I Heart Revolution

I Heart Revolution 30ml tasty avocado, podklad pod makeup

I Heart Revolution 30ml tasty avocado, podklad pod makeup

543 Kč
Doprava zdarma

Jste maximalistka ve všech oblastech? Vaše bezvadné nalíčení podpoří báze pod make-up neboli primer I Heart Revolution Tasty Avocado Díky němu pak líčidlo perfektně přilne k pokožce a vaše pleť bude zářivá, bezchybná, bez nevzhledných stínů či.

Partner: KRAFTIKA
I Heart Revolution 3.2ml chocolate, honeycomb, lesk na rty

I Heart Revolution 3.2ml chocolate, honeycomb, lesk na rty

294 Kč

S třpytkami: ne. Barva: hnědá. Milujete čokoládu tak jako my? Rozšiřte svou sbírku líčení od I ♥ Revolution o lesk na rty Chocolate Jak správně lesk na rty Chocolate používat? Pomocí praktického aplikátoru naneste lesk na rty a rozetřete Zobrazení.

Partner: KRAFTIKA
-25%
I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g (Odstín Myth)

I Heart Revolution Balzám na rty Unicorn Heart Glow Balm 2,7 g

176 Kč
131 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Doby, kdy jednorožci byli spojování s duhou a třpytkami, jsou definitivně pryč. Jsou jediní svého druhu. Tak jedineční, vzácní a magičtí. Připravte se vypustit svého vnitřního jednorožce s kolekcí produktů I♥Revolution Unicorn Heart Glow.

Partner: Vivantis

I Heart Revolution je odnoží britské značky Revolution. Pestré barvy a hravé obaly upoutají pozornost Vás i Vašeho okolí a zaručeně rozzáří Váš den. Značka je pro všechny, kdo se nebojí experimentovat, mají rádi sladké a roztomilé motivy a zároveň milují makeup a nejnovější trendy.