-37%
Ideal Lux Stolní lampa Lawyer Brunito 45030
4x

Ideal Lux Stolní lampa Lawyer Brunito 45030

2 328 Kč
1 447 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Stolní lampa Lawyer Brunito je vyrobena z kovové konstrukce bronzové barvy a ze skleněného zeleného stínidla, který lampě dodává starožitný vzhled a proto se nejlépe hodí do knihoven nebo pracoven a kanceláří.

Od prodejce MALL
Ideal Lux Ideal Lux CECI ROUND FI1 SMALL 120249

Ideal Lux Ideal Lux CECI ROUND FI1 SMALL 120249

1 410 Kč

Barva: černá, Energetická třída: bez zdroje, Krytí: IP67, Materiál: pryskyřice odolnoá vůči korozi,atmosférickým vlivům,chemickým hnojivům,UV záření, Max. příkon (W): 1×4,5W/LED, Napájení (V): 220–240

-45%
Ideal Lux Závěsné svítidlo COCKTAIL SP1 červená - rozbaleno

Ideal Lux Závěsné svítidlo COCKTAIL SP1 červená - rozbaleno

2 202 Kč
1 211 Kč
Rozbaleno

Závěsné svítidlo z řady Coctail v minimalistickém designu pod značkou Ideal Lux. Barevné provedení kovové základny a přívodních kabelů odpovídá vnější barevné úpravě stínítek.

Od prodejce MALL

Známá italská značka svítidel Ideal Lux, to jsou svítidla výborné kvality s dobře znamým italským designem s vynikajícím poměrem mezi kvalitou a cenou. Všechny svítidla i lampy jsou nejenom nádherné na pohled s konzervativním designem, ale i vysoce funkční. Italové při výrobě osvětlení používají nejčastěji triplexové nebo opálové sklo vysoké kvality a nebojí se ho osadit více světelnými zdroji, tedy bez problémů dostatečně osvětlí i větší prostory. Ideal Lux - to je 1350 mimořádně líbivých světel ve všech kategoriích, od lustrů do hal a obýváků, přes koupelnová a kuchyňská stropní a nástěnná svítidla, až po nádherné a praktické venkovní osvětlení.