I Heart Revolution 18g unicorn heart palette, oční stín
531 Kč

S třpytkami: ano, ne. Barva: paletka barev. Hrajte si s barvami! Vytvořte pro každý den jedinečný vzhled svých očí s paletkou stínů I Heart Revolution Unicorn Heart Palette Obsahuje 18 různých odstínů s matnou nebo třpytivou texturou, které vám.

I Heart Revolution 22g tasty, chilli, oční stín
445 Kč

Barva: paletka barev. Objevte jedinečnou paletku očních stínů Tasty Palette Chilli od I♥Revolution. Proč potřebujete paletku očních stínů Tasty Palette Chilli? paletka je plná lákavých odstínů, obsahuje 18 žhavých očních stínů, objevte tmavě.

I Heart Revolution 22g tasty, coffee, oční stín
448 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barva: paletka barev. Nedovedete si představit den bez ranní kávy? Až vaše oči „ochutnají“ novou paletku stínů I ♥ Revolution Tasty Coffee, budou ji ráno vyžadovat také 18 očních stínů v různých odstínech hnědé a zlaté vám umožní nespočet.

I Heart Revolution 10.8g tasty espresso, oční stín
322 Kč

S třpytkami: ne. Barva: hnědá, paletka barev, růžová. Máte ráda Espresso? My vám kávu nenabídneme, ale můžeme vám nabídnout paletku očních stínů I ♥ Revolution Espresso Jaké vlastnosti mají oční stíny Espresso? odstíny pro každodenní líčení, malé.

I Heart Revolution 10.8g tasty mini, peach, oční stín
322 Kč

S třpytkami: ano, ne. Barva: paletka barev. Rozkošný broskvový design paletky a v ní oční stíny inspirované tímto plodem – hlavně oranžové, červené a rlžové, matné i třpytivé Kdo by odolal 8 očním líčidlům I Heart Revolution Tasty Mini.

I Heart Revolution 22g tasty, latte, oční stín
482 Kč

S třpytkami: ano, ne. Barva: paletka barev. Objevte jedinečnou paletku očních stínů Tasty Palette Latte od I♥Revolution. Proč potřebujete paletku očních stínů Tasty Palette Latte? paletka je plná lákavých odstínů, obsahuje 18 neutrálních očních.

I Heart Revolution 22g tasty, peach, oční stín
443 Kč

S třpytkami: ano, ne. Barva: fialová, paletka barev, růžová, červená. Šťavnaté broskve, kam se jen podíváte: na krabičce i uvnitř Paletka obsahuje 18 očních stínů v broskvových barvičkách – od béžových a růžových přes fialové až po hnědé Matné i.

I Heart Revolution Paletka očních stínů Angel Heart 9 g-22%
245 Kč 191 Kč

Andělský pohled vytvoříte s paletkou Angel Heart. 12 očních stínů, které jsou mixem matných a třpytivých odstínů, okouzlí každého nadšence jemných i dráždivých odstínů. V kompaktním balení je paletka vhodná na cestování.

I Heart Revolution Paletka očních stínů Revo-Pooches (Shadow Palette) 22 g
308 Kč

Paletka očních stínů Revo-Pooches není určena jen pro všechny zvířecí miláčky. Pejsci na obalu nejsou jen tak ledajací – patří totiž do Revolution týmu: seznamte se s Biscuitem, Coco, Blondie a Brunem. Paletka v sobě ukrývá 18 stínů – intenzivně matných, třpytivých i lisovaných třpytek.

I Heart Revolution je odnoží britské značky Revolution. Pestré barvy a hravé obaly upoutají pozornost Vás i Vašeho okolí a zaručeně rozzáří Váš den. Značka je pro všechny, kdo se nebojí experimentovat, mají rádi sladké a roztomilé motivy a zároveň milují makeup a nejnovější trendy.

I Heart Revolution je odnoží britské značky Revolution. Pestré barvy a hravé obaly upoutají pozornost Vás i Vašeho okolí a zaručeně rozzáří Váš den. Značka je pro všechny, kdo se nebojí experimentovat, mají rádi sladké a roztomilé motivy a zároveň milují makeup a nejnovější trendy.