J!NX Bunda Zaklínač - Hunting
1 449 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Každý zaklínač potřebuje pro svou práci to nejlepší vybavení. Tato bunda s prošívanými rameny se hodí do divočiny města i do nepohody za jeho hradbami.

J!NX Čepice World of Warcraft Horda
499 Kč

Během tažení světem World of Warcraft, které vás čeká a neobejde se bez bojů i v té nejdrsnější zimě, jistě oceníte příjemnou pletenou čepici.

J!NX Čepice Zaklínač 3 - Gwent
499 Kč

Chystáte se na turnaj v Gwintu (Gwent)? Potom si na cestu nasaďte na hlavu správnou Zaklínačskou pletenou čepici a dobrodružství může začít.

J!NX Kšiltovka Zaklínač - Slays
539 Kč

V této slušivé šedé kšiltovce se symbolem zaklínačské školy Vlka se můžete směle vypravit vstříc jakékoliv výzvě a dobrodružství!

J!NX Kšiltovka Zaklínač - Zabíječ nestvůr
669 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Stylová kšiltovka a poznávací znamení všech zabíječů nestvůr ze školy Vlka, skvělý dárek a pokrývka hlavy pro každého fanouška Zaklínače.

J!NX Mikina Zaklínač 3 - Runy
1 599 Kč

Hezká mikina s kapucí a zápínáním na zip pro všechny zaklínače na sobě nese mocné runy a symbol zaklínačské školy Vlka, ze které pocházel Geralt z Rivie.

J!NX Mikina Zaklínač 3 - Zireael
1 099 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Slušivá černá pánská mikina se symbolem zaklínačské školy kočky na hrudi a s grafikou meče na zádech – podle oblíbené videohry The Witcher 3.

J!NX Mikina Zaklínač Grandmaster
1 279 Kč

Stylová černá mikina s emblémem bílého vlka, symbolem zaklínače Geralta z Rivie a jeho zaklínačské školy z videohry The Witcher 3 – Zaklínač: Divoký Hon.

J!NX Přívěsek Minecraft - Creeper
269 Kč

Postříbřený přívěsek zpodobňující zelenou tvář Creepera – nechvalně známého moba z kultovní počítačové hry Minecraft. Velikost šperku je přibližně 2,5 cm.

J!NX Přívěsek Minecraft - Diamant
329 Kč

Postříbřený přívěsek v podobě diamantu z kultovní počítačové hry Minecraft. Velikost šperku je přibližně 2,5 cm. Jedná se o oficiálně licencovaný produkt.