detektivní hra nyní v elegantním karetním provedení.

Hasbro Trolls Tiny Dancers figurka duopack-28%
249 Kč 179 Kč

Výprodej

Pošlete je na scénu, ať se předvedou! Figurky Tiny Dancers tančí a natřásají se na těchto zábavných náramcích. Každá sada obsahuje dva různé náramky, 10 filmem inspirovaných amuletů a dvě figurky Tiny Dancers v balení inspirovaném přenosným kazeťákem. Produkt se vyrábí v šesti variantách.

Hasbro Dětská hra Plumber Pants-23%
649 Kč 499 Kč

Zábavná hra, která u vás jistě vyvolá hlasitý smích. Hra je založena na principu náhody a bujarého a nezbedného záchodového humoru. Hráči postupně umisťují nástroje na opasek instalatéra s nářadím. Ale pozor! Pokaždé, když nástroj umístíte, kalhoty instalatéra o něco klesnou. Pokud klesnou příliš nízko, uvidíte celé jeho spodní prádlo a VŠICHNI budou postříkáni vodou ze dřezu!

Hasbro Monopoly Super elektronické bankovnictví
1 159 Kč 1 049 Kč

Monopoly Super elektronické bankovnictví přichází s úplně novou bezkontaktní platební kartou plnou bonusů a odměn. Vyberte si bankovní kartu a zvolte si odměnu! Každá karta umožňuje hráčům vydělávat na každém tahu odměny, jako je rychlý pohyb kolem herního plánu, nebo získávat bonusy při každém nákupu. Čerpejte z balíčku odměn pro ještě více bonusů! Ale pozor na podvody, které umožňují ostatním hráčům krást odměny a vlastnosti.

Hasbro Dětská hra Porcupine Pop-17%
749 Kč 619 Kč

Zamilujete si mačkání na čumáček tohoto roztomilého dikobraza, ale pozor! Může vás překvapit. Vložte měkké, pěnové bodliny do těla dikobraza, pak zatočte točítkem a zmáčkněte jeho čumáček tolikrát, kolik točítko ukáže. Nikdy nevíte, které zmáčknutí způsobí vystřelení bodlin! Vyhrává ten hráč, jemuž dikobraz bodliny nevystřelí.

Hasbro Karetní hra Connect 4
179 Kč

Zábavná a svižná karetní hra kde se hráči snaží podle nasbíraných karet splnit 4 mise. Není to ale tak jednoduché karta Power-up může v jedné akci změnit průběh hry. Tato karetní verze hry je ideální třeba na dovolenou nebo když cestujete.

Hasbro Monopoly Super elektronické bankovnictví - SK
1 159 Kč 1 019 Kč

Monopoly Super elektronické bankovnictví přichází s úplně novou bezkontaktní platební kartou plnou bonusů a odměn. Vyberte si bankovní kartu a zvolte si odměnu! Každá karta umožňuje hráčům vydělávat na každém tahu odměny, jako je rychlý pohyb kolem herního plánu, nebo získávat bonusy při každém nákupu. Čerpejte z balíčku odměn pro ještě více bonusů! Ale pozor na podvody, které umožňují ostatním hráčům krást odměny a vlastnosti.

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Cannonball-62%
689 Kč 259 Kč

Akce

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro Monopoly Klasszikus - rozbaleno-22%
784 Kč 609 Kč

Rozbaleno

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

Hasbro Monopoly Pacman-23%

Hasbro Monopoly Pacman

Hodnocení: 3,6
1 109 Kč 849 Kč

Akce

Hráči a fanoušci původního Pac-Man si mohou znovu oživit zábavu s touto hrou Monopoly na téma Pac-Man. Je to oslava 40. výročí společnosti Pac-Man. Hráči hrají Pac-Man na obrazovce retro videoherní jednotky a pomocí joysticku vybírají nemovitost, kterou chtějí koupit.

Hasbro spol. hra Operace: Mazlíčci-40%
749 Kč 449 Kč

Akce

A jéje! Pomozte Samovu psovi zbavit se choroby! Samův pes snědl všechno, co bylo v dohledu, a všechny předměty mu uvízly v břiše. Hráči používají nástroj, aby zmapoval pohyby objektů v jeho břiše a jejich vypuzení z trávicího traktu. Ale pozor! Hráči musí sledovat nástrojem putování předmětů, jinak se ozve psí čenich a tato osoba ztratí svůj tah. Když je objekt úspěšně odstraněn, budete odměněni šťastným zaštěkáním.

Hasbro TROLLS plyšová postavička DJ Suki-48%
389 Kč 199 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku DJ Suki v pestrých barvách se sluchátky inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

Hasbro Szélhámosok Kiadás - zánovní
773 Kč 669 Kč

Zánovní

Monopoly, které ohýbají pravidla! Co ti projde? Zažijte kultovní momenty, ve kterých jsou pravidla „ohnutá", peníze „vypůjčené" a vtipné podnikání je vítáno.

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.