Johnson's Baby Šampon pro dobré spaní Bedtime (Shampoo) 200 ml
70 Kč

Šampon pro dobré spaní Bedtime pomáhá při večerním rituálu koupání, zanechává dětské vlásky hebké a lesklé. Vytváří bohatou pěnu, která se snadno oplachuje. Je vytvořen z kvalitních ingrediencí, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Je hypoalergenní, testovaný dermatology.

Johnson's Baby Dárková kosmetická sada Cottontouch s plyšovou ovečkou
279 Kč

Novinka

Sada obsahuje:

Koupelový a mycí gel 2v1 Cottontouch (2-in-1 Bath & Wash) 500 ml Mléko na tělo a tvář Cottontouch (Face & Body Lotion) 300 ml

   

Pokožka vašeho děťátka je až o 30 % tenčí než ta vaše, takže potřebuje obzvlášť šetrnou a jemnou péči.

Johnson's Baby Dětský šampon s heřmánkem (Baby Shampoo) 500 ml
130 Kč

Dětský šampon s heřmánkem je vyroben pouze z vysoce kvalitních ingrediencí, které jsou dostatečně šetrné pro děti. K očím je stejně jemný jako čistá voda. Důkladně myje vlasy, zanechává je čisté a hebké. Usnadňuje jejich rozčesávání.

Johnson's Baby Dětský pudr Baby Powder 100 g
39 Kč

Dětská pokožka může být snadno podrážděna odřením či poškrábáním. JOHNSON’S® Baby pudr vytváří vrstvu proti tření, která pomáhá zachovávat dětskou pokožku zdravou a hebkou.

Johnson's Baby Jemný šampon pro děti Shiny Drops (Shampoo) 500 ml
120 Kč

Jak dítě roste, potřeby jeho vlásků se mění. Šampon Shiny Drops je speciálně navržen tak, aby na rozdíl od běžných produktů pro dospělé byl šetrný, a přitom nabízí pokročilou péči. Šampon obsahuje kapku arganového oleje a hedvábné proteiny a zanechává vlásky hedvábně jemné, hebké a zdravé na pohled.

Johnson's Baby Jemný dětský mycí gel (Soft Wash) 500 ml
130 Kč

Jemný dětský mycí gel účinně myje dětskou pokožku, aniž by ji vysušoval. Má vyvážené pH, je testován pediatry a dermatology a je hypoalergenní. Je vyroben pouze z vysoce kvalitních ingrediencí, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Zanechává pokožku čistou a hebkou na dotek. .

Johnson's Baby Mycí gel pro tělo a vlasy (Top-to-Toe Wash) 500 ml
130 Kč

Mycí gel pro tělo a vlasy je hypoalergenní přípravek pro děti s vyváženým pH, který je vyroben z vysoce kvalitních ingrediencí, které jsou dostatečně šetrné pro děti. Šetrně umývá vlásky i pokožku hlavy, je vhodný již od 1. dne života. Je testovaný pediatry a dermatology.

Johnson's Baby Tělový olej pro děti Cottontouch (Oil) 200 ml
120 Kč

Tělový olej pro děti Cottontouch je vhodný již pro pokožku novorozenců – klinicky ověřeno. Je hypoalergenní, testovaný pediatry.   Obsahuje pravou bavlnu, je ideální pro masáž celého těla miminka a také pro jemnou masáž hlavičky k uvolnění šupinek seborey.

Johnson's Baby je špičková kosmetika pro ty nejmenší. Je vhodná pro tělo i vlásky díky nejjemnějšímu složení. Byla vyvinuta tak, aby jemně čistila citlivou dětskou pokožku a vlásky už od prvních dní bez podráždění.

Johnson's Baby je špičková kosmetika pro ty nejmenší. Je vhodná pro tělo i vlásky díky nejjemnějšímu složení. Byla vyvinuta tak, aby jemně čistila citlivou dětskou pokožku a vlásky už od prvních dní bez podráždění.