10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppina klubovna Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppina klubovna
Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppina klubovna

Tento víceúrovňový výpravný set obsahuje stěnu, která umožňuje přecházení mezi dvěma prostředím. Záleží, na co budete mít zrovna chuť! Bude to obchod, nebo pekárna? Set obsahuje místo, na kterém se aktivují zvuky doprovázející oba motivy.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Hasbro Cluedo Harry Potter CZ Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppina klubovna
Hasbro Cluedo Harry Potter CZ

Dětská hra s tématem Harryho Pottera! Je to vzrušující Clue hra s kresbami, tématy a postavami inspirovanými světem Harryho Pottera. Využijte svých skrytých schopností detektiva a vyřešte záhadné zmizení spolužáka.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hasbro Twister Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppina klubovna
Hasbro Twister

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Moje první Monopoly - SK Hasbro Moje první Monopoly - SK
Hasbro Moje první Monopoly - SK

Zbrusu nová verze oblíbené stolní hry Monopoly nyní ve verzi vhodné pro děti již od 4 let. Hra obsahuje oboustrannou herní desku díky které si děti i jejich rodiče mohou užít ještě více zábavy. Díky jednoduché hratelnosti a lokalitám vhodným pro děti je tato hra skvělým vstupem do hry Monopoly.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hasbro Operace Hasbro Moje první Monopoly - SK
Hasbro Operace

Dětská hra pro šikovné ruce. Operujte pacienta Sama tak, abyste se nedotkli jeho vnitřních stěn a nerozsvítili jeho nos. Hra je doprovázena zvukovými efekty. Se Samem zažijete spoustu legrace.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hasbro hra Hádej kdo? CZ Hasbro Moje první Monopoly - SK
Hasbro hra Hádej kdo? CZ

Jsi muž? Jsi žena? Máš dlouhé vlasy? Desková hra Hádej Kdo? CZ má rozšířené možnosti, ale základní princip zůstává stále stejný – cílem hry je uhádnout obrázek osoby protihráče dříve, než on uhádne ten váš. Ptejte se otázkami, na které lze odpovědět pouze ANO či NE!

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Společenská hra Pictureka – nová verze Hasbro Prasátko Peppa – Plyšová Peppa zpívající a chrochtací
Hasbro Společenská hra Pictureka – nová verze

Pictureka je vzrušující postřehová hra. Balení obsahuje 100 různých karet s úkoly rozdělenými do 3 kategorií. Najdete 5 širokých úsměvů během 30 vteřin? Všimnete si jako první dinosaura? Najdete na svém obrázku zapáchající věc? Vítězem je ten, kdo získá nejvíc karet.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Twister air CZ/SK Hasbro Prasátko Peppa – Plyšová Peppa zpívající a chrochtací
Hasbro Twister air CZ/SK

Twister bez podložky? Přesně tak! Zkuste se s Twister Air namísto na podložce dostat do pozice, kterou vidíte na obrazovce. V této verzi hry se za použití aplikace zábava přenese přímo do vašeho chytrého zařízení. Tato veselá společenská hra obsahuje 8 barevných náramků Twister Air a stojánek, který je vhodný pro většinu smartphonů a tabletů.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Prasátko Peppa – Plyšová Peppa zpívající a chrochtací Hasbro Prasátko Peppa – Plyšová Peppa zpívající a chrochtací
Hasbro Prasátko Peppa – Plyšová Peppa zpívající a chrochtací

Okouzlující plyšový kamarád pro všechny fanoušky oblíbeného seriálu Prasátko Peppa. Peppa je oblečena do třpytivých červených šatiček a jako doplněk má mašli i mikrofon. Peppa je veliká 28 cm a umí zpívat, smát se a vtipně chrochtat.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppa ve vzduchu Hasbro Peppa Pig herní sada výlet - Veterinář
Hasbro Peppa Pig hrací sada Peppa ve vzduchu

Vzlétněte s Peppou v jejím letadle plně naloženém skvělou zábavou! Děti si jistě rády představí všechna místa, kam by mohli s Peppou cestovat v tomto otevíracím letadle! Letadlo má 4 výklopné otvory, 2 sedadla pro cestující a otočný kokpit slečny Králíčkové. Součástí balení je i figurka Peppy.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Peppa Pig hrací sada Dědečkův parník Hasbro Peppa Pig herní sada výlet - Veterinář
Hasbro Peppa Pig hrací sada Dědečkův parník

Děti a všichni kdo mají rádi prasátko Peppu si budou rádi představovat všechna místa, kam by s Peppou mohli cestovat v této snadno otevíratelné lodičce! Figurka Peppy, která je, může plout na horní palubě nebo v podpalubí. Součástí balení jsou 2 figurky.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Peppa Pig herní sada výlet - Veterinář Hasbro Peppa Pig herní sada výlet - Veterinář
Hasbro Peppa Pig herní sada výlet - Veterinář

Tematická kufříková herní sada umožní dětem prožít některé z Peppiných nejpopulárnějších výletů, které znají ze seriálu. Každá sada obsahuje 8 cm vysokou figurku Peppy se 2 a více doplňků. Pepa jako veterinářka vyléčí všechna nemocná zvířátka.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Peppa Pig Zážitky v ZOO Hasbro Transformers Battlegrounds (Code in a Box) (SWITCH)
Hasbro Peppa Pig Zážitky v ZOO

Vydejte se na jednodenní výlet se sadou Peppa Pig Zážitky v ZOO! Tato hračka pro předškoláky je dodávána s figurkami milovaných postaviček inspirovaných televizním pořadem prasátko Peppa! Postavte figurky pomocí 6 doplňků s tématikou zoo, včetně velkého pozadí vstupu do zoo s branami, které se otevírají a zavírají!

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Transformers Battlegrounds (Code in a Box) (SWITCH) Hasbro Transformers Battlegrounds (Code in a Box) (SWITCH)
Hasbro Transformers Battlegrounds (Code in a Box) (SWITCH)

Fanoušci Transformerů sem. Herní vydavatel Outright Games představuje novou hru Transformers: Battlegrounds od vývojářů z britského studia Coatsink.

Ujměte se role známých autobotů a porazte obávané decepticony. Záchrana světa je ve vašich rukou.

můžete mít 14.12. - 15.12.

SkyShowtime zdarma
Hasbro Monopoly Cesta Kolem Světa SK Hasbro Transformers Battlegrounds (Code in a Box) (SWITCH)
Hasbro Monopoly Cesta Kolem Světa SK

Vydejte se na cestu kolem světa a zavítejte na vzrušující místa! Záznamy o své cestě si můžete na herní ploše vést pomocí razítkovacích žetonů. Svět už čeká! Hráči se pohybují po mazatelné hrací desce, navštěvují různá místa a absolvují výlety, aby získali karty Šance.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hasbro Peppa Pig hrací sada Městečko Hasbro Peppa Pig Peppiny zážitky - Hudba
Hasbro Peppa Pig hrací sada Městečko

Tato modulární hra přináší dětem Peppino městečko, které mohou zkoumat dle libosti klidně celý den. Součástí městečka je modulární dráha s autíčkem a s figurkou. Zažijte s prasátkem tu pravou jízdu!

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
Pecka cena
Hasbro Peppa Pig Peppiny zážitky - Hudba Hasbro Peppa Pig Peppiny zážitky - Hudba
Hasbro Peppa Pig Peppiny zážitky - Hudba

Doplňková sada, která přidává další zábavné dobrodružství s oblíbenou hrdinkou Prasátkem Pepinou. Tyto menší sady rozvíjejí dobrodružství větších herních sad. Každá sada obsahuje dvě 8cm figurky a 2 až 3 tematické doplňky.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Hasbro Cluedo Bridgerton CZ Hasbro Peppa Pig Peppiny zážitky - Hudba
Hasbro Cluedo Bridgerton CZ

V této hře Cluedo Bridgerton vás Lady Whistledown požádala o pomoc při odhalování skandálu sezóny. Jedna mladá dáma nebo lord se zapletl do skandálu a je na vás, abyste to všechno zjistili. Karty vám mohou pomoci odhalit stopy a přiblížit se k vyřešení záhady.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Marvel Mayhem Hasbro Dětská hra Operace Tlapková patrola
Hasbro Marvel Mayhem

Tato karetní hra se postará o zábavu pro celou rodinu plnou super síly, zbraní a výzbroje. V této bitvě šampionů si zahrajte na Ironmana, Captain Marvel, Scarlet Witch nebo Black Panthera. Máte svého hrdinu ze světa Marvel?

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Společenská hra Kablab Hasbro Dětská hra Operace Tlapková patrola
Hasbro Společenská hra Kablab

Neskutečně zábavná hra KaBlab! udělá z běžné hry něco zcela výjimečného! Hoďte kostkou a uvidíte, kolikrát v dané kategorii musíte něco vyhrknout. Raději ale neváhejte a přemýšlejte rychle! Jakmile vyprší náhodně nastavený čas na časovači, vypadáváte a musíte odevzdat svůj žeton. Nepřestávejte házet kostkou, stále něco říkejte, dokud nebudete muset kostku předat dalšímu hráči. Poslední hráč, který bude mít jeden nebo více žetonů, vyhrává.

můžete mít DNES

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Hasbro Dětská hra Operace Tlapková patrola Hasbro Dětská hra Operace Tlapková patrola
Hasbro Dětská hra Operace Tlapková patrola

Desková hra je inspirována zábavnými a vzrušujícími scénami z filmu Nickelodeon Paw Patrol. Hráči pomáhají štěňatům zachránit den, ale musí si dávat pozor na bzučák! Děti si mohou užít spoustu zábavy s použitím pinzety, aby se pokusily z jednotky odstranit části nářadí, aniž by někdo bzučel, což by způsobilo rozsvícení herní jednotky. Po odstranění všech nástrojů vyhrává hráč s největším počtem kusů nářadí.

můžete mít DNES

Od MALL
Hasbro Spokey DREAMER Koloběžka, kolečka 125 mm, zn. MY LITTLE PONY, růžová Hasbro Spokey DREAMER Koloběžka, kolečka 125 mm, zn. MY LITTLE PONY, růžová
Hasbro Spokey DREAMER Koloběžka, kolečka 125 mm, zn. MY LITTLE PONY, růžová

Koloběžka s grafikou My Little Pony!; Dětská koloběžka Spokey My Little Pony DREAMER je skvělou volbou pro malé milovníky skatingu.

můžete mít 18.12. - 20.12.

Hasbro Dřevěný organizér na hračky - Prasátko Peppa Hasbro Spokey DREAMER Koloběžka, kolečka 125 mm, zn. MY LITTLE PONY, růžová
Hasbro Dřevěný organizér na hračky - Prasátko Peppa

Dřevěný organizér na hračky je praktický produkt pro ukládání a organizaci hraček dětí. Je vyroben z kvalitního dřeva a disponuje několika otevřenými policemi a textilními zásuvkami pro uspořádání hraček podle potřeby. Organizér nemá žádné rohy, je tudíž velmi bezpečný a vhodný již pro nejmenší děti

můžete mít 14.12.

Hasbro Family Fun Pack (PS4) Hasbro Spokey DREAMER Koloběžka, kolečka 125 mm, zn. MY LITTLE PONY, růžová
Hasbro Family Fun Pack (PS4)

Hasbro Family Fun Pack (PS4)

můžete mít 21.12. - 27.12.

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.