10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
iClebo Robotický vysavač O5 iClebo robotický vysavač Omega
iClebo Robotický vysavač O5

iCLEBO O5 robotický vysavač iCLEBO O5 je technologicky nejvyspělejší a nejvýkonnější robotický vysavač jihokorejského výrobce. Je to evoluční pokračování iCLEBO Omega modelu. Nabízí pohodlné.

můžete mít 15.12. - 19.12.

SkyShowtime zdarma
iClebo robotický vysavač Omega iClebo robotický vysavač Omega
iClebo robotický vysavač Omega

Robotický vysavač s širokoúhlým kamerovým navigačním systémem. iCLEBO Omega uklidí díky vytvořené mapě všude bez vynechání. Li-ion baterie vydrží až 80 minut. Ultratenký profil vysavače s výškou pouhých 87 mm umožňuje dostat se na těžko přístupná místa například pod nábytek. Díky vícestupňovému systému čištění se bude vaše podlaha blýskat čistotou.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL

Robotické vysavače iCLEBO patří mezi špičkové a kvalitní robotické vysavače na trhu. Je konstruován pro maximální výkon při úklidu podlah s vizuálním širokoúhlým 130° kamerovým navigačním systémem. Inteligentní turbo automaticky zvýší sací výkon BLDC motoru na koberci. Robotické vysavače iCLEBO vyrábí přední Korejský výrobce domácích a průmyslových robotů na světě již od roku 2004. Robotické vysavače iCLEBO mají speciálně navržený design od společnosti INNODESIGN Korea.