Janod Dřevěná požární stanice a garáž – doplňky 10 ks
2 594 Kč

Poznejte tvořivý svět pro děti! Poskládej, zaparkuj, přistaň s vrtulníkem a buď připravený na poplach!! S touto krásnou dřevěnou požární stanicí si děti užijí hodiny zábavy. Stanice má tři poschodí, které jsou navzájem propojeny rampami.

Janod Magnetická kniha DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY
529 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Edukační hra (skládačka) „Magnetibook“ francouzské značky Janod – na téma: DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY. Magnetibook patří mezi TOP produkty značky Janod, se kterým si Vy a Váš prcek užijete hodiny zábavy!

Janod Zatloukačka s vyjímatelným xylofonem Pure
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásná dřevěná hračka zatloukačka a xylofon v jednom na rozvoj dovednosti ve velmi jemných a moderních barvách s roztomilými dřevnými zvířátky. Dřevěná hračka Vašemu dítěti pomůže rozvíjet obratnost a zároveň si s ní užije i spoustu zábavy. Dvě hry v jednom.

Janod Magnetická kniha Hodiny 75 dílků
529 Kč

Magnetická kniha francouzské značky JANOD je dokonalá hračka, která rozvíjí tvořivost a představivost. Zábava spočívá v umístění magnetů na desku, které dítě může svobodně kombinovat do vzoru.

Janod Magnetická kniha Zábavné obličeje dívky 55 dílků
529 Kč

V magnetické knize Janod děti skládají veselé obrázky pomocí dílků, pomoci si mohou předlohami. Dítě vybírá různé oči, brýle, vlasy a doplňky pro veselého klauna na knize, nejprve podle předlohy a potom podle vlastní fantazie.

Janod Puzzle 4v1 Roční období 6-9-12-16 dílků
419 Kč

Puzzle, které rostou s děťátkem. Produkt obsahuje 4 různé puzzle s 6, 9, 12 a 16 dílky s motivem Roční období. Dítě začíná skládat obrázek s nejmenším množstvím dílků a postupně jak se ve skládání puzzle zdokonaluje, může přejít na puzzle s vyšším počtem dílků.

Janod Magnetická hračka strom Lesní zvířátka – 30 ks magnetek
745 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěný otvírací strom, na který mohou dětičky umisťovat magnetky lesních zvířátek. Vhodné pro děti: od 3 – 6 let Rozměr produktu: 46,5 × 1 × 32,2 cm Materiál: dřevo a karton

Všechny hračky Janod mají edukační charakter, protože ve velké míře přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte.

Janod Magnetická kniha 4 roční období
529 Kč

Otevřete knihu a start! Cílem hry je vyskládat na tabuli Roční období dle zadání na kartičce. Pokud se rozhodnete experimentovat, můžete s vašimi prckem vymyslet nové obrázky a bláznivé kombinace! O zábavu bude postarané.Deti se naučí rozlišovat roční období, předměty a aktivity v přírodě.

Janod Oboustranné domino Giant Jungle se zvířátky 28 karet od 3 let
309 Kč

Domino pro děti Giant Jungle se zvířátky je pěkná a naučná hračka francouzské značky Janod vhodná pro děti od 3 do 7 let. 28 oboustranných kartiček domina je hračka, která zabaví děti na celé hodiny. Domino má motiv zvířátek z džungle, pěkné barvy, které upoutají každé dítě.

Janod Dřevěné magnetky Farma 24 ks
349 Kč

Dětské magnetky s tématikou Farma jsou vhodné pro děti od 18 měsíců. V balení je spolu 24 magnetů, každý má rozměr 8 × 6 cm, jsou vyrobeny z kvalitního dřeva. Dětské magnety rozvíjejí fantazii dětí, děti si z nich mohou poskládat vlastní příběh.

Janod Sweet Cocoon chodítko s počítadlem a kostkami 20 ks
1 639 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

První krůčky v životě Vašeho děťátka jsou ty nejdůležitější! Krásný dřevěný vozík s dřevěnými kostkami v pastelových barvách představuje víceúčelové dětské centrum pro Vaše ratolesti.

Janod Naučné Lidské tělo 50-75-100 dílků
769 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nádherné vzdělávací puzzle Janod s motivem Lidského těla – tělo, orgány a kostra. Úžasně hravé poznávání lidského těla pro zvídavé školáky! Děti skládají puzzle a učí se zároveň jednotlivé části a soustavy lidského těla. Poskládat mohou TĚLO, KOSTRU a ORGÁNY.

Janod Skládací pyramida zvířátka v lese
449 Kč

Janod skládací věž, obsahující deset dílů s nádhernými obrázky. Děti je mohou stohovat na sebe a postavit tak vysokou Pohádkovou věž. Kromě obrázků díly obsahují i čísla. Učí děti jemnou motoriku a koncentraci. Motivy krásných roztomilých lesních zvířátek.

Janod BricoKids Kamion s nářadím 17 ks
749 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Janod Dřevěné auto a stavebnice pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěné auto má veselé barevné provedení a tvoří ho 17dílů. Dřevěné Auto má v přední části praktickou šňůrku pro tažení. Dřevěná skládačka je skvělá hračka pro malé kutily a milovníky skládacích hraček.

Janod Dřevěné Ukulele Dots 4 struny
700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná malá kytara ukulele v bílém provedení. Seznamuje dítě s hrou na kytaru a možná vzbudí touhu po tom, učit se na ní hrát. Jistě zaujme svým kvalitním provedením. Ukulele má pěkný zvuk. Struny jsou nylonové. Napínání strun je řešeno stejně jako na profesionální kytaře.

Janod Puzzle Farma 24 ks
409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Janod nádherné obrázkové dětské puzzle pro děti s motivem Farma. Dílky jsou kartonové, v balení je celkem 24 ks. Puzzle jsou baleny v originálním a praktickém kufříku se zavíráním. Skládáním obrázků si děti rozvíjejí logické myšlení, pozornost, představivost a paměť.

Janod Společenská hra Piráti - námořní bitva
540 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Napnout plachty …! Do boje …! Zahrajte se na piráty, a potopte lodě svého nepřítele jako první !!! Pirátské bojové lodě je skvělá hra, která přinese chvíle plné napětí a zábavy nejen pro ty nejmenší, ale pro všechny generace!

Janod Učím se hodiny a čas
699 Kč

Dřevěné ručičkové hodiny pomohou dětem naučit se čas. Hodiny pomáhají dětem pochopit vnímání času, jasně očíslované hodiny mají nastavitelné barevné ručičky, které se plynule pohybují.

Janod Váhy a závaží s předlohami - série Montessori
675 Kč

Dřevěná hračka pro děti od 3 do 6 let. Tato Montessori vzdělávací hračka je vlastně balanční hra. Zábava spočívá v tom, že děti ukládají barevné kostky podle přiložené předlohy, musí to ale zvládnout ve správném pořadí. Tak, aby se váha nenaklonila na jednu ze stran a nedotkla se podložky.

Janod Vzdělávací puzzle Ohrožené zvířátka 200 ks
600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádherné vzdělávací puzzle s motivem Ohrožené zvířátka. Tyto kartónové puzzle s 200 ks dílky a 50 ks figurek ohrožených zvířátek jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě. Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona.

Janod je přední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem baví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků díky svému přitažlivému a barevnému designu. Jsou ekologické a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získávají každoročně mnoho mezinárodních ocenění.

Janod je přední francouzská značka kvalitních dřevěných hraček, stavebnic a her pro děti se 40-letou tradicí. Hračky Janod edukativním způsobem baví děti od narození až do 12 let, jsou výborným doplňkem dětských pokojíčků díky svému přitažlivému a barevnému designu. Jsou ekologické a splňují nejvyšší bezpečnostní standardy. Hračky Janod získávají každoročně mnoho mezinárodních ocenění.