700 Kč

Tato již legendární a velmi oblíbená americká whisky byla obohacena o sladkou chuť přírody. Jack Daniel's Tennessee Honey vznikl spojením originální Old No.7 pálené již více jak 150 let a čistě přírodního medu.

700 Kč

Nastal čas změnit pohled na jablko. Jack Daniel's Tennessee Apple má jedinečný charakter whiskey Jack Daniel's a svěžest zeleného jablka, které obohacuje její chuť. Jablečný Jack je odvážný, osvěžující a výjimečně hladký. Zboží určené pro osoby starší 18 let. Při převzetí bude ověřen váš věk.

850 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jack Daniel’s není bourbon. Je to Tennesse whiskey. Temně zlatá lahůdka je díky pomaloučkému prokapávání přes třímetrovou vrstvu javorových uhlíků extra jemná a její aroma si nespletete. Voní po dubovém dřevu, cukrovém sirupu a vanilce.

1 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jack Daniels White Rabbit Saloon 0,7l 43% Speciální edice whisky Jack Daniels, která byla vyrobena ku příležitosti výročí 120 let od otevření baru White Rabbit Saloon, který se nacházel v Lynchburgu.

1 350 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová sada ikonické Tennessee whiskey Jack Daniel’s Old No. 7 v kytarovém balení nejen pro hudební fanoušky. V pouzdře se skrývá jemná lahůdka s typicky nasládlou chutí s tóny dubového dřeva, čokolády, opečeného chleba a skořice a příjemně kouřovým závěrem.

700 Kč

Někdo to rád horké! Legendární Jack Daniel’s Old No. 07 Tennessee Whiskey se potkala s originálním skořicovým likérem a výsledkem je tahle ohnivá lahůdka, která vám rozhodně vlije krev do žil. Základem Jack Daniel’s Fire je ikonická “sedmička”.

1 400 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jack Daniels Single Barrel – Tennessee whiskey, která se stáčí vždy pouze z jednoho sudu. Každá láhev je tak unikátní a má své individuální označení.