-43%
HUMAX NANO T2 - použité
4x

HUMAX NANO T2 - použité

1 499 Kč
853 Kč
Doprava zdarma

Další nabídka za 862 Kč

Použité

DVB-T2 set-top box s podporou kodeku HEVC/H.265 vybavený USB porty pro přehrávání multimediálních souborů a funkcí nahrávání. Snadná instalace, Full HD rozlišení, TimeShift, červené tlačítko HbbTV, Wi-Fi Ready (lze dokoupit adaptér), programový průvodce EPG, automatické třídění kanálů LCN, teletext. Rozhraní: 1× HDMI, 2× USB, 1× Scart, 1× koaxiální audio výstup, 1× LAN RJ-45.

Od prodejce MALL

Značka Humax je celosvětově známa jako významný dodavatel digitální satelitní a pozemní techniky pro všechny segmenty trhu jak pro „retail market“ tak i pro „operator market“. Od roku 1997, kdy byla založena pobočka a výrobní závod v Severním Irsku, dodává přijímače na trh v celé Evropě. Od tohoto roku je společnost Humax kótována na burze KOSDAQ.

Humax byl prvním výrobcem, který uvedl na trh set top box s CI rozhraním pro kódované služby evropských TV operátorů. Značka Humax je významným inovátorem v technologiích pro satelitní, pozemní, kabelovou přijímací techniku a též pro VOD služby IT operátorů. Úzce spolupracuje s poskytovateli TV služeb a na základě jejich požadavků implementuje nové funkce a vlastnosti do set top boxů. Od roku 2006 jsou přijímače Humax dodávány na trhy v Evropě z nového montážního závodu v Polsku. Tímto krokem si společnost Humax zajistila vysokou flexibilitu a významný podíl v dodávkách produktů digitálních přijímačů pro celý evropský kontinent. Vývoj produktů nadále probíhá v mateřské firmě v Soulu v Jižní Koreji a výroba je zajišťována také z výrobních závodů v Koreji a v Číně. Humax je držitelem certifikátu kvality ISO, jeho produkty vynikají vysokou úrovní technického zpracování a vysokou spolehlivostí. Pro zákazníky v Česku a na Slovensku byl zahájen prodej značky Humax v roce 1998. Po zahájení vysílání českých programů ze satelitu v roce 1998 byl prvním přijímačem pro maloobchodní trh právě digitální přijímač Humax F1-CI. S následným rozvojem satelitního vysílání českých TV programů přichází Humax s přijímači, ve kterých je již vestavěn dekodér Cryptoworks. Přechodem národního satelitního operátora na nový kódovací standard Irdeto dodává Humax v prosinci roku 2010 svůj první model přijímače IRHD 5100 pro český a slovenský trh. Tento model má aktuálně implementovánu funkci FASTSCAN, podporuje HbbTV a má vlastní TV portál pro VOD služby.