IVY Bears vlasové vitamíny pro ženy 60 ks
454 Kč

IvyBears – vlasové vitamíny pro ženy jsou vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním a speciálně vyvinuty, aby vylepšovaly všechny typy vlasů žen.   Začněte s novou denní péčí sladkých, chutných, gumových a ovocných medvídků.

IVY Bears vlasové vitamíny pro ženy s příchutí jablka 60 ks
454 Kč

Novinka

IvyBears – vlasové vitamíny pro ženy s příchutí jablka jsou vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním a speciálně vyvinuty, aby vylepšovaly všechny typy vlasů žen.   Začněte s novou denní péčí sladkých, chutných, gumových a ovocných medvídků.

IVY Bears IvyBears - Zvýšená energie 60 ks
454 Kč

IvyBears – Zvýšená energie je komplex namíchán s taurinem, kofeinem, vitamínem B6 a vitamínem B12 pro dosažení nejlepších možných výsledků. 100% bez lepku, sóji a bez umělých příchutí.

IVY Bears IvyBears - Boost Imunita 60 ks
607 Kč

IVYBEARS® – BOOST IMUNITA jsou funkční gumoví medvídci s lahodnou chutí. Vědecky formulovaný, veganský komplex vitamínů určený k podpoře vašeho zdraví a podpoření vaší imunity.

IVY Bears IvyBears - Klidný spánek 60 ks
607 Kč

IVYBEARS® – KLIDNÝ SPÁNEK jsou vysoce aktivní gumoví medvědi, které jsou vyvinuty společně se somnology a zdravotnickými odborníky v Německu pro snížení a zmírnění stresových příznaků a podpoře příjemného usínání. Jsou bez umělých aromat a neobsahují oxid titaničitý.

IVY Bears IvyBears - Multi pro ženy 60 ks
454 Kč

IVYBEARS® – MULTI PRO ŽENY, pomáhají doplňovat vitamíny, ktéré může mnoho ženám v jejich doporučené denní stravě chybět. 100% vyrobené v Německu. Bez umělých sladidel a příchutí 100% veganské, bez lepku a sóji a nejsou testované na zvířatech.

IVY Bears IvyBears - Zářivá pleť 60 ks
607 Kč

IVYBEARS® – ZÁŘIVÁ PLEŤ. jsou gumový medvídci s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem kolagenu. Jsou vyvinuty ve spolupráci s odborníky na krásu v Německu, aby bylo možné holisticky podpořit obnovu kolagenových struktur. Podporují zářivý a mladistvý vzhled pokožky.

IVY Bears vlasové vitamíny pro muže 60 kusů
407 Kč

IVY Bears vlasové vitamíny pro muže - jsou vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním a speciálně vyvinuty, aby vylepšovaly všechny typy vlasů mužů.

Značka IvyBears vyrábí vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním, aby vylepšovaly všechny typy vlasů a nehtů.

Značka IvyBears vyrábí vlasové vitamínové bonbóny s jednoduchým užíváním, aby vylepšovaly všechny typy vlasů a nehtů.