Interbaby Deka extra měkká kuličky 80×110 - zelená
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka extra měkká kuličky 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál 100% polyesteru je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby Deka hvězdičky & beránek 80×110
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deka hvězdičky & beránek 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál 100% polyesteru je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby rámeček 2 otisky + fotka
519 Kč

Rámeček 2 otisky + fotka od značky Interbaby má tři oddělené prostory pro jednu fotografii a dva otisky ručiček, nebo nožiček. Vytvořte si nádhernou vzpomínku na první dny s vaším miminkem. Skvěle se hodí i jako dárek.

Interbaby rámeček otisk + fotka stolní
519 Kč

Rámeček otisk + fotka stolní od značky Interbaby má jeden oddělený prostor pro fotografii a druhý pro otisk ručiček nebo nožiček Vytvořte si nádhernou vzpomínku na první dny s vaším miminkem. Skvěle se hodí i jako dárek.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 KAMARÁDI
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osušku froté Kamarádi od značky Interbaby si pro svou hebkost zamiluje každé miminko. Je vyrobena ze 100% bavlny, proto dobře saje a je příjemná na těle. Oceníte také praktickou kapuci, s jejíž pomocí snadno osušíte mokré vlásky vašeho děťátka.

Interbaby deka hvězdičky & růžičky 80×110
469 Kč

Deka hvězdičky & růžičky 80×110 od značky Interbaby umí zahřát miminko jako málokterá jiná deka. Delší vlas na rubové straně je ideální do chladnějších dnů. Jemné pastelové barvy jsou dobře kombinovatelné a deka tak bude nejen skvělou společnicí, ale i doplňkem.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 MEDVÍDEK TAŤKA - bílo-modrá
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V osušce froté Medvídek taťka od značky Interbaby se bude vaše miminko cítit jako v bavlnce. Je vyrobená ze 100% bavlny. Osuška je měkká a příjemná na těle. Oceníte především její dobrou savost i hřejivost. Součástí osušky je i praktická kapuce, která chrání hlavičku před chladem.

Interbaby osuška froté prádlo + teploměr
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osuška froté prádlo + teploměr od značky Interbaby má praktickou kapuci a děti tak budou po každé koupeli celé zabalené do příjemného tepla. Materiál z čisté bavlny dokonale saje a je jemný k dětské pokožce. Osuška je v nádherném dárkovém balení.

Interbaby deka kuličky & beránek 80×110
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka kuličky & beránek 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby osuška froté medvídek ve vaně + hřeben
499 Kč

Osuška froté medvídek ve vaně + hřeben od značky Interbaby má praktickou kapuci a děti tak budou po každé koupeli celé zabalené do příjemného tepla. Materiál z čisté bavlny dokonale saje a je jemný k dětské pokožce. Osuška je v nádherném dárkovém balení.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 MEDVÍDEK S MĚSÍČKEM
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osuška froté Medvídek s měsíčkem od značky Interbaby zajistí vašemu děťátku komfort po každém koupání. Je vyrobena z hebké, savé bavlny a krásně hřeje. S pomocí praktické kapuci snadno osušíte mokré vlásky vaší ratolesti. Miminko do osušky snadno zabalíte a dopřejte mu tak příjemný pocit bezpečí.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 MEDVÍDEK MAMKA - bílo-růžová
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osuška froté Medvídek mamka od značky Interbaby je ideální po každém koupání nejen ve vaně, ale i v bazénku. Je vyrobená ze 100% bavlny, která dobře saje a příjemně vaše miminko zahřeje. Je hebká, proto se v ní bude vaše děťátko cítit jako v bavlnce. Součástí osušky je i praktická kapuce, která chrání hlavičku i ouška před chladem.

Interbaby deka přízová lem 75×100
549 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deka přízová lem 75×100 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál ze 100 % bavlny je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 MEDVÍDEK SPINKÁ
500 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osuška froté Medvídek spinká od značky Interbaby by neměla chybět žádnému miminku. Je vyrobena ze 100% bavlny, která je velmi příjemná na těle, dobře saje a vaše děťátko krásně zahřeje. Osuška má také kapuci s roztomilým obrázkem, která chrání dětskou hlavičku před chladem.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osuška froté od značky Interbaby udělá radost každému miminku. Je vyrobena ze 100% bavlny, takže má vysokou savost a je velice příjemná na dotek. Osuška vaše děťátko zahřeje a zajistí mu pohodlí po každém koupání. Praktická kapuce udržuje hlavičku v teple.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 LOVE
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

V osušce froté Love od značky Interbaby se vaše miminko bude cítit jako v bavlnce. Je vyrobena ze 100% bavlny, takže dobře saje a hřeje. Díky komfortní velikosti do ní snadno své děťátko zabalíte a navodíte mu tak pocit bezpečí a pohodlí.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 MEDVÍDEK & HŘÍBEK - krémová
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osuškou froté Medvídek & Hříbek od značky Interbaby uděláte radost každému děťátku. Osuška je vyrobena ze 100% bavlny, díky čemuž nejen dobře saje, ale je také velmi příjemná a hřejivá. Kapuce udržuje hlavičku i ouška vašeho děťátka v teple. Dopřejte svému miminku pocit bezpečí a pohodlí.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 KAČENKY
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osušku froté Kačenky od značky Interbaby si pro svou hebkost a hřejivost oblíbí každé miminko. Osuška se hodí po běžném koupání ve vaně, ale i v bazénku. Je vyrobena ze 100% bavlny, takže dobře saje. Praktická kapuce chrání hlavičku vašeho děťátka a můžete s její pomocí jednoduše usušit mokré vlásky.

Interbaby OSUŠKA froté BABY 100x100
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osuška froté Baby od značky Interbaby vaše miminko zahřeje a osuší po koupání ve vaně i v bazénku. Je vyrobena z čisté 100% bavlny, což zajišťuje dobrou savost. Díky praktické kapuci bude v teple a pohodlí i hlavička vašeho děťátka.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 KAMARÁDI
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Osušku froté Kamarádi od značky Interbaby si vaše děťátko zamiluje. Je hebká, hřejivá a velmi příjemná na těle. Je vyrobena ze 100% bavlny, proto velmi dobře saje. Praktická kapuce chrání ouška a hlavičku vašeho miminka a můžete s její pomocí snadno osušit mokré vlásky.

Interbaby deka přízová jemná 75×100
550 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deka přízová jemná 75×100 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál ze 100 % bavlny je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 MEDVÍDEK HELLO
469 Kč

Osuška froté Medvídek Hello od značky Interbaby by neměla chybět žádnému děťátku. Je vyrobena z kvalitní bavlny, která dobře saje, je hřejivá a příjemná na těle. Pro sušení mokrých vlásků oceníte i praktickou kapuci, která zároveň chrání hlavičku děťátka před chladem.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 PEJSEK
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osušku froté Pejsek od značky Interbaby si zamiluje každé miminko. Je vyrobena ze 100% bavlny, která dopřeje vašemu děťátku maximální komfort po koupání. Osuška je hebká a příjemně hřeje. Díky praktické kapuci jednoduše osušíte mokré vlásky vašeho miminka.

Interbaby deka hvězda s medvídkem 80×110
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka hvězda s medvídkem 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál ze 100 % polyesteru je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby deka puntíky 80×110
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka puntíky 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby osuška froté medvídek spinká + hřeben
499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osuška froté medvídek spinká + hřeben od značky Interbaby má praktickou kapuci a děti tak budou po každé koupeli celé zabalené do příjemného tepla. Materiál z čisté bavlny dokonale saje a je jemný k dětské pokožce. Osuška je v nádherném dárkovém balení.

Interbaby deka hvězdičky 80×110
399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deka hvězdičky 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby osuška froté 100×100 Teepee
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osuška froté 100×100 Teepee od značky Interbaby umí zahřát miminko jako málokterý jiný ručník. Děti se mohou po oblíbené koupeli celé zabalit a kapuce s veselým motivem ochrání uši i hlavičku před nachlazením.

Interbaby Deka hvězda s králíčkem 80×110
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka hvězda s králíčkem od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál 100% polyesteru je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby deka zlaté puntíky 80×110
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Deka zlaté puntíky 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 KRÁLÍČEK MAMINKA
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osuška froté Králíček maminka od značky Interbaby by neměla chybět žádnému děťátku. Osušku využijete po běžném koupání ve vaně, ale i v bazénku. Je vyrobena z hebkého, savého a hřejivého materiálu, proto je velmi příjemná na těle. Osuška má praktickou kapuci, která chrání hlavičku miminka před chladem.

Interbaby deka extra měkká kuličky 80×110
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka extra měkká kuličky 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby deka růžičky 80×110
469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Deka růžičky 80×110 od značky Interbaby poskytne vašemu děťátku teplo i pocit bezpečí. Sametově jemný materiál je šetrný k pokožce. Skvělé jako dárek zabalený v nádherné dárkové krabičce. Vhodné pro děti od narození.

Interbaby osuška froté 100×100 Teepee - rozbaleno
469 Kč 436 Kč

Rozbaleno

Osuška froté 100×100 Teepee od značky Interbaby umí zahřát miminko jako málokterý jiný ručník. Děti se mohou po oblíbené koupeli celé zabalit a kapuce s veselým motivem ochrání uši i hlavičku před nachlazením.

Interbaby OSUŠKA froté 100x100 HVĚZDA
469 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Osuška froté Hvězda od značky Interbaby zajistí vašemu děťátku pohodlí a příjemný pocit po každém koupání. Je vyrobena ze 100% bavlny, která dobře saje a krásně hřeje. Osuška má praktickou kapuci, díky níž snadno usušíte mokré vlásky miminka a zároveň ochráníte jeho hlavičku před chladem.

Interbaby PLENKA hvězda 1,2 X 1,2 - šedo/černá
299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Multifunkční plenka hvězdy značky Interbaby je jemná k dětské pokožce a vaše miminko se v ní bude cítit jako v bavlnce. Prodyšný mušelín a hřejivý flanel pomáhá regulovat tělesnou teplotu vašeho miminka. Plenku lze použít jako osušku, zavinovačku, letní dečku nebo ji použít při kojení a odříhnutí.

Interbaby osuška froté králíčci + hřeben - modrá
499 Kč

Osuška froté králíčci + hřeben od značky Interbaby má praktickou kapuci a děti tak budou po každé koupeli celé zabalené do příjemného tepla. Materiál z čisté bavlny dokonale saje a je jemný k dětské pokožce. Osuška je v nádherném dárkovém balení.

Interbaby rámeček 2 otisky + 2 fotky
519 Kč

Rámeček 2 otisky + 2 fotky od značky Interbaby má tři oddělené prostory pro dvě fotografie a dva otisky ručiček, nebo nožiček. Vytvořte si nádhernou vzpomínku na první dny s vaším miminkem. Skvěle se hodí i jako dárek.

Interbaby osuška froté medvídek Love + hřeben - bílá
499 Kč

Osuška froté medvídek Love + hřeben od značky Interbaby má praktickou kapuci a děti tak budou po každé koupeli celé zabalené do příjemného tepla. Materiál z čisté bavlny dokonale saje a je jemný k dětské pokožce. Osuška je v nádherném dárkovém balení.

Interbaby Mora Ferre je úspěšná rodinná firma založena v roce 1993 s hlavním motivem nabídnout vysoce kvalitní textilní výrobky pro novorozence a kojence. Společnost se nachází v samém srdci Španělska ve městě Alicante a vyrábí nábytek a textilie. Značka je velmi populární ve Španělsku a v jiných regionech světa na několika kontinentech. Výroba je konzistentní a v souladu s evropskými standardy kvality: certifikováno dle OEKO-TEX®, LNE a AIJU. 99% produkce je vyrobeno ve Španělsku, všechny textilní výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Každý rok společnost vytváří novou kolekci textilních výrobků různých motivů a barev, aby splňovaly vysoké nároky svých zákazníků. Společnost získává fanoušky svou nízkou cenou, vysokou kvalitou, vynikajícími službami a velmi atraktivní vizí. Zvláště působivá je skutečnost, že nevyužívá tisku, ale vyšívání krásných motivů dělaných s chutí, propracovaností a láskou.

Interbaby Mora Ferre je úspěšná rodinná firma založena v roce 1993 s hlavním motivem nabídnout vysoce kvalitní textilní výrobky pro novorozence a kojence. Společnost se nachází v samém srdci Španělska ve městě Alicante a vyrábí nábytek a textilie. Značka je velmi populární ve Španělsku a v jiných regionech světa na několika kontinentech. Výroba je konzistentní a v souladu s evropskými standardy kvality: certifikováno dle OEKO-TEX®, LNE a AIJU. 99% produkce je vyrobeno ve Španělsku, všechny textilní výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Každý rok společnost vytváří novou kolekci textilních výrobků různých motivů a barev, aby splňovaly vysoké nároky svých zákazníků. Společnost získává fanoušky svou nízkou cenou, vysokou kvalitou, vynikajícími službami a velmi atraktivní vizí. Zvláště působivá je skutečnost, že nevyužívá tisku, ale vyšívání krásných motivů dělaných s chutí, propracovaností a láskou.