Igráček MULTIGO BUILD - sklápěčka s řidičem
269 Kč 249 Kč

Igráček MultiGO Build auto se sklápěčkou je ideální pro malé stavbaře a převozníky. V balení naleznete postavičku Igráčka a auto s funkční sklápěčkou. Velmi precizně zpracované detaily. Vyrobeno v České republice. Vhodné pro děti od 3 let.

Igráček Multigo stavební set
899 Kč 809 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Stavební sada BEDI nabízí 4 typy vozidel v jednom balení. Ideální balení pro kreativní děti, které rozehrávají svou hru na stavbaře.

Igráček Multigo požární set
899 Kč 759 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Stavební sada BEDI nabízí 4 typy vozidel v jednom balení. Ideální balení pro kreativní děti, které rozehrávají svou hru na požárníky.

Igráček Multigo farmářský set
899 Kč 659 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Stavební sada BEDI nabízí 4 typy vozidel v jednom balení. Ideální balení pro kreativní děti, které rozehrávají svou hru na farmu.

Igráček Pomáhej s Igráčkem - set 12 figurek
948 Kč 789 Kč

Zakoupením limitované edice figurek „POMÁHEJ S IGRÁČKEM“ – MIX 12 ks přispíváte 180 Kč na nákup důležitých ochranných pomůcek pro naše zdravotníky a záchranné složky.

Speciální sběratelská edice legendárních Igráčků přichází v sadě dvanácti kusů figurek, které nosí roušku, aby chránily sebe i ostatní. Najdeš mezi nimi například doktorku, policistu, hasiče, ale také i maminku, tatínka a jejich děti.

Igráček MULTIGO BUILD Jeřáb s řidičem
339 Kč 269 Kč

Oblíbené nákladní vozidlo, které děti baví díky svým funkcím. Jeřáb je nepostradatelným pomocníkem na každé stavbě. Rameno jeřábu se na základně otáčí a lze ho zvedat a vysunout.

Igráček Igráčkův domeček + 2 x Igráček, nábytek
409 Kč

Kartonový dvoupatrový Igráčkův domeček je super hračka pro děti od 3 let. V balení naleznete dvě postavičky Igráčka holčičky a chlapečka, nábytek a domek z kartonu, který lehce postavíte. Díky plastovým klipům krásně drží stabilitu. Vhodný i jako dekorace do dětského pokoje.

Igráček MULTIGO FIRE Žebřík s řidičem
339 Kč 299 Kč

Nezbytné záchranné vozidlo nejen na boj s ohněm. Propracovaný žebřík je otočný a výsuvný, umožňuje tři aretační polohy. Igráček se tak dostane tam, kde je potřeba zachraňovat.

Igráček MULTIGO BUILD Míchačka s řidičem
339 Kč 299 Kč

Míchačka na beton je nezbytná výbava pro každého malého stavbaře. Bez míchačky na beton se žádná velká stavba neobejde. Míchačka se točí kolem vlastní osy a je možné ji zevnitř vyčistit.

Igráček Igráčkův hrad + 2x Igráček rytíř s mečem a štítem, 1x koník
499 Kč 399 Kč

Igráčkův Hrad s padacím mostem je vyroben z pevného kartonu a je vhodný pro děti od 3 let. V balení naleznete dvě postavičky rytířů s mečem a štítem a koně. Hrad je velmi jednoduše sestavitelný a díky plastovým klipům krásně drží stabilitu. Vyrobeno v České republice.

Igráček MultiGO 1+2 cisterna
329 Kč 289 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Balení obsahuje nákladní auto a 2 výměnné korbičky – cisternu a klasickou korbu.

Igráček MultiGO 1+2 korbičky
379 Kč 299 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Balení obsahuje nákladní auto a 2 výměnné korbičky – popelářskou a klasickou korbu. Hračka se umístila na 3. místě v anketě Hračka roku 2014 v sekci Klučičí svět.

Igráček Trio - Farma
169 Kč

Novinka

Farmář a jeho krásní koníci si spokojeně žijí na své farmě. Mají se ale co otáčet. Koníci potřebují nakrmit. Za odměnu farmářovi pomohou vytahat dřevo z lesa. Vyzkoušej si společně s nimi, co všechno obnáší práce na farmě!

Igráček MultiGO 1+2 sklápěčka
329 Kč 299 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Balení obsahuje nákladní auto a 2 výměnné korbičky – sklápěčku a klasickou korbu.

Igráček MULTIGO FIRE Jeřáb s řidičem
339 Kč 259 Kč

Důležité záchranné vozidlo nejenom na boj s ohněm. Může být nápomocno při různých zásahových akcích. Jeřáb je pojízdný, rameno jeřábu se na základně otáčí, lze ho zvedat a vysunout. Hák jeřábu se ovládá navijákem.

Igráček Multigo městský set
899 Kč 689 Kč

Igráček MultiGO jsou auta s praktickým bajonet systémem, který umožňuje snadnou výměnu korbiček a dalšího příslušenství. Stavební sada BEDI nabízí 4 typy vozidel v jednom balení. Ideální balení pro kreativní děti, které rozehrávají svou hru s auty.

Igráček Trio - Třídíme odpad
169 Kč

Novinka

Igráček není žádný lenoch a má rád přírodu, proto také třídí odpad. Pomůžeš Igráčkovi vynést odpadky a správně je roztřídit do čtyř plastových nádob? Každá je určená na něco jiného – kartonové obaly, sklo, plasty a papír.

Igráček MULTIGO CITY – popelářské auto s popelářem
319 Kč 239 Kč

Igráček MultiGO auto s popelářskou korbičkou, popelnicí a popelářem je snem každého chlapečka. Korbička má dvě možnosti vyklápění, do které perfektně pasuje popelnice. Igráček může jezdit buď v kabině auta a nebo stát vzadu na stupačce. Vyrobeno v České republice.

Igráček MULTIGO FIRE – cisterna s hasičem
269 Kč 229 Kč

Igráček MultiGO hasičské autoIgráčkem hasiče je super volba pro malé požárníky. Igráček rozvíjí dětskou fantazii. Velmi precizně zpracované detaily. Vyrobeno v České republice. Vhodné pro děti od 3 let.

Igráček Multigo City Set-16%
599 Kč 499 Kč

Akce

Děti se rády učí, jak správně uklízet a dávat věci do pořádku. A tento set pro malé popeláře pomůže udělat z učení tu pravou zábavu. Vezměte auto s funkční popelářskou korbičkou na projížďku a cestou vyprázdněte 4 popelnice na tříděný odpad.

Igráček Multigo Fire Set
599 Kč

Který malý kluk by nechtěl být hasičem? Toto skvělé hasičské auto s cisternou mu pak splní jeho sen. Auto má i nástavbu hasičského žebříku, po kterém pak může vyšplhat Igráček – hasič a zachránit všechny v ohrožení. Staň se i ty hrdinou!

Igráček Multigo Build Set
599 Kč

Praktické balení 2+1 obsahuje auto s nástavbou jeřábu, výměnnou korbičku valníček a Igráčka stavbaře. Plně funkční jeřáb s navijákem pomůže Igráčkovi naložit náklad na valníček a odvézt tam, kde je třeba.

Igráček Multigo Farm Set
599 Kč

Úžasná sada pro všechny malé farmáře. Vezměte Igráčka – farmáře na projížďku po farmě v jeho traktoru a připojte k němu přívěs nebo třeba cisternu. Pomocí všech doplňků v sadě obstaráte celou farmu během chvilky a zažijete spoustu zábavy.

Jednoduché postavičky Igráčka otevírají holčičkám i klukům svět plný příběhů a fantazie. Díky hře děti rozvíjí svou představivost a lépe poznají své okolí. Tím, že je figurka jednoduchá a nepřichází s kompletním připraveným světem, dává dětem svobodu k dotváření, domýšlení a svobodné hře, která je pro děti nesmírně důležitá. Postavičky Igráčka se nadále vyrábí pouze v České republice.

Jednoduché postavičky Igráčka otevírají holčičkám i klukům svět plný příběhů a fantazie. Díky hře děti rozvíjí svou představivost a lépe poznají své okolí. Tím, že je figurka jednoduchá a nepřichází s kompletním připraveným světem, dává dětem svobodu k dotváření, domýšlení a svobodné hře, která je pro děti nesmírně důležitá. Postavičky Igráčka se nadále vyrábí pouze v České republice.