Inkospor X-TREME Guarana 25 ml
49 Kč

X-TREME Guarana je přípravek speciálně vyvinutý pro sportovce, kteří hledají nejen před tréninkem, ale i před závodem silné přírodní povzvuzení. Guarana je v této sféře jednou z nejoblíbenějších látek pro své mimořádně silné povzbuzující a osvěžující účinky.

Inkospor ACTIVE Crispy vanilka 35 g
33 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (20% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor X-TREME Energy Bar kokos 65 g
55 Kč

X-TREME ENERGY BAR  Energy Bar je tyčinka z ovesných vloček s jednoduchými i složenými sacharidy, obohacena 9 vitamíny. Díky obsahu jednoduchých i složených sacharidů dokáže zajistit rychlý i dlouhotrvající přísun energie a zabrání tak obávané hypoglykémii a návalům hladu.

Inkospor ACTIVE Liqids Zero 500 ml příchuť: Růžový grep
285 Kč

Minerální nápoj z koncentrátu Liqids Zero kompenzuje ztráty vody a minerálních látek způsobené pocením a pokrývá zvýšenou potřebu vitamínů ve fázích intenzivní tělesné námahy. Příprava: Na přípravu 1 porce smíchejte 10 ml koncentrátu (2 dávky z pumpičky) s 300 ml vody.

Inkospor ACTIVE PRO 80 | 750 g příchuť: Stracciatella
827 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Výtečný pro tebe i tvoje svalyInkospor Active Pro 80 je vícesložkový proteinový koncentrát prémiové kvality s vyladěnou krémovou chutí, která se ti nepřepije. Vyrábíme ho v naší továrně v Německu pod farmaceutickým dohledem z těch nejlepších surovin.

Inkospor ACTIVE Fitness kokos 35 g
30 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (18% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor šejkr 700 ml
85 Kč

Šejkr Inkospor s mřížkou pro míchání proteinových koncentrátů, gainerů. S odměrkou pro správné dávkování a šroubovacím uzávěrem.

Inkospor ACTIVE Fitness rumová pralinka 35 g
30 Kč

Proteinová tyčinka s vitamíny. Vhodná pro jakoukoliv fitness aktivitu – kromě energie dodá tělu také hodnotné proteiny (23% podíl) a důležité vitamíny. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale i jako „zdravější“ forma mlsání.

Inkospor Active Magnesium pitná ampule 25 ml
27 Kč

Náročný trénink, stres nebo dlouhodobě nevyvážená strava mohou vést k nedostatku hořčíku. Hořčík je přitom jedním z nejdůležitějších minerálů v lidském těle. Více než 300 důležitých metabolických reakcí závisí na hořčíku. Magnesium přispívá např.

Inkospor ACTIVE Multivitamín 25 ml
22 Kč

Zvýšený přísun vitamínů by měl být součástí stravy každého sportovce. Active Multivitamine zajistí při tréninku kompletní přísun vitamínů s hodnotnými výtažky z ovoce a zeleniny.Ampulky obsahují 11 důležitých vitamínů a také minerální prvky zinek a selen.

Inkospor Energy gel Cola s guaranou 40 g
49 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor Fibre Crunch | Low GI čokoláda-karamel 65 g
55 Kč

Při vytrvalostních sportech je důležité dbát na konstantní přísun energie, protože ten má přímý vliv na podávané výkony. Rovnoměrný přísun energie zajistí organismu potraviny s nízkým glykemickým indexem, jako je tyčinka Inkospor Fibre Crunch | Low GI.

Inkospor L-carnitine 2000 mg 25 ml
43 Kč

L-carnitine 2000 nastartuje spalování tuků pomocí prvotřídního L-Carnitinu. L-Carnitine je důležitý pro uvolňování energie v těle a zároveň podporuje metabolismus tuků.Na rozdíl od vitamínů lidské tělo L-Carnitin samo vyrábí, ovšem jen ve velmi malém množství.

Inkospor Premium tmavá čokoláda 45 g
59 Kč

Inkospor Premium Dark Chocolate je lahodná proteinová tyčinka politá hořkou čokoládou. Spojení vynikající chuti a vysokého obsahu kvalitních bílkovin (28 %) dělá z této tyčinky prémiový zážitek, který si díky nízkému obsahu cukrů (0,6 g) můžete dopřát bez výčitek.

Inkospor Whey Protein 600 g příchuť: Vanilka
785 Kč

100% syrovátkový protein Inkospor Whey protein je 100% syrovátkový protein prémiové kvality s vyladěnou krémovou chutí, která se ti nepřepije. Vyrábíme ho v naší továrně v Německu pod farmaceutickým dohledem z těch nejlepších surovin.

Inkospor X-TREME BCAA 240 tablet
1 439 Kč

X-TREME BCCA obsahuje obzvlášť vysoký podíl esenciálních (pro tělo nezbytných) aminokyselin s rozvětveným řetězcem L-leucin, L-isoleucin a L-valin. BCAA podporují budování svalové hmoty a působí proti ztrátě svalové hmoty i během ditení fáze. Pomáhají proti valové únavě.

Inkospor X-treme Blender Bottle® šejkr 820 ml
219 Kč

X-treme šejkr s patentovaným Blender Bottle® míčkem pro lepší přípravu míchaných nápojů a proteinových koktejlů. Díky míčku bude váš koktejl bez hrudek a získá bohatou krémovou konzistenci. Pogumovaná část šejkru slouží pro lepší držení láhve.

Inkospor X-TREME Creatine 120 tablet
499 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

X-treme Creatine 120 tablet je doplněk stravy s kreatinem ve formě kapslí. Kreatin je organická kyselina, která svým působením na buněčné úrovni dokáže zvýšit sílu a svalový výkon.

Inkospor X-TREME Creatine 500 g
599 Kč

X-TREME Creatine je přípravek určený k pokrytí těch nejvyšších energetických nároků při silovém a rychlostním tréninku, dále v kulturistice, bodybuildingu a vzpírání a při sportech typu silový trojboj, atletika, hokej, fotbal nebo bojová umění.Kreatin je organická kyselina, která svým působením na…

Inkospor X-TREME Energy gel Ice Tea s Guaranou 40 g
44 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor X-TREME Energy gel Tropic 40 g
44 Kč

Praktický sacharidový gel pro okamžitý a snadný přísun energie. Díky obsahu rychlých (fruktóza) i postupně se vstřebávajících cukrů (maltodextrin) v optimálním množství dodá gel organismu ihned potřebnou energii, která zároveň vydrží.

Inkospor X-TREME L- Carnitine citrón koncentrát 1000 ml
829 Kč

Na tuky snadno vyzrajete s tekutým koncentrátem vysoce kvalitního L-Carnitinu Carnipure®. L-Carnitin usnadňuje transport tuků do mitochondrií, kde jsou tuky spalovány. Celkově zvyšuje energetický metabolismus buněk, čímž umocňuje i výdrž při tréninku. 1 dávka (15 ml) obsahuje 1000 mg L-Carnitinu.

Inkospor X-TREME L-Glutamin 350 g
919 Kč

Doplněk stravy s L-glutaminem ve formě prášku k přípravě nápoje. Nejvíce zastoupenou aminokyselinou ve svalech je L-glutamin. Při intenzivním tréninku se může L-glutamin stát náhradním zdrojem energie, a tak může docházet k úbytku svalové hmoty.

Inkospor X-TREME Low Sugar čokoláda crunch 65 g
69 Kč

X-TREME Low Sugar je výborná, křupavá, proteinová tyčinka (40% podíl bílkovin) s příchutí čokolády. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale je vhodná i ke kávě jako „zdravější“ forma mlsání.

Inkospor X-TREME Low sugar vanilka crunch 65 g
69 Kč

X-TREME Low Sugar je výborná, křupavá, proteinová tyčinka (40% podíl bílkovin) s příchutí vanilky. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale je vhodná i ke kávě jako „zdravější“ forma mlsání.

Inkospor X-TREME Muscle 95 neutrální 500 g
629 Kč

Hledáte vysoce kvalitní protein, ale upřednostňujete neutrální chuť? Tak potom je pro vás X-TREME Muscle 95 s aminokyselinovým skórem 156 ideální volbou! Jedná se o exkluzivní vícesložkový protein, který obsahuje 90 % bílkovin, je obohacený o 9 vitamínů a 3 minerální látky, které tělo vždy ocení.

Inkospor X-TREME Power drink 35 g
26 Kč

Zajistěte namáhanému organismu stálý přísun energie, vitamínů a minerálních prvků. X-TREME Power Drink je ideálním nápojem nejen pro vytrvalostní sportovce. Speciální kombinace sacharidů s krátkými, středními a dlouhými řetězci velmi rychle vyrovná ztráty energie.

Inkospor X-TREME Power Drink citron 700 g
479 Kč

Zajistěte namáhanému organismu stálý přísun energie, vitamínů a minerálních prvků. Power Drink je ideálním nápojem nejen pro vytrvalostní sportovce. Speciální kombinace sacharidů s krátkými, středními  a dlouhými řetězci  velmi rychle vyrovná ztráty energie.

Inkospor X-TREME Protein Giant karamel 65 g
69 Kč

„Proteinový obr“ s nejvyšším obsahem proteinu na trhu. Jen 2,3 g nasycených mastnách kyselin. S náhradním sladidlem. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale je vhodná i ke kávě jako „zdravější“ forma mlsání.

Inkospor X-TREME Protein Giant tmavá čokoláda 65 g
69 Kč

„Proteinový obr“ s nejvyšším obsahem proteinu na trhu. Jen 2,3 G nasycených mastnách kyselin. Bez polevy, Bez cukru. S náhradním sladidlem. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale je vhodná i jako „zdravější“ forma mlsání.

Inkospor X-TREME Protein Pack bílá čokoláda 35 g
35 Kč

Lahodná tyčinka s příchutí bílé čokolády a polevou z mléčné čokolády. Tyčinka obsahuje 32% kvalitních bílkovin. Proteiny představují celou třetinu hmotnosti tyčinky. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor X-TREME Protein Pack classic banán 35 g
35 Kč

Lahodná tyčinka s polevou z hořké čokolády s příchutí banánu. Tyčinka obsahuje 32% kvalitních bílkovin. Proteiny představují celou třetinu hmotnosti tyčinky. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor X-TREME Protein Pack čokoládové brownies 35 g
35 Kč

Lahodná tyčinka s chutí čokoládové brownies a polevou z hořké čokolády. Proteiny (kombinace mléčných a sójových bílkovin) představují celou třetinu hmotnosti tyčinky. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor X-TREME Protein Pack Stracciatella 35 g
35 Kč

Lahodná tyčinka s příchutí Stracciatella a polevou z mléčné čokolády. Tyčinka obsahuje 32% kvalitních bílkovin. Proteiny představují celou třetinu hmotnosti tyčinky. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku.

Inkospor X-TREME Supafit Muscle+ 25 ml
53 Kč

Nový Supafit Muscle je speciální aminokyselinový přípravek obsahující aminokyseliny s rozvětveným řetězcem BCAA (leucin, isoleucin a valin)+ ostatní esenciálníé aminokyseliny a arginin (3.000 mg v 1 porci). Aminokyseliny se starají o proteinovou syntézu a proces regenerace.

Inkospor X-TREME Tyčinka Protein XXL lískový oříšek 100 g
94 Kč

Posvačte po tréninku nebo jiné libovolné fyzické zátěži chutnou tyčinku X-TREME PROTEIN XXL plnou hodnotných bílkovin (30 g v tyčince), kvalitních sacharidů a vitamínů. X-TREME Protein XXL nabízí jedinečný způsob, jak dodat tělu vše potřebné a zároveň se vyhnout nežádoucímu přeplnění žaludku.

Inkospor X-TREME Weight Gainer 1200 g příchuť: Čokoláda
695 Kč

X-TREME WEIGHT GAINER  Vysoce kalorický sacharido-proteinový koncentrát s obsahem MCT olejů, s proteiny, s L-karnitinem, vitamíny a minerálními látkami pro profesionální výstavbu svalů. Obzvláště doporučujeme pro sportovce, kteří potřebují přesně daný přísun energie.

Inkospor X-treme Whey crispy bílá čokoláda 50g
69 Kč

Tyčinka s bílou čokoládou s 32 % proteinu, s izolátem syrovátkového proteinu. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale je vhodná i jako „zdravější“ forma mlsání. Pokud chcete koupit celé balení, tak do košíku vložte 25ks.

Inkospor X-treme Whey crispy čokoláda 50g
69 Kč

Mléčná čokoláda s 32 % proteinu, s izolátem ze syrovátkového proteinu. Náš tip: Mějte vždy po ruce proteinovou tyčinku. Proteinová tyčinka je vhodná nejen jako rychlá svačinka, ale je vhodná i jako „zdravější“ forma mlsání. Pokud chcete koupit celé balení, tak do košíku vložte 25 ks.

Inkospor® je německá značka sportovní výživy patřící do farmaceutického koncernu B. Braun. Naším posláním je nabízet vysoce kvalitní produkty vyrobené na základě vědeckých poznatků a pomáhat sportovcům s výběrem těch nejvhodnějších produktů a jejich správným užíváním. 

Inkospor® je německá značka sportovní výživy patřící do farmaceutického koncernu B. Braun. Naším posláním je nabízet vysoce kvalitní produkty vyrobené na základě vědeckých poznatků a pomáhat sportovcům s výběrem těch nejvhodnějších produktů a jejich správným užíváním.