Invisibobble Invisibobble 3 ks (Varianta Průhledná)

Invisibobble 3 ks

90 Kč

Revoluce ve spínání vlasů! Jedinečný způsob sepnutí vlasů. „Bobly“ nezanechávají na vlasech stopy po sepnutí vlasů, přesto pevně drží!.

Partner: Vivantis
Invisibobble Gumička do vlasů Sprunchie Rosie Fortescue Fade into Fab

Invisibobble Gumička do vlasů Sprunchie Rosie Fortescue Fade into Fab

249 Kč

Gumička Sprunchie v sobě ukrývá spirálovitou gumičku Invisibobble Original, která zabraňuje bolestem hlavy. Je ideální pro sepnutí vlasů, které netahá ani netlačí. Jedinečná kolekce vlasových doplňků invisibobble, která vznikla ve spolupráci s designérkou šperků Rosie Fortescue.

Partner: Vivantis
Invisibobble Invisibobble Nano 3 ks (Varianta Crystal Clear)

Invisibobble Nano 3 ks

83 Kč

Invisibobble Nano stírá rozdíly mezi klasickými pérky na vlasy a gumičkami. Ať už jste začátečník, nebo profesionál, ať chcete vytvořit romantický cop, nebo elegantní drdol, gumička Invisibobble Nano je zde, aby vám podala pomocnou ruku.

Partner: Vivantis
-17%
Invisibobble Sponky do vlasů Waver (Odstín Pretty Dark)

Invisibobble Sponky do vlasů Waver

119 Kč
98 Kč

Originální tvar sponek zajišťuje spolehlivé držení vlasů, aniž by je tahal a na vlasech nevznikají žádné stopy a otlaky. .

Partner: Vivantis

Revoluční gumička do vlasů INVISIBOBBLE nabízí zcela nový systém sepnutí vlasů. Tyto gumičky jsou neuvěřitelně šetrné k vlasům, nevyvíjí na ně žádný tlak, a přesto perfektně a spolehlivě drží. INVISIBOBBLE si jednoduše zamilujete a už nikdy se nebudete chtít vrátit k obyčejným gumičkám!