Hejduk Plexi Hejduk EVO STD X, čirá

Hejduk Plexi Hejduk EVO STD X, čirá

490 Kč

Plexi Hejduk EVO Součástí balení je:

  • sada šroubů k uchycení plexi
  • bílá krytka šroubů Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým.
Hejduk Helma Hejduk XX, černá, Senior, S-M, 54-58cm

Hejduk Helma Hejduk XX, modrá, Senior, M-L, 57-61cm

899 Kč

Helma Hejduk XX – kvalitní hokejová helma pro hobby hráče . Helma Hejduk XX – kvalitní hokejová helma pro hobby hráče . Popis:

Helma se vyznačuje lehkostí, komfortností a spolehlivou ochranou. Skvěle padnoucí helma. Díky možnosti seřízení si helmu nastavíte přesně na vaši hlavu.

Hejduk Termoobal Hejduk na hokejovou láhev

Hejduk Termoobal Hejduk na hokejovou láhev

214 Kč

Thermo obal Hejduk vhodný pro klasické sportovní láhve o maximálním objemu 1 litr. S karabinkou a bílým kolečkem pro dopsání čísla nebo jména. Zapínání na zip. Thermo obal Hejduk na hokejovou láhev. Kvalitní thermo obal vhodný pro klasické sportovní láhve.

Hejduk Koš Hejduk Uni, černá, Dětská

Hejduk Koš Hejduk Uni, černá, Senior

479 Kč

Hokejová mřížka Hejduk Uni. Hráčská mřížka Mřížka Hejduk Uni je univerzální celoobličejový chránič na hokej, který se dá jednoduše přichytit na všechny dnes prodávané hokejové helmy. Hráčská mřížka je nabízena ve třech barevných provedení: chrom, bílá, černá.

Hejduk Hokejová láhev Hejduk

Hejduk Hokejová láhev Hejduk

76 Kč

Hokejová láhev Hejduksport se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem Hejduk o objemu 1litr.

Hejduk Tréninkový kužel mix barev (1ks)

Hejduk Tréninkový kužel mix barev (1ks)

19 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jeden kus plastového kužele pro snadnou organizaci tréninkových jednotek. Jeden kus plastového kužele pro snadnou organizaci tréninkových jednotek. Nebo pro trénink reakce. Dostupný ve žluté, modré, červené nebo bílé barvě.

Česká značka vyvíjející již víc jak 20 let hokejové plexi pro profesionály i amatéry hrajicí hokej po celém světě.