-14%
Hollister Festival Vibes For Him - EDT 100 ml
2x

Hollister Festival Vibes For Him - EDT

629 Kč
538 Kč 5,38 Kč/ml

Festival Vibes For Him je aromatická fougerová vůně pro muže. Hlavu tvoří ananas, březové listy a mořské akordy. Srdce se skládá z bobkového listu, zelených a dřevitých tónů a zázvoru. V základu se rozvoní kombinace dubového mechu, fazole tonka a šedé ambry. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Partner: Vivantis
Hollister Wave For Her - EDP 100 ml
2x

Hollister Wave For Her - EDP

499 Kč
431 Kč 4,31 Kč/ml

Hollister Wave For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří karambola, kdoule a cassis. Květinové srdce se skládá z orchideje, ibišku a vlčího máku. V základu se rozvoní sluneční akordy, santalové dřevo a krystalická ambra. Na trh byla uvedena v roce 2016. .

Partner: Vivantis
Hollister Wave 2 For Him - EDT 100 ml

Hollister Wave 2 For Him - EDT

499 Kč
458 Kč 4,58 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Wave 2 For Him je aromatická fougerová vůně pro muže. Hlavu tvoří bergamot, bílý pepř a tóny ozónu. Srdce se skládá z pelargonie, levandule a šalvěje. V základu se rozvoní santalové dřevo, pižmo a další dřevité tóny. Na trh byla uvedena v roce 2017. .

Partner: Vivantis
Hollister Wave For Him - EDT 30 ml
3x

Hollister Wave For Him - EDT

349 Kč 11,63 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Hollister Wave For Him je dřevitě-aromatická vůně pro muže. Hlavu tvoří bambusové listy a citrusy v podobě grepu a exotického ovoce yuzu. Srdce se skládá z cypřiše, nezaměnitelné levandule a oleje z květů hořkého pomeranče (neroli).

Partner: Vivantis
-15%
Hollister Festival Nite For Her - EDP 50 ml

Hollister Festival Nite For Her - EDP

559 Kč
472 Kč 9,44 Kč/ml

Festival Nite For Her z kolekce Festival je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje šťavnatou mandarinku, kokos a růžovou frézii. V srdci se ukrývá černý rybíz, jablečný květ a orchidej. Kompozici uzavírá sladká kombinace vanilky, ambry a marshmallow. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Partner: Vivantis
Hollister Festival Nite For Him - EDT 50 ml

Hollister Festival Nite For Him - EDT

604 Kč 12,08 Kč/ml

Festival Nite For Him z kolekce Festival je orientálně-fougerová vůně pro muže. Hlava obsahuje mandarinkový list, svěží bergamot a šťavnaté jablko. V srdci ucítíte kombinaci zázvoru, černého pepře a ambroxanu. Kompozici uzavírá fazole tonka, pižmo a santalové dřevo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

Partner: Vivantis
-33%
Hollister Festival Vibes For Her - EDP 100 ml

Hollister Festival Vibes For Her - EDP

599 Kč
398 Kč 3,98 Kč/ml

Festival Vibes For Her je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří bergamot, bobule goji a kdoule. Ovocné srdce se skládá z růžové pivoňky, vonokvětky, ibišku a vanilkové orchideje. V základu se rozvoní kašmírové dřevo, pižmo a fazole tonka. Na trh byla uvedena v roce 2018.

Partner: Vivantis
Hollister Festival Vibes For Him - toaletní voda M Objem: 50 ml

Hollister Festival Vibes For Him - toaletní voda M Objem: 50 ml

342 Kč 6,84 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Festival Vibes For Him je aromatická fougerová vůně pro muže. Hlavu tvoří ananas, březové listy a mořské akordy. Srdce se skládá z bobkového listu, zelených a dřevitých tónů a zázvoru. V základu se rozvoní kombinace dubového mechu, fazole tonka a šedé ambray.

-26%
Hollister Free Wave For Her - EDP 100 ml

Hollister Free Wave For Her - EDP

599 Kč
443 Kč 4,43 Kč/ml

Free Wave For Her je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Hlavu tvoří mandarinka, ostružina a agávový nektar. Květinové srdce se skládá z leknínu, orchideje a jabloňového květu. V základu se rozvoní mech, pačuli a ambroxan. Na trh byla uvedena v roce 2018. Jejím nosem je parfémář Gino Percontino.

Partner: Vivantis

Značka Hollister vznikla v roce 2000 v Jižní Kalifornii a celkem rychle si dokázala získat příznivce po celém světě. Kromě módy pro mladé a dospívající, kteří preferují pohodlné a přesto luxusní oblečení, se zaměřuje i na výrobu unikátních parfémů pro ženy i muže. Inspiraci čerpá z kalifornských pláží a surfingu; typického sportu právě pro oblast Kalifornie. Její vůně jsou neodmyslitelně spjaté s létem a mořem. Není proto překvapivé, že mimo jiné vytvořila také kolekci parfémů s výstižným názvem Wave.