Hasbro Monopoly E-banking-29%

Hasbro Monopoly E-banking

Hodnocení: 4,7
1 279 Kč 899 Kč

Akce

Nová verze oblíbené hry Monopoly elektronické bankovnictví přichází s úplně novou bezkontaktní platební kartou. Cestujte po herním plánu, nakupujte nemovitosti, na kterých se zastavíte. Své miliony si můžete uložit na osobní elektronické kartě.

Hasbro Monopoly Junior Electronic Banking CZ
829 Kč 499 Kč

Oblíbená hra v novém provedení Monopoly Junior Elektronic Banking přináší dětem moderní bankovní zážitek. Peníze jsou zde nahrazeny jednotkou elektronického bankovnictví a bankovními kartami. Použijte platební karty pro nákup nemovitostí, placení nájemného a shromažďování peněz.

Hasbro Monopoly nové CZ-25%

Hasbro Monopoly nové CZ

Hodnocení: 4,7
849 Kč 629 Kč

Akce

Oblíbená hra Monopoly, nyní v novém obalu a s novými figurkami. Přiveď své soupeře na mizinu a vyhraj! Je to hra na obchodování ve velkém a na rychlé zbohatnutí. Váš úspěch záleží na vašich spekulacích, rozumných investicích a chytrých obchodech.

Hasbro Monopoly pro mileniály-46%
749 Kč 399 Kč

Akce

Báječnou zábavu si vždy za peníze nekoupíš, ale zážitky (dobré nebo špatné), trvají věčně! Monopoly pro mileniály jsou zaměřené hlavně na zážitky, kterých musíte nasbírat, co nejvíc to jde! Cestuje po hrací ploše, navštěvujte zajímavá místa a získávejte zážitky. Nová verze Monopoly je skvělý způsob zábavy a výborně stráveného času se svými přáteli.

Hasbro Twister-23%

Hasbro Twister

Hodnocení: 4,6
689 Kč 529 Kč

Akce

Twister je hra, která vaše tělo určitě zauzluje! Nová verze oblíbené hry, doplněná o další úkoly, které si hráči vymýšlejí pro své protihráče. Ten, kdo se udrží nejdéle na nohou, vyhrává!

Hasbro detektivní hra Cluedo-35%
809 Kč 519 Kč

Akce

S detektivní hrou Cluedo máte o zábavu postaráno. Vyřešte záhadnou vraždu a zjistetě, kdo je vrahem! Šest podezřelých. Jeden vrah. Jedna zbraň. Jedno místo. Jen jeden vítěz. Využijte svých skrytých schopností detektiva a zjistěte, kdy a jakou zbraní se to stalo. Vy na to přijdete.

Hasbro Monopoly Junior

Hasbro Monopoly Junior

Hodnocení: 4,8
659 Kč 509 Kč

Monopoly Junior je speciální verze společenské deskové hry o obchodování s nemovitostmi. Teď můžete mít ještě víc peněz, než ste si kdy dokázali představit! Skvělá a svižná dětská desková hra.

Hasbro Monopoly Kočky a psi CZ/SK-46%
749 Kč 399 Kč

Akce

Hra monopoly Kočky vs Psi, inspirovaná rivalitou mezi majiteli koček nebo psů, může být ideální hra pro milovníky mazlíčků. Toto vydání oblíbené hry Monopoly je určeno pro hraní v týmech. Jaký tým si vybereš? Kočky nebo psi?

Hasbro spol. hra Operace

Hasbro spol. hra Operace

Hodnocení: 4,2
819 Kč 459 Kč

Dětská hra pro šikovné ruce. Operujte pacienta Sama tak, abyste se nedotkli jeho vnitřních stěn a nerozsvítili jeho nos. Hra je doprovázena zvukovými efekty. Se Samem zažijete spoustu legrace.

Hasbro Taboo-36%

Hasbro Taboo

Hodnocení: 5
706 Kč 449 Kč

Akce

Dokážete popsat jeden z více než 1000 výrazů na hracích kartách i bez použití klíčových, zakázaných slov a ještě k tomu ve vymezeném časovém limitu? Vyzkoušejte svoje komunikační schopnosti při zábavné společenské hře Taboo.

Hasbro Monopoly Fortnite Anglická verze
779 Kč 529 Kč

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou videohrou Fortnite. Ve hře tak nejde jen o vlastnictví či pronájmy půdy a nemovitostí, jde především o přežití! Společenská hra Monopoly Fortnite spočívá v průzkumu prostředí, bitvách s oponenty a unikání před bouřkou zmenšující území.

Hasbro hra Hádej kdo? CZ-36%

Hasbro hra Hádej kdo? CZ

Hodnocení: 4,9
629 Kč 399 Kč

Akce

Jsi muž? Jsi žena? Máš dlouhé vlasy? Desková hra Hádej Kdo? CZ – nová edice je nástupcem známé hry od společnosti Hasbro. Hra má rozšířené možnosti, ale základní princip zůstává stále stejný – cílem hry je uhádnout obrázek osoby protihráče dříve, než on uhádne ten váš. Ptejte se otázkami, na které lze odpovědět pouze ANO či NE!

Hasbro Jenga

Hasbro Jenga

Hodnocení: 4,9
549 Kč 399 Kč

Jenga je hra plná napětí a zručnosti rukou. Postavte všechny kvádry na sebe a vytvořte věž. Pak postupně jednu za druhou vytáhněte a umístěte ji nahoru, abyste věž ještě zvýšili. Jak ale dokážete odolat síle gravitace? Je vaše ruka dostatečně pevná, abyste celou věž neshodili?

Hasbro Uglydolls Figurka vydávající zvuky - MOXY
515 Kč 459 Kč

Žijte blaze, mazlíci! S těmito stylovými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 28 cm po stlačení bříška ožije a začne vydávat zvuky a fráze.

Hasbro  Společenská hra Život - CZ/SK
819 Kč 549 Kč

Ve společenské hře Game of Life si hráči vybírají svojí životní cestu od začátku až do konce. Kdo se stane šťastným a bohatým? Vydejte se na životní cestu plnou rozhodnutí, nečekaných překvapení, vysněných dovolených, ale pozor, utrácejte při tom peníze s rozumem, protože hráč s nejvyšším zůstatkem peněz na konci hry vyhrává!

Hasbro Monopoly Lol Suprise Anglická verze-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Klasickou deskovou hru Monopoly možná znáte, tato verze je však inspirovaná oblíbenou licencí panenek Lol Surprise. Tato hra zaujme nejen malé fanynky populárních panenek Lol Surprise. Jedná se o verzi v angličtině!

Hasbro Monopoly Hra o trůny Anglická verze
1 109 Kč 919 Kč

Oblíbená hra Monopoly nyní také ve verzi inspirované populárním seriálem Hra o trůny. Hráči mohou cestovat po legendárním Westerosu a obchodovat s jeho lokalitami. Hra obsahuje 6 tokenů se vzácnými rody, kterému slibíš svou věrnost ty? Jedná se o verzi v angličtině!

Hasbro Uglydolls Velká plyšová figurka - OX
515 Kč 459 Kč

Žijte blaze, mazlíci! S těmito velkými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 33 cm.

Hasbro Jenga Fortnite
689 Kč 519 Kč

Jenga: Fortnite Edition je inspirována videohrou Fortnite a hráči v ní útočí se svojí postavou z Fortnite na věž a snaží se dostat na vrcholek jako první. Ale pozor…, pokud věž spadne během kola hráče, hráč vypadává ze hry. Zatočte a zjistěte jaký bude váš další krok, o kolik vrstev vystoupáte a jaký druh bloků postavíte na sebe. Je to boj o postup vzhůru, hráči posouvají své tyčky nahoru a tyčky svých protivníků dolů a zároveň se snaží, aby věž nespadla.

Hasbro BA Tmavovlasá plačící panenka
562 Kč 369 Kč

Miminko potřebuje trochu láskyplné péče, aby se cítilo lépe. Pokud miminko uložíte ke spánku, pravidelně oddechuje a vydává zvuky. Když jej vezmou do rukou, probudí se a vydává rozrušené zvuky. Uh, lepší dát dudlíček. Poslouchejte její sladké uklidňující sání. Vydává dokonce bláznivý zvuk, když si s ním hrajete.

Hasbro Monopoly Deal CZSK

Hasbro Monopoly Deal CZSK

Hodnocení: 4,6
189 Kč

Akce

Karetní hra Monopoly přichází v novém vydání a s ještě efektivnějšími pravidly, které vás rychle dostanou do hry. Zahraj si Karetní hru Monopoly a vyhraj za pouhých 15 minut!

Hasbro Baby Alive Tmavovlasá panenka s mixérem
1 010 Kč 769 Kč

Tmavovlasá panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Díky mixéru je možné namíchat panence kašičku. Pak stačí po lžičkách nakrmit. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku.

Hasbro Baby Alive Blond panenka s brýlemi
1 109 Kč 869 Kč

Baby Alive Chodící panenka má botičky, které se rozsvítí s každým krokem! Děti mohou s panenkou chodit, skákat a poslouchat její rozkošné chichotání a mluvení. Panenka umí říkat roztomilé fráze jako „Podívej se na mé botičky!“ nebo „Mám žízeň!“. Děti mohou panenku krmit vodou z lahvičky a vyměnit jí plenku. Panenka dá vědět, až bude připravena na zdřímnutí!

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Boom-Boom
689 Kč 569 Kč

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro BA Blond plačící panenka
562 Kč 419 Kč

Miminko potřebuje trochu láskyplné péče, aby se cítilo lépe. Pokud miminko uložíte ke spánku, pravidelně oddechuje a vydává zvuky. Když jej vezmou do rukou, probudí se a vydává rozrušené zvuky. Uh, lepší dát dudlíček. Poslouchejte její sladké uklidňující sání. Vydává dokonce bláznivý zvuk, když si s ním hrajete.

Hasbro Baby Alive Blond mořská panna
689 Kč 579 Kč

Nová panenka jako mořská panna se ráda cáká a užívá si plno legrace ve vodě. Pouhým švihem se její sukýnka změní v ocas, který mají mořské panny a to dokonce se třpytivým a oslnivým ocasem. Teď je vaše panenka připravená na cákání a celodenní vodní hrátky ve stylovém oblečku. Jakmile je z vody venku, pije z lahve a čůrá do plínky.

Hasbro Společenská hra Dont step in it
689 Kč 489 Kč

Zábavná a rychlá party hra od Hasbro Gaming, u které doufejte že se moc neušpiníte. Hráč musí na slepo projít dráhou plné nástrah. Cílem hry je šlápnout na co nejméně exkrementů. Kdo to dokáže ten vyhrává.

Hasbro Paní Monopoly-32%

Hasbro Paní Monopoly

Hodnocení: 4,7
779 Kč 529 Kč

Akce

Speciální edice Monopoly oslavující slavné ženy, které se ve světe proslavily svými objevy a aktivitami. Princip hry zůstává stejný jako u klasické verze. Hra je pro 2 až 6 hráčů ve věku od 8 let.

Hasbro Power Rangers Gepardí šavle
469 Kč 429 Kč

Morfujeme! Představ si boj s padouchy jako červený strážce s mečem inspirovaným jeho silou geparda! Power Rangers gepardí šavle je vždy připravená k akci, má plastovou čepel a rukojeť ve tvaru gepardí hlavy.

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Wolwerine
689 Kč 539 Kč

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro Společenská hra T-REX Rocks-33%
749 Kč 499 Kč

Akce

Opatrně ať nevzbudíte T-Rexe! Ve společenské hře T-REX Rocks se hráči střídají s umístěním plastových kostí na dinosaura. Musíte být opatrní, pokud některý hráč probudí dinosaura, prohrál. Poslední hráč, kterému se podařilo dinosaura nevzbudit vyhrává!

Hasbro Baby Alive Blonďatá panenka s mixérem
1 010 Kč 589 Kč

Blonďatá panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Díky mixéru je možné namíchat panence kašičku. Pak stačí po lžičkách nakrmit. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku.

Hasbro Power Rangers akční figurka 30cm Blue Ranger
469 Kč 369 Kč

Morfujeme! Power Rangers přináši týmovou akci a dobrodružství fanouškům všech věkových kategorií. Detailně zpracované figurky jsou veliké 30 cm a mají pět kloubových bodů.

Hasbro Uglydolls Figurka vydávající zvuky - UGLY DOG
515 Kč 329 Kč

Žijte blaze, mazlíci! S těmito stylovými plyšovými postavičkami z filmu Uglydolls nebudete chtít dělat nic jiného než se jen tulit a láskyplně se k nim přivinout. Jemná plyšová postavička o velikosti 28 cm po stlačení bříška ožije a začne vydávat zvuky a fráze.

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Cannonball
689 Kč 589 Kč

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Mister Sinister
689 Kč 569 Kč

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro Baby Alive Narozeninová blonďatá panenka
1 010 Kč 479 Kč

Oslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v party šatech můžete dozdobit korunkou, dát ji do ruky dárek nebo dortík.

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Guardian
689 Kč 539 Kč

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro Karetní hra Pit CZ/SK-37%
365 Kč 229 Kč

Akce

Cílem oblíbené karetní hry Pit je posbírat set devíti odpovídajících karet s komoditami. Hráč, kteří posbírá set jako první a zazvoní na zvoneček, vyhrává kolo. Ten, kdo jako první vyhraje tři kola, se stává absolutním vítězem hry.

Hasbro Power Rangers Deluxe figurka Cruise
549 Kč 399 Kč

Morfujeme! Power Rangers přináší týmovou akci a dobrodružství fanouškům všech věkových kategorií. Figurka, kterou je možné přetransformovat na motorku. Figurka je inspirována seriálem Power Rangers.

Hasbro Trolls filmová panenka Suki
389 Kč 359 Kč

Představujeme zcela nové siluety, které dívkám usnadní oblékání jejich panenek Trollů. Poprvé nabízíme pevně ukotvené vlasy u panenek Trolls. Panenky Poppy a DJ Suki mají stylové oblečky z měkké látky, česatelné vlasy a doplňky do vlasů. Každá panenka je přes 22 cm vysoká a skvěle předvádí svoji módní eleganci.

Hasbro Společenská hra Connect 4 Shots
689 Kč 499 Kč

Tref se a vyhraj! Spol hra Connect 4 Shots je rychlá hra, ve které musíte seřadit 4 míčky stejné barvy. Připrav se a házej! Dva hráči hází své míčky naráz a snaží se je odrazit od stolu do mřížky. Snažte se seřadit 4 míčky stejné barvy buď vodorovně, šikmo nebo svisle. Kdo první bude mít 4 míčky stejné barvy za sebou vyhrál!

Hasbro TROLLS plyšová postavička Cooper
389 Kč 299 Kč

S těmito sběratelskými plyšovými panenkami Trollu si užijete tolik zábavy! Každá má divoké barevné vlasy a měkké mazlící tělo. Postavičku Cooper, podivného stvoření s praštěným úsměvem, inspirovanou filmem Trollové si děti jistě zamilují.

Hasbro Power Rangers Mega Mighties Blue Ranger
359 Kč 329 Kč

Do boje Power Rangers! Ještě více zábavy a napětí s figurkami PlaySkool Power Rangers z kolekce figurek Mega Mighties! Tyto objemné figurky jsou připraveny pustit se do těch největších akcí. Figurky mají 4 body pohybu, takže s nimi lze vytvářet nesčetné množství pohybů.

Hasbro Trolls filmová panenka Poppy
389 Kč 359 Kč

Představujeme zcela nové siluety, které dívkám usnadní oblékání jejich panenek Trollů. Poprvé nabízíme pevně ukotvené vlasy u panenek Trolls. Panenky Poppy a DJ Suki mají stylové oblečky z měkké látky, česatelné vlasy a doplňky do vlasů. Každá panenka je přes 22 cm vysoká a skvěle předvádí svoji módní eleganci.

Hasbro Marvel 15cm prémiová figurka Nightcrawler
689 Kč 539 Kč

Řada prémiových 15cm velkých figurek hrdinů a zloduchů inspirovaných komiksem X-Men. Každá figurka je ohebná v několika bodech. Součástí každého balení je navíc jedna část figurky Wendigo.

Hasbro Monopoly Cheaters edition - rozbaleno-19%
773 Kč 619 Kč

Rozbaleno

Novinka! Monopoly, které ohýbají pravidla! Co ti projde? Zažijte kultovní momenty, ve kterých jsou pravidla „ohnutá", peníze „vypůjčené" a vtipné podnikání je vítáno.

Hasbro Trolls zpívající figurka Poppy s rockovým příslušentvím
1 099 Kč 959 Kč

Poppy je připravena stát se hvězdou! Tato roztomilá panenka má dva odlišné vzhledy, dva různé nástroje a dvě různé písně. V rámci svého pop-musicového vzhledu má Poppy ukulele a svoji charakteristickou čelenku a zpívá akustickou verzi „Trolls Just Want to Have Fun“. Pak na ni navlékněte její rockový oblek, čelenku a elektrickou kytaru a ona zazpívá energickou rock-and-rollovou písničku!

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.