Inglasco Hokejová láhev s logem NHL Maskot, New Jersey Devils
249 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem NHL o objemu 0,5 litr. Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Láhev je tak výborně uzavíratelná a utěsněná.

Inglasco Hokejový puk modrý JR odlehčený tréninkový
45 Kč

Oblíbený juniorský puk bez potisku s dobnými škrábanci. Odlehčený puk pro mladší kategorie. Modrý puk, který má nižší hmotnost oproti klasickému seniorskému puku. Oblíbený juniorský puk bez potisku s dobnými škrábanci. Odlehčený puk pro mladší kategorie.

Inglasco Hokejová láhev s logem NHL, Chicago Blackhawks
269 Kč

Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Klasická sportovní láhev vhodná pro většinu sportovních aktivit. Láhev na hokej s logem NHL o objemu 1litr. Hokejová láhev NHL se širokým hrdlem a víčkem na závit. Láhev je tak výborně uzavíratelná a utěsněná.

Inglasco Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL
50 Kč

Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem. Náhradní víčko k hokejové láhvi NHL se zobákem. Hokejová láhev většinou sleduje trénink svého páníčka z mantinelu. Proto se snadno stane, že z něj spadne a víčko se rozbije, proto je tu víčko náhradní!

Známé jméno v hokejovém světě od jejího založení v roce 1976. Přední dodavatel NHL puků a suvenýrů.

Známé jméno v hokejovém světě od jejího založení v roce 1976. Přední dodavatel NHL puků a suvenýrů.