Jil Sander 150ml no.4, sprchový gel

Jil Sander 150ml no.4, sprchový gel

357 Kč

Jedinečná a elegantní No.4 je plná smyslnosti a záhadných hloubek Vitalita v ženské podobě, která dokáže učinit z večera zážitek nezapomenutelné intenzity Zlatá barva vůně No.4 představuje exklusivitu a chuť do života Čistý, okrouhlý tvar flakónku.

Partner: KRAFTIKA
-26%
Jil Sander Sport For Women - EDT 100 ml
18x

Jil Sander Sport For Women - EDT

799 Kč
587 Kč 5,87 Kč/ml

Jil Sander Sport For Women je jiskřivou vůní, která oslavuje romantické západy slunce a divoké plážové večírky.  Květinově-ovocná kompozice sálá vitalitou a štěstím. Spojuje potěšení tropických květů, šťavnatého ovoce a smyslné ženskosti.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sun Men - EDT 125 ml

Jil Sander Sun Men - EDT

635 Kč 5,08 Kč/ml

Jil Sander Sun Men je orientálně-kořeněná vůně pro muže plná letního slunce. Hlava parfému nabízí rozmarýn a bergamot, srdce obsahuje muškátový oříšek a kardamon a v základu nalezneme nóty santalového dřeva a pižma. Vůně byla uvedena na trh v roce 2004.

Partner: Vivantis
Jil Sander 150ml sport water, sprchový gel

Jil Sander 150ml sport water, sprchový gel

360 Kč

Jil Sander Sport Water je bouřlivější kompozice vůně Sport Parfém Sport Water probudí veškeré vaše smysly a ponoří je do vůně azurového moře a slaného mořského vzduchu Sportovní svěží vůně Sport Water je ideální do horkých letních dnů.

Partner: KRAFTIKA
Jil Sander EVE - toaletní voda W Objem: 50 ml

Jil Sander EVE - toaletní voda W Objem: 50 ml

819 Kč 16,38 Kč/ml

Toaletní voda Eve od Jil Sander je květinová, chyprově-dřevitá vůně. Která zaujme všechny ženy, které mají rády výjimečné vůně. V úvodu vůně nalezneme kasii se svěžím grapefruitem, srdce vůně patří květinám – jasmínu, růži a fialce. Základ vůně je dřevitý a ukrývá se v něm pačuli a kašmírové dřevo…

Jil Sander Sander For Men - EDT 1 ml - odstřik
2x

Jil Sander Sander For Men - EDT

33 Kč 33 Kč/ml

Jedinečná, velmi mužná vůně Sander For Men byla vytvořena pro muže, který usiluje o autenticitu a individualitu. Silnému, sebevědomému a přesto citlivému muži. Vůně odráží základní hodnoty samotné Jil Sander: energii, silnou vůli, rozhodnost a sílu. Je ztělesněním energie, která ovládá náš život.

Partner: Vivantis
Jil Sander Sander for Men - toaletní voda Objem: 1 ml

Jil Sander Sander for Men - toaletní voda Objem: 1 ml

25 Kč 25 Kč/ml
Poslední kus za tuto cenu!

Jedinečná, velmi mužná vůně Sander for Men byla vytvořena pro muže, který usiluje o autenticitu a individualitu. Silnému, sebevědomému a přesto citlivému muži. Vůně odráží základní hodnoty samotné Jil Sander: energii, silnou vůli, rozhodnost a sílu. Je ztělesněním energie, která ovládá náš život.