Jelínek - trading Kompostér K 950 - černý
3 462 Kč 3 149 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nejnovější kompostér K 950 je vhodný pro pozemky o rozsahu 1 500 m2 a pomůže například při kompostování posekané trávy a při podzimním zpracování spadlého listí, ale lze je také použít na kompostování běžných odpadů a všech ostatních odpadů ze zahrady.

Jelínek - trading Kompostér K 1380 - černý
4 739 Kč 4 499 Kč

Nejnovější kompostér K 1380 je vhodný pro pozemky o rozsahu 2 000 m2 a pomůže například při kompostování posekané trávy a při podzimním zpracování spadlého listí, ale lze je také použít na kompostování běžných odpadů a všech ostatních odpadů ze zahrady.

Jelínek - trading Kompostér K-290
1 249 Kč 990 Kč

Kompostér K 290 je malý kompostér, ideální pomocník pro malou zahrádku. Je vyroben z recyklovaného plastu (vysokohustotního polyetylénu), nádoba kompostéru nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismům, červů a žížal). Je opatřen víkem s otočným ventilem pro regulaci prostupu vzduchu, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a otvory sloužícími k provzdušňování.

Jelínek - trading Kompostér K-350
1 349 Kč 1 049 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kompostér K 350 je navržen pro nenáročné zahrádkáře s menší zahradou. Kompostér je vyroben z recyklovaného plastu, nádoba kompostéru nemá dno (z důvodu volného styku s půdou a přístupu mikroorganismům, červů a žížal). Je opatřen víkem s otočným ventilem pro regulaci prostupu vzduchu, bočními dvířky pro vyjímání kompostu a otvory sloužícími k provzdušňování.

Výroba plastových kompostérů a kompostovacích sil a jiných plastových výrobků.

Výroba plastových kompostérů a kompostovacích sil a jiných plastových výrobků.