Julia Knight Obal na papírové kapesníky CLASSIC, světle hnědá
5 000 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obal na papírové kapesníky CLASSIC  je malovaný perleťovou barvou a vykládaný perleťovou mozaikou. Je určený především do koupelny nebo do ložnice na uschování papírových kapesníčků. Velikost je 14,5 × 13,5 cm.
Julia Knight Dóza se lžičkou QUEEN BEE, smetanově bílá se zlatou včelkou
4 200 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Nádobka na med či cukr má tvar starého včelího úl. Spodní část je barevná se stříbrnými okraji. Víčko je celé z hliníku s motivem medových pláství se zlatou včelkou na vrcholu. K nádobce patří lžička též s motivem plástve. Rozměry jsou 10,5 × 10 cm.

Julia Knight Obal na papírové kapesníky CLASSIC, platinová šeď
5 000 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obal na papírové kapesníky CLASSIC je malovaný perleťovou barvou a vykládaný perleťovou mozaikou. Je určený především do koupelny nebo do ložnice na uschování papírových kapesníků. Velikost je 14,5 × 13,5 cm.
Julia Knight Odpadkový koš CLASSIC, platinová šeď
5 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velmi exkluzivní odpadkový koš z nerezu, ručně malovaný perleťovou barvou a vykládaný perleťovou mozaikou je vhodný do jakéhokoli prostoru vašeho interiéru. Průměr koše je 22,5 cm, výška koše je 25 cm.

Julia Knight Dóza s víčkem CLASSIC, světle hnědá
2 600 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Koupelnová dóza s víčkem je vyrobená z nerezu, ručně malovaná perleťovou barvou a vykládaná perleťovou mozaikou. Výška dózy je 11,5 cm, výška je 12 cm.

Julia Knight Hluboká servírovací mísa PEONY smetanová 55 cm
20 500 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Středně velká mísa připomínající květ pivoňky vám rozzáří celý stůl, který zavoní létem. Mísa je ručně vyrobená z hliníku a je vymalovaná perleťovou barvou. Rozměr mísy je 55 cm, výška 26 cm.

Julia Knight Malá miska PEONY, smetanově bílá
1 700 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Miska určená pro servírování klasického másla může zdobit váš stůl při snídaních a nebo díky vaší fantazii ji můžete použít na olivy, či na malé předkrmy při vaší párty. Velikost misky je 18 × 8 × 2,5 cm.

Julia Knight Mělká miska ECLIPSE, bronzová, 39 cm
10 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zábavu hledejte v přírodě. Nová, ručně vyráběná kolekce ECLIPSE přináší syrovou, organickou krásu, kterou doplňují městské prvky. Každý výrobek obsahuje syrové přírodní barvivo vrstvené v kamenné, smaltované úpravě.

Julia Knight Miska na tuhé mýdlo CLASSIC, bílá 17 x 13 cm
2 300 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Podložka na tuhé mýdlo je vyrobena z nerezu, ručně malovaná bílou perleťovou barvou a vykládaná mozaikou z perleti. Bude opravdu dokonalým doplňkem vaši luxusní koupelny. Velikost podložky je 17 × 13 cm, výška je 4,5 cm.

Julia Knight Miska SCALLOP STARFISH, šedá
3 600 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Miska ve tvaru mušle ozdobená mořskou hvězdicí je velmi roztomilou dekorací na Váš stůl, či vhodným originálním dárkem. Je ručně vyrobena z hliníku a vymalovaná perleťovou barvou. Velikost misky je 20 × 20 cm.

Julia Knight Obdélníkový tác ELIPSE s úchyty, smetanový 30 x 53 cm
10 400 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Zábavu hledejte v přírodě. Nová, ručně vyráběná kolekce ECLIPSE přináší syrovou, organickou krásu, kterou doplňují městské prvky. Každý výrobek obsahuje syrové přírodní barvivo vrstvené v kamenné, smaltované úpravě. Výška tácu 2,5 cm.