Isofa ISOFA PRO mycí pasta 500 g
27 Kč

ISOFA PRO mycí pasta 500 g – profesionální mycí pasta určená k odstranění středně odolných nečistot jako jsou maziva, brzdové usazeniny, cement, koroze. Použitelná zejména v automobilovém a stavebním průmyslu.


Isofa ISOFA tekutá mycí suspenze 100PRO CLICK AND GO! 600 g
59 Kč

ISOFA tekutá mycí suspenze 100PRO CLICK AND GO! 600 g – profesionální tekutý abrazivní čistič na mytí znečištěné pokožky rukou. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou.


Isofa ISOFA tekutá mycí suspenze 200CLAS CLICK AND GO! 500 g
63 Kč

ISOFA tekutá mycí suspenze 200CLAS CLICK AND GO! 500 g – profesionální tekutý abrazivní čistič na mytí znečištěné pokožky rukou. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou.


Isofa ISOFA tekutá mycí suspenze 300MAX CLICK AND GO! 500 g
67 Kč

ISOFA tekutá mycí suspenze 300MAX CLICK AND GO! 500 g – profesionální abrazivní čistič na mytí znečištěné pokožky rukou. Jeho předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou. Působí na nečistoty jako jsou dehet, saze, tmely na bázi alkydů a akrylátů.


Isofa ISOFA tekutá mycí suspenze ISOFA GEL CLICK AND GO! 500 g
43 Kč

ISOFA tekutá mycí suspenze ISOFA GEL CLICK AND GO! 500 g – průmyslová tekutá suspenze na mytí znečištěné pokožky rukou s obsahem velmi jemného kosmetického abraziva – polyethylenového prachu. Její předností je schopnost rychle a velmi šetrně odstranit nečistoty z vašich rukou.