Jacobs Tassimo TOFFEE NUT LATTE
299 Kč 116 Kč 14,50 Kč/ks

Tassimo TOFFEE NUT LATTE 2× přináší bohatou chuť sladkých karamelek a pražených oříšků v kombinaci s horkým mlékem a jemným espressem. Balení obsahuje 8 kapslí, které jsou vhodné pro přístroje Bosch Tassimo.

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 100 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® *
749 Kč 661 Kč

  • Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Lungo Intenso nabízí dlouhotrvající kávový zážitek, a to díky své odvážné intenzivní chuti a jemné pěny s delikátním aroma. Jedinečnost kávy je uchována v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Balení obsahuje celkem 100 kusů.
Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 100 hliníkových kapslí kompatibilních s kávovary Nespresso® *
749 Kč 661 Kč

  • Ochranná známka třetí osoby, není ve spojení s JACOBS DOUWE EGBERTS. Prožijte intenzivní kávový zážitek díky Jacobs Ristretto, které vás okouzlí svou elegantní vyváženou chutí jedinečnost kávy je uchována v hliníkové kapsli speciálně zabalené tak, aby se veškeré aroma uvolnilo až během přípravy kávy. Balení obsahuje celkem 100 kusů.
Jacobs Barista Dark, mletá káva, 225 g
99 Kč 95 Kč

V ošklivém počasí nic nepotěší víc než šálek oblíbeného kávového nápoje. Mletá káva Jacobs Barista Dark je směs arabiky a robusty s plnou chutí. Pokud máte rádi intenzivní a silnou kávu téměř bez kyselosti, je tohle ta pravá volba.

Jacobs Krönung Selection zrno 1 kg
390 Kč 299 Kč

Káva Jacobs Professional vysoké kvality díky tradiční přípravě dle receptury a způsobu pražení. Zrnková káva o hmotnosti 1000 g je určena pro kávové mlýnky či automaty.

Jacobs Barista Espresso, zrnková káva, 1000g
417 Kč

Jacobs Barista zrnková káva přináší výběr těch nejkvalitnějších pomalu pražených kávových zrn, které vám umožní přenést zážitek z dobré kávy přímo k vám domů. Pomalý způsob pražení při nízkých teplotách přispívá zachování jedinečné kávové chuti a aroma.

Jacobs Tassimo Krönung Cafe Au Lait 16ks
149 Kč 123 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Cafe Au Lait používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 16 ks.

Jacobs Tassimo Krönung Cafe Crema 16 ks
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Cafe Crema používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 16 ks.

Jacobs Tassimo Krönung Latte Macchiato 8 ks
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Latte Macchiato používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Tassimo Krönung Latte Macchiato Caramel
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Latte Macchiato Caramel používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Tassimo Krönung Chai Latte 8 ks
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Chai Latte používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Barista Espresso Italiano 1000g
370 Kč 92,50 Kč/ks

Pomalu pražená směs arabiky a robusty se silnou a sametovou chutí. Jacobs Barista Espresso Italiano 1000g je vhodná pro přípravu kávy ristretto, espresso, dopio, cappuccino. Nejlepších výsledků dosáhnete při použití plně automatických přístrojů.

Jacobs Tassimo Krönung Latte Macchiato Baileys
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Latte Macchiato Baileys používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Tassimo Krönung Flat White 8 ks
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Flat White používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Barista Crema, zrnková káva, 1000g
413 Kč

Jacobs Barista zrnková káva přináší výběr těch nejkvalitnějších pomalu pražených kávových zrn, které Vám umožní přenést zážitek z dobré kávy přímo k Vám domů. Pomalý způsob pražení při nízkých teplotách přispívá zachování jedinečné kávové chuti a aroma.

Jacobs Espresso Classico Intenzita 7 - 10 ks hliníkových kapslí
89 Kč

Vysoce kvalitní káva Arabica v kombinaci s intenzivní robustou dávají těmto kávovým kapslím Jacobs Espresso Classico sladkou chuť a vyváženou vůni. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso a jsou vyrobeny z hliníku, který lépe uchovává jejich aroma a zaručuje ideální tlak pro přípravu vašeho oblíbeného kávového nápoje.

Jacobs Cappuccino Caramel
60 Kč

Instantní káva Jacobs Cappuccino Caramel je jako pochoutka z kavárny. Připravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj. Zláká vás jeho neodolatelná chuť a krémová pěna. Stačí jen zalít, zamíchat a vychutnat.

Jacobs Crema zrnková káva, 1 kg
449 Kč

Jacobs Crema středně pražená zrna s příjemným aroma a vyváženou chutí podtrženou nádechem citrusů jsou zkrátka perfektní pro tmavou a silnou kávu jako espresso nebo caffè crema. Bohatá krémová pěna a lahodná vůně jsou typické pro tuto kávu vyrovnané a příjemné chuti.

Jacobs Crema zrno, 500 g

Jacobs Crema zrno, 500 g

Hodnocení: 4,6
239 Kč 166 Kč

Jacobs Crema středně pražená zrna s příjemným aroma a vyváženou chutí podtrženou nádechem citrusů jsou zkrátka perfektní pro tmavou a silnou kávu jako espresso nebo caffè crema. Bohatá krémová pěna a lahodná vůně jsou typické pro tuto kávu vyrovnané a příjemné chuti.

Jacobs Lungo Intenso Intenzita 8 - 10 ks hliníkových kapslí
89 Kč

Vysoce kvalitní káva Arabica v kombinaci s intenzivní robustou dávají těmto kávovým kapslím Jacobs Lungo Intenso vyváženou komplexní chuť. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso a jsou vyrobeny z hliníku, který lépe uchovává jejich aroma a zaručuje ideální tlak pro přípravu vašeho oblíbeného kávového nápoje.

Jacobs Cappuccino
60 Kč

Instantní káva Jacobs Cappuccino je jako pochoutka z kavárny. Připravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj. Zláká vás jeho neodolatelná chuť a krémová pěna. Stačí jen zalít, zamíchat a vychutnat.

Jacobs Cappuccino Vanilka
60 Kč

Instantní káva Jacobs Cappuccino Vanilka je jako pochoutka z kavárny. Připravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj s cukrem a odtučněným mlékem. Zláká vás jeho neodolatelná chuť a krémová pěna. Stačí jen zalít, zamíchat a vychutnat.

Jacobs Espresso Intenso Intenzita 10 - 10 ks hliníkových kapslí
89 Kč

Kávové kapsle Jacobs Espresso Intenso se silnou a pikantní chutí a intenzivní vůní s jemnou pěnou. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso a jsou vyrobeny z hliníku, který lépe uchovává jejich aroma a zaručuje ideální tlak pro přípravu vašeho oblíbeného kávového nápoje.

Jacobs Kronung mletá káva 250g
130 Kč

Jacobs Kronung mletá káva 250g je středně tmavě upražená a středně namletá káva. Její chuť je příjemně plná, aromatická, s ovocnou nakyslostí. Připravte si ji do svého oblíbeného hrnku a užívejte si její chuť a vůni každý den.

Jacobs Barista Medium, mletá káva, 225 g
99 Kč 95 Kč

Teplý kávový nápoj vždy pozvedne náladu. Mletá káva Jacobs Barista Medium je arabica s plnou aromatickou chutí. Vyrovnaná, bohatá a lehce nakyslá s příjemnou dochutí, vhodná pro všechny milovníky kávy.

Jacobs Espresso zrno, 500 g
239 Kč 219 Kč

Jacobs Espresso představuje tmavě pražená zrna s plnou chutí a vynikajícím aroma s nádechem tmavé čokolády přímo volají po kombinaci s mlékem. Jacobs Espresso je perfektní zejména pro přípravu cappuccina nebo caffè latté, neurazí však ani milovníky jemnějšího, ale přesto chutného a kvalitního espressa. Směs kávy s převahou arabiky a hustou krémovou pěnou je ideální pro Váš šálek vynikající kávy.

Jacobs Crema Gold 200g

Jacobs Crema Gold 200g

Hodnocení: 5
199 Kč 186 Kč

Vyzkoušejte kávu Jacobs Crema Gold, jež se vyznačuje jemnou, vyrovnanou chutí s nádechem kyselejších tónů. Ponořte se do opravdu bohaté pěny a užijte si svou odpolední siestu. Káva je zpracována speciální metodou sprejování.

Jacobs TASSIMO MILKA BIG

Jacobs TASSIMO MILKA BIG

Hodnocení: 4,7
259 Kč 16,19 Kč/ks

Tassimo Milka Powder – delikátní horký kakaový nápoj s jemnou chutí čokolády a sametovou pěnou.

Jacobs Kronung instant 200g

Jacobs Kronung instant 200g

Hodnocení: 3,5
280 Kč

Káva Jacobs Kronung instant 200g vyniká bohatou a příjemnou chutí s neodolatelným aroma, které vás potěší v každé chvíli. Šálek této rozpustné kávy ocení celá rodina i vaše návštěvy. Káva je zpracována speciální metodou vymražování a velmi dobře chutná i ve variantě bez mléka.

Jacobs Velvet 200g

Jacobs Velvet 200g

Hodnocení: 4,3
190 Kč

Instantní káva Jacobs Velvet vás uchvátí bohatou pěnou. Ponořte se do její plné, výrazné a lehce nasládlé chuti. S rozpustnou kávou Velvet si vychutnáte každý doušek plný lehkosti a nekonečné jemnosti. Káva je zpracována speciální metodou sprejování.

Jacobs Espresso zrnková káva, 1 kg
399 Kč 339 Kč

Jacobs Espresso tmavě pražená zrna s plnou chutí a vynikajícím aroma s nádechem tmavé čokolády přímo volají po kombinaci s mlékem. Jacobs Espresso je perfektní zejména pro přípravu cappuccina nebo caffè latté, neurazí však ani milovníky jemnějšího, ale přesto chutného a kvalitního espressa. Směs kávy s převahou arabiky a hustou krémovou pěnou je ideální pro Váš šálek vynikající kávy.

Jacobs Tassimo Krönung Espresso 16 ks
149 Kč 132 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Espresso používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 16 ks.

Jacobs TASSIMO Morning Café 124,8g
259 Kč 141 Kč 8,81 Kč/ks

Tassimo Morning Cafe – Zpříjemněte si vaše ráno s lahodnou novinkou od Tassimo. Velký hrnek Morning Café zaručí ten nejlepší start do vašeho dne.

Jacobs Gold 200g

Jacobs Gold 200g

Hodnocení: 5
199 Kč 186 Kč

Káva Jacobs Gold vás i vaše blízké povzbudí svou dokonale vyváženou jemnou chutí. Svým neodolatelným aroma provoní každý den. Káva se skvěle hodí do mléčných variant nápojů. Díky snadné přípravě si ji můžete dopřát i v okamžiku, kdy na setkání máte jen pár minut. Káva je zpracována speciální metodou vymražování.

Jacobs Espresso Ristretto Intenzita 12 - 10 ks hliníkových kapslí
89 Kč

Kávové kapsle Jacobs Espresso Ristretto dávají kávě intenzivní chuť se silnou a jemnou pěnou. Kapsle jsou kompatibilní s kávovary Nespresso a jsou vyrobeny z hliníku, který lépe uchovává jejich aroma a zaručuje ideální tlak pro přípravu vašeho oblíbeného kávového nápoje.

Jacobs Tassimo Krönung Cafe Crema XL 8 ks
149 Kč 134 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Cafe Crema XL používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Tassimo Krönung Cappuccino 8 ks
149 Kč 129 Kč

Kávové kapsle Jacobs Tassimo Krönung Cappuccino používejte v kávovarech Tassimo. Dopřejte si výbornou kávu jako ideální start dne či nakopnutí během odpoledne. Balení obsahuje 8 ks.

Jacobs Cappuccino Milka
60 Kč 42 Kč

Instantní káva Jacobs Cappuccino Milka je jako pochoutka z kavárny. Připravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj. Zláká vás jeho neodolatelná chuť a krémová pěna. Stačí jen zalít, zamíchat a vychutnat.

Jacobs ICE Cappuccino slaný karamel
60 Kč 42 Kč

Instantní káva Jacobs ICE Cappuccino slaný karamel je jako pochoutka z kavárny. Připravte si sami doma tento lahodný kávový nápoj. Zláká vás jeho neodolatelná chuť a krémová pěna. Stačí jen zalít, zamíchat a vychutnat.

V roce 1895 si 26 letý syn farmáře Johann Jacobs otevřel v německých Brémách lahůdkářský obchod, mimo jiné s kávou, čajem a čokoládou. Není třeba zdůrazňovat, že byl úspěšný. O několik let později byl Johann Jacobs průmyslovým podnikatelem a prvním z maloobchodních prodejců kávy, který si ve svých budovách pražil vlastní kávová zrna. Jedině tak mohl svým zákazníkům zaručit stálou kvalitu kávy, která byla připravena k okamžitému použití.

Značka Jacobs byla zaregistrována roku 1913 a od 70. let se začala šířit po celém světě. V roce 1966 společnost zahájila prodej řady různých druhů kávy Jacobs, včetně své vlajkové kávy Jacobs Krönung. Výraz Krönung doslova znamená korunovace a toto spojení s představou královské exkluzivity a luxusu zdůrazňuje význam této kávy jako kávy značky Jacobs té nejvyšší kvality.

V roce 1895 si 26 letý syn farmáře Johann Jacobs otevřel v německých Brémách lahůdkářský obchod, mimo jiné s kávou, čajem a čokoládou. Není třeba zdůrazňovat, že byl úspěšný. O několik let později byl Johann Jacobs průmyslovým podnikatelem a prvním z maloobchodních prodejců kávy, který si ve svých budovách pražil vlastní kávová zrna. Jedině tak mohl svým zákazníkům zaručit stálou kvalitu kávy, která byla připravena k okamžitému použití.

Značka Jacobs byla zaregistrována roku 1913 a od 70. let se začala šířit po celém světě. V roce 1966 společnost zahájila prodej řady různých druhů kávy Jacobs, včetně své vlajkové kávy Jacobs Krönung. Výraz Krönung doslova znamená korunovace a toto spojení s představou královské exkluzivity a luxusu zdůrazňuje význam této kávy jako kávy značky Jacobs té nejvyšší kvality.