Herb & Me Moringa z Filipín - HOUPAVÝ TLAK 30 g
122 Kč

Moringa z Filipín – HOUPAVÝ TLAK obsahuje kromě moringy přesličku a jmelí, které podporuje normální činnost kardiovaskulárního systému a normální hladinu krevního tlaku. Přispívá k normální činnosti srdce a působí jako antioxidant. Moringa navíc snižuje krevní cukr. Ideální kombinace.

Herb & Me MORINGA porcovaný čaj 18 sáčků
148 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Významným účinkem čaje z Moringy je pozitivní efekt na hladinu tuků a glukózy a regulaci oxidačního stresu u diabetiků. Mnohé studie poukázaly na příznivý vliv pití čaje na hladinu krevního cukru. Moringa má antibakteriální účinky a zároveň podporuje naši imunitu.

Herb & Me Moringa z Filipín - CHOLESTEROL 30 g
122 Kč

Moringa z Filipín – CHOLESTEROL je výborně vyladěná bylinná směs. A to díky bříze a jalovci, kteří napomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi, přeslička a dobromysl pak přispívají ke správné funkci jater, chrání jaterní buňky před toxickými látkami.

Herb & Me Moringa z Filipín - OPLODNĚNÍ 30 g
122 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Moringa z Filipín – OPLODNĚNÍ bylinná směs obsahuje hluchavku a třezalku podporující rovnováhu vaginální mikroflóry a jalovec působí na vylučování vody z organismu. Směsí podpoříte antibakteriální aktivitu, podpoříte správnou krvetvorbu, udržujete zdravé sliznice.

Herb & Me Moringa z Filipín - ŽLUČNÍK 30 g
122 Kč

Moringa z Filipín – ŽLUČNÍK směs obsahuje kromě moringy z Filipín také pampelišku, čekanku a jablečník podporující normální činnost jater a žlučníku i normální hladinu cholesterolu v krvi. Moringa navíc snižuje krevní cukr. Ideální kombinace.

Herb & Me je značka zabývající se výrobou produktů podporujících zdravý životní styl.

Herb & Me je značka zabývající se výrobou produktů podporujících zdravý životní styl.